Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kérdések a táborral kapcsolatban


Recommended Posts

Táborpolót lehet majd venni?

Nem lesz idén táborpóló. Lesz viszont helyette más, hogy mi, az maradjon egyelőre meglepetés... :)

Szeretném megkérdezni a szervezőket (közülük is elsősorban Árpádot), hogy idén milyen filmvetítéssel készülnek a táborlakók örömszerzésének céljából.

A lehetőségek végtelenek. :) Te bármit kérhetsz, a filmszervezőnk elintézi, írj neki egy emailt (cz@kalandozok.hu).

Link a hozzászóláshoz
Csak emaileket kéne írnom. :) De van vidéki mobilnet is?:D

Vidéki mobilnet == GPRS :)

Amennyiben T-mobil, úgy országos lefedettség van minimum GPRS-es mobilnettel, melynek adatátviteli sebessége maximum 171.2kbps, mely erősen az őskori modemes net felé kacsintgat. :)

Selypen a kastélyban van GPRS. Levelek megtekintésére, és küldésre megfelelő.

Szerencsére nincs gyorsabb net, és én azt se bánnám, ha valami olyan ponton lenne a tábor, hogy még térerő se lenne (mint annó Királyrét). :)

Link a hozzászóláshoz
Valaki fog hozni mobilnetet a táborba, aki esetleg kölcsön tudja adni szerdán? *_*

Szia,

Én biztonság kedvéért hozok, de előre szolok vidéki net szóval foci meccset nem fogsz tudni nézni rajta....

Csak emaileket kéne írnom. :) De van vidéki mobilnet is?:D

azt tudni fogsz, csak majd szólj, és odaadom szivesen

Link a hozzászóláshoz

Szerencsére nincs gyorsabb net, és én azt se bánnám, ha valami olyan ponton lenne a tábor, hogy még térerő se lenne (mint annó Királyrét). :)

Királyréten, a focipályán volt egy-két pont, ahol volt... :)

(De én éppen tavaly jártam ott, ahol anno táboroztunk és már - ha emlékezetem nem csal - volt térerő, normálisan.)

Link a hozzászóláshoz

Szerencsére nincs gyorsabb net, és én azt se bánnám, ha valami olyan ponton lenne a tábor, hogy még térerő se lenne (mint annó Királyrét). :)

Királyréten, a focipályán volt egy-két pont, ahol volt... :)

(De én éppen tavaly jártam ott, ahol anno táboroztunk és már - ha emlékezetem nem csal - volt térerő, normálisan.)

akkor nekem mázlim volt én a szobámba neteztem :)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...