Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Csapatkereső / szervező


Recommended Posts

Azbesztkecskék csapata újra szárnyal!

Könyörtelenül dobjuk a duplanullát minden védtelen kis nyuszira!

Max mana, Tűzkitöréééés!!!!

Csapattagok:

Fenix :he:

Frosty

Szakálmester

Zármin

Bigmac

Mivel Atvy barátunk felettébb sajnálatos módon levágta a fejét fésülködés közben, ezért nem tud a csapat részese lenni.

Link a hozzászóláshoz

Figyelem!

Soha vissza nem térő alkalom!

Többszörös díjnyertes (Mazsinó érdeméremmel kitüntetett) szerepjátékos keres korban, stílusban, tudásban, érzelmekben hozzáillő csapatot 1 hely megszerzése (modul és csapat egyaránt) céljából.

Fénykép nélküli ajánlatokat PÜ-ben várom.

Üdv

Cz

ELKELT!

Link a hozzászóláshoz
Csapat neve eldöntetlen

HT

Gery

Ági

negyedik emberke nem tudom, melyik nevén akar futni

ötödik emberkéről én személy szerint nem tudom, végülis ki, majdcsak megmondják

Szia Ritter!

Nem tiszta, hogy ez végleges csapatkiírás akar-e lenni, vagy pedig kerestek még embert?

Ha végleges: nem ide, hanem a Csapatok topic-ba kellene kiírnotok magatok, de rendes névvel.

Ha nem végleges: tegyétek egyértelművé, hogy kerestek játékost, esetleg megadhattok paramétereket (magatokról, és/vagy a keresendő játékostársról) a hasonló típusú játékosok összehozása végett.

Üdv

TAO

Link a hozzászóláshoz

Szia Ritter!

Nem tiszta, hogy ez végleges csapatkiírás akar-e lenni, vagy pedig kerestek még embert?

Ha végleges: nem ide, hanem a Csapatok topic-ba kellene kiírnotok magatok, de rendes névvel.

Ha nem végleges: tegyétek egyértelművé, hogy kerestek játékost, esetleg megadhattok paramétereket (magatokról, és/vagy a keresendő játékostársról) a hasonló típusú játékosok összehozása végett.

Üdv

TAO

Szépnapot

Nem rakhattam a Csapatokba, mert nem végleges. Viszont embert sem keresünk, mert négyen megvagyunk, és az ötödik helyre is van ember, csak még kért néhány napot, hogy biztosra mondja. Csak nem akartam, hogy míg töri a fejét, addig kifussunk az időből.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Ritter, "A csapatok kiírásának határideje: 2010 Május 16, vasárnap, 23:59" szóval ezzel nem fogtok lecsúszni. A fontosabb, hogy a helyek betelte előtt fizessétek be a tábordíjat a kiírás szerint. Ez biztosítja a részvételeteket.

Egyébként természetesen örülünk a visszajelzésnek, hogy jöttök. 8)

Üdv,

Zoltán

Link a hozzászóláshoz

Közérdekű Hirdetés:

1 játékos jönne csapatba(én)!

Tudnivalók:

Közepes tapasztalatú játékos vagyok mivel a játékot fél éve játszom csak érdemleges szinten és még nem vagyok jó Ynev történelméből és földrajzából..

Eddig a VI és VII. kalandorkrónikák versenyen voltam ott és növeltem a tapasztalataimat..:D

(Annyit kell még erről tudni,hogy a VII.-ben a Szende szüzek és Hím hordájuk nevű csapatban volta a Tűzvarázsló és ez a csapat nyerte a VII. kalandorkrónikák versenyét..:D)

Rólam:

16 éves fiatal srác vagyok és jól elvagyok minden társaságban(általában),de azért ha lehet olyan csapattagokat szeretnék akik velem közel egykorúak vagy legalább nem sokkalta idősebbek..:D

Ha kellek bárhova is kérem szóljatok!:D

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

A csapatok összeállításának ideje tegnap este (május 16, 23:59) lejárt. 9 csapat ki is írta magát a 10ből. Így lényegében a megmaradt 4 ember határozza meg az utolsó csapatot, így a javaslatunk az, hogy

Ide még 1 potenciális táborlakó bejöhet

Striczki Roland (DarkGod)

Csépány László (Tsöppie)

Csépány Erik (Tsöppike)

alkossák az utolsó csapatot. Természetesen engedélyezett számukra a 4 fős csapat. :) Kérünk titeket, hogy lépjetek kapcsolatba egymással privát üzenetben. Az ismeretlen illető kilétét megpróbáljuk felfedni minél hamarabb, és tudatni veletek, hogy őt is elérjétek.

Ha megegyeztetek privátban, legyetek szívesek írjátok ki magatokat a Csapatok topicba.

Ha nem egyeztetek meg, esetleg valami más megoldást szeretnétek, akkor jelezzétek a szervezők felé.

Üdv

TAO

Link a hozzászóláshoz
Szia Tao!

Az ötfős csapathoz nem 2 fő kellene?

Üdv.:Tsoppie

Szia Tsoppie,

De igen. Azonban 4 ember maradt ki az 50 játékosból, ugyanis van egy darab 6 fős csapat. Így a ti csapatotok (lehet) 4 fős. Amennyiben 5 fős csapatot szeretnétek, részemről annak sincs akadálya, csak ebben az esetben Antaillal vedd fel a kapcsolatot, ugyanis ez már érinti a táborlakók számát (+1-el túllépnénk az 50 fős játékos korlátot). Amennyiben Antail engedélyezi létszám oldalról is, gyakorlatilag rajtatok áll, hogy 4en vagy 5en szeretnétek-e lenni. Azonban embert lehet, hogy nektek kell beszerveznetek... jelenleg is lukas a csapat, ha 5főset akartok, akkor kétszeresen is az lesz. :)

DarkGod-dal egyeztettek már?

Link a hozzászóláshoz
Szia Tao!

Az ötfős csapathoz nem 2 fő kellene?

Üdv.:Tsoppie

Szia Tsoppie,

De igen. Azonban 4 ember maradt ki az 50 játékosból, ugyanis van egy darab 6 fős csapat. Így a ti csapatotok (lehet) 4 fős. Amennyiben 5 fős csapatot szeretnétek, részemről annak sincs akadálya, csak ebben az esetben Antaillal vedd fel a kapcsolatot, ugyanis ez már érinti a táborlakók számát (+1-el túllépnénk az 50 fős játékos korlátot). Amennyiben Antail engedélyezi létszám oldalról is, gyakorlatilag rajtatok áll, hogy 4en vagy 5en szeretnétek-e lenni. Azonban embert lehet, hogy nektek kell beszerveznetek... jelenleg is lukas a csapat, ha 5főset akartok, akkor kétszeresen is az lesz. :)

DarkGod-dal egyeztettek már?

Van egy egyszerű ötletem:

Mi lenne ha az utolsó csapat szét lenne osztva a többi között?

(Ez csak egy hóbórt ötlet telóról..)

Link a hozzászóláshoz

Van egy egyszerű ötletem:

Mi lenne ha az utolsó csapat szét lenne osztva a többi között?

Felmerült már az ötlet, de szervezői oldalról elvetettük.

1. 3 további csapattal kiszúrás lenne, ha odaraknánk 1-1 embert. Megboríthatja a már kialakult koncepciójukat (tudok olyan csapatokról, akiknek szinte már kész az előtörténete).

2. Annak a 3 embernek is joga van csapatot alkotni, és nem feltétlenül akarnak szétosztódni. Például erős a gyanúm, hogy Tsoppie és Tsoppike mindenképp egy csapatban akarnak lenni, bár efelől nincs visszajelzésem.

Azért köszi az ötletet, értékeljük a segítő szándékot. :)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...