Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Nyári Tábor 2010. július 28. - augusztus 1.


Recommended Posts

Renia akkor,ha kell el is tudom hozni.:D (Megtaláltam a rizikó alatt.. :lol: )

Szívesen játszok azzal is csak férjen bele a napirendembe,mert már annyi mindenre akartam jelentkezni,hogy szerintem,ha így folytatom akkor 48 órás programot csinálok magamnak egy napra...XD

Szerintem azt ne hozd, én viszem az enyémet. Ugyanolyan, mint a rendes, csak kisebb, és trapéz alakúak a mezők :D (Értsd: nem volt túl sok türelmem pontosa négyzeteket kreálni.:))

Szerk: Csak a szabályát nem tudom, h hova raktam, szóval azt elhozhatnád v. bescannelhetnéd.

Link a hozzászóláshoz
És kávés levest kell ennem??!?!?!? Ne ölj meg Oshi!!! :)

Valaki más?? Lééééééécci :)

Ooooo... Akkor mit eszek...? Ez sz..., nem írom ki. :)

Ha tudom, hogy nem lesz, elhozom otthonról, de ez a dolog már késő.

Mert? Lefőzünk a kávéval egy leveskockát, rakunk kis tésztát bele, pár szem zöldség, aztán kész a 2in1 energia+tápanyag.

Azt nem mondom hogy az íze jó lesz, de vagy-vagy. :)

Na de ha ennyire fontos akkor megpróbálok valakitől kölcsönkérni, ha nem találom meg az enyémet. ;)

Link a hozzászóláshoz
És kávés levest kell ennem??!?!?!? Ne ölj meg Oshi!!! :)

Valaki más?? Lééééééécci :)

Ooooo... Akkor mit eszek...? Ez sz..., nem írom ki. :)

Ha tudom, hogy nem lesz, elhozom otthonról, de ez a dolog már késő.

Mert? Lefőzünk a kávéval egy leveskockát, rakunk kis tésztát bele, pár szem zöldség, aztán kész a 2in1 energia+tápanyag.

Azt nem mondom hogy az íze jó lesz, de vagy-vagy. :)

Na de ha ennyire fontos akkor megpróbálok valakitől kölcsönkérni, ha nem találom meg az enyémet. ;)

Neeem, már be lett vásárolva.

Egyébként vízforraló kérdés megoldva. De nagyon kell vigyázni rá, aki tönkreteszi fizet, mert olyan helyról kértül el, hogy na....necces. :)

Ergo, nem kell bűvészkedni a kávéfőzővel... Bár azzal is lehet csinálni forró vizet és az 5. adagra kész is lesz a tésztaleves, tá-dá. :)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...