Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Filmek, csak óvatosan!!!! Lehet hogy lelőjük a poént!


Necromancer

Hogy tetszett a Hobbit?  

69 szavazat

  1. 1. Hogy tetszett a Hobbit?

    • Nagyon tetszett!
      38
    • A konyv jobb!
      14
    • Csak egy ujabb fantasy film...
      6
    • Nem tetszett.
      2
    • Nem fogom megnezni.
      0

Ez a szavazás le van zárva, új szavazatok már nem érkezhetnek.


Recommended Posts

igen kivágták... nem lehet tudni, h mért, de Peter Jackson, a rendező úgy döntött, h kivágja a Szarumánt (teljesen) a 3. részből.Pedig lenne egy 8 perces fight jelenete...

a rendezőt, és a produkcereket az se érdekelte, h a rajongói peticiókat nyujtottak be, ráadásul külön kérvényeket is juttak a készitökhöz, de semmi sem történt.... ez van pedig nagyon érdekelt volna a filmben... a gyű3 trailere pedig iszonyat király... :D

Link a hozzászóláshoz
Micsodaaaaaaaaaa?Kivágják Szarumánt?De hát akkor az ő szála befejezetlen marad!!!És a palantír?És az események többi egymásbólkövetkezése?Ez így nem ér.Ez rossz húzás volt. :(

Ne aggódjatok, ha jól tudom, akkor az extendedben mindenképpen benne lesz Szarumán... Addig meg már csak kibírjuk... P.J.-nek nem ez volt az első rossz húzása, de tartok tőle, hogy nem is az utolsó, és a RotK még tartogathat meglepetéseket... :?

Link a hozzászóláshoz

Én legfőképpen a történelmi, avagy a kosztűmös filmekre látogatom meg a nagy kivetítő termeket. A legutóbbi filmnézéskor láttam a Trója című film előzetesét. Látványnak nem volt rossz. Mihelyt megnéztem jön a vélemény.

A Muskétások és a Karib tenger kalózait még nem néztem, s van egy XVIII században játszódó hajós film is ujabban.

Melegen ajánlom a jó filmek kategóriájába a 13. Harcos című filmet.

Továbbá: Rob Roy, Rettenthetetlen, Első lovag, Vasálarcos, Utolsó Mohikán, Végtelen történet és Farkasokkal táncoló filmeket.

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz
A Muskétások és a Karib tenger kalózait még nem néztem, s van egy XVIII században játszódó hajós film is ujabban.

Mazsinó

Nézdmeg,nézdmegnézdmeg mindenképpen a PotC valami állat! :) Ilyen alakítást rég láttam Johnny Depp-től... Komolyan... No meg a kicsi Orlando Bloom is aranyos benne, bár szvsz semmiféle komoly kihívást nem jelentett az a szerep... A Trójára ellenben kíváncsi leszek, ha jól hallottam, Parisz-t játssza majd, kíváncsi leszek, milyen egy negatív szerepben... :)

Link a hozzászóláshoz

na végre... olyanok, akik birják az ilyen tip filmeket... a tróját már alig várom, láttam a bemutatóját, és hát.... ááááá nagyon várom már...

a 13.harcossal egyet értek mazsinóval... nagyon nagy film...

az uccsó szamuráj... hát majd ugyis megnézem, mert azért még érdekel...a muskétást sajna még nem láttam, de nagyon megakarom azt (is) nézni...

a másik,amit alig várok, az egy olyan film, amit itt forgattak budapesten, ha jól tudom, akkor az egészet, és magyar szinész is játszik benne.... ez nem más, mint az Underworld ... megvan a bemutatója, és nem mondom... nem lesz rossz, h igy mondjam...a karib tenger kalózai se rossz film, jól megvan csinálva, és nekem bejönnek a poénjai is, de helyenként már igen erős tulzás, de attól még jó film...a hajós film, meg amire mazsinó gondol, az nem véletlenül a Master and Commander, vagyis a magyar cim: Kapitány és Katona - a világ túlsó oldalán ... ???

Link a hozzászóláshoz

Tudjátok melyik jó film? A hét szamuráj

Ebböl a filmből csinálták késöbb a Hét mesterlövész című filmet, amely majdnem olyan jó lett.

Ez az utolsó szamurájos filmben a főszereplő csak nem Tom Cruise???

Mert akkor nem sokat várok tőle. Mert ő az Esőember és a Top Gun után nem sok jó filmben szerepelt. Talán még a Túl az óperencián jó tőle.

Megkérdeztem több Gyűrűk Ura könyvet olvasott embert, ma a Camelot rendezvényen és többségben nem voltak jó véleménnyel a filmmel kapcsolatban. A könyvek közül pedig a Szillmarillt éltették, mint nagy művet. Már csak azt kellene tudni melyik volt elöbb. Véleményük szerint kissé szétszort író volt Tolkien, de ettől függetlenül remek világot csinált.

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...