Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Filmek, csak óvatosan!!!! Lehet hogy lelőjük a poént!


Necromancer

Hogy tetszett a Hobbit?  

69 szavazat

  1. 1. Hogy tetszett a Hobbit?

    • Nagyon tetszett!
      38
    • A konyv jobb!
      14
    • Csak egy ujabb fantasy film...
      6
    • Nem tetszett.
      2
    • Nem fogom megnezni.
      0

Ez a szavazás le van zárva, új szavazatok már nem érkezhetnek.


Recommended Posts

Fűrész III / Saw III

Brutális.

A film bevezetője már alapból eszméletlen, mert reálisabb, mint a többi, és pont ez benne a sokkoló. Nem fogok jeleneteket mesélni, de durva. Az újítást az hozza, hogy nincs menekülési lehetősége 'azoknak, akik nem becsülik az életet', mert nem a Fűrész, hanem kis segédje a kitaláló. A fűrész maga már beteg, és mindenkit átver, mindent eltervez ismét. Eszméletlen.

Azért a kajámat meg bírtam enni, de nem ajánlom annak, akinek nem vesz be a gyomra mondjuk egy szeme láttára történő csonttörést vagy hasonlót, mert annyira realisztikus ilyen téren a film, hogy az már beteges.

Ahogy Suttogó mondta "Nem szeretnék találkozni azzal a formával, aki ezt a filmet csinálta".

Az új próbatételek jók, összetettebbek, és sokkal brutálisabbak. Komolyan csak idősebbeknek és erősebb gyomrúaknak ajánlom.

Maradtam Tisztelettel

Link a hozzászóláshoz

Csaka fűrész 1-et láttam, de amit mesélteke lőször a filmről, hogy a csávó a saját csülkét fürészeli le, na az nagy csalodás volt. Vártam h mikor nézhetem végig, erre csak a kézmozgását meg az arckifejezését mutatták a hapsinak! Na mondom.... én nagyon szeretem az ilyen brutálsi részeket végig nézni, a legundroítób jelenetek közben is szívesen eszek iszok :D Szóval ez eléggé nagy csalódást okozott. A 3 részben mutatnak mindent?

Link a hozzászóláshoz

Thya köszi az ajánlásokat, :) de a Cannibal Holocaustot már láttam többször is. Egyik kedvenc filmem lett. Szerintem a CH egy marha jó témát feszeget, és több mondanivalója van mint a Fűrésznek.

Mellesleg a MOTEL című film se kutya, de az inkább igazi mészárszék, mint elgondolkodtató :D mindesesetre az is jobban teccika Fűrésznél

Link a hozzászóláshoz

Tegnap néztem meg 98341-edjére a Véres játék c. Van Damme filmet, és még mindig élvezetesnek találtam. Miért nem készülnek manapság ilyen filmek?

Más nemrég láttam a Luc Besson által rendezett B-13 c. filmet. 2010ben játszódó ám igazából nem sci-fi jellegű akciófilm, megtűzdelve szép ótókkal, meg parkourral.

Izelítőnek: =>KLIKK<=

Link a hozzászóláshoz
Tegnap néztem meg 98341-edjére a Véres játék c. Van Damme filmet, és még mindig élvezetesnek találtam. Miért nem készülnek manapság ilyen filmek?

Ez a miért nem készülnek mostanában ilyen filmek érzés engem is elkapott, mikor múlt héten megnéztem a Harley Davidson és Marlboro Man-t. Jó kis 90es évekbeli akciómozi, t.kös főszereplőkkel, meg jó dumákkal. Nekem hiányoznak az ilyenek.

Link a hozzászóláshoz

Hát ezek szerint nem egyezik az izlésünk Dragon, nem baj, van ilyen. Én unatkoznék csupa olyan emberrel magam körül akik olyanok mint én vagyok.

Bár a lerágott csontot én éppen nem értem. De bizonyára el vagyok maradva filmekből.

Toxic említette a B-13-at. Érdekes nem volt annyira beharangozva annak idején az a film, de én láttam és nekem nagyon tetszett. Nem nagyon rajongok a kommersz mozikért, de ez egy nagyon kellemesen pörgős akciós popcornmozi. Jó zene, jó akciók. Én is csak ajánlani tudom.

Link a hozzászóláshoz
Dragon: Te vagy az első ember aki egyet ért velem hogy a Fűrész egy nagy adag....(úgyis moderálnák :D ). Én azzal is úgy jártam mint annak idején a Körrel. Mindenki mondogatta a szlogeneket, hogy ekkora jó, meg ilyen isten kemény, de én vontatottabb unalmasabb filmet még életemben nem láttam.

Csatlakozom!

Nekem is nagy csalódás volt. SZERINTEM unalmas, a főszereplők érdektelenek (főleg az orvos volt nagy szemét), így nem is érdekelt mi lesz velük, ráadásul a véres részeket sem mutatták. Ha már dúrvának van beharangozva, akkor mutassák mikor fűrészel :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Most volt a Fűrész a TV-ben (vagy csak lesz? nem nagyon követem a műsort). De nem néztem, volt jobb dolgom is. Meg szerintem amúgy is hülye aki ilyeneket élvezni tud. A Kört meg elkezdtük nézni anno a haverokkal, de belealudtam és csak a végén keltettek föl, szóval nemtom milyen lehet... :P

Indul a bakterház: MESTERMÛ!!!

Link a hozzászóláshoz
Most volt a Fűrész a TV-ben (vagy csak lesz? nem nagyon követem a műsort). De nem néztem, volt jobb dolgom is. Meg szerintem amúgy is intelligencia-képessége alacsony (kb.: 3-6) aki ilyeneket élvezni tud.

Én alapvetően imádom a horrorfilmeket, mondjuk nem a fűrészhez hasonlóakat, hanem a véres-gyakós-darálós zombifilmeket. Szerintem szórakoztatóak, meg jókat lehet röhögni a régebbi darabokon. (a Péntek13 sorozat legtöbb része elmegy vígjátéknak is 8) )

Link a hozzászóláshoz
Údv.

A fűrész nekem se tetszet bár mondjuk jó volt a a tőrténet meg a vége is. De szerintem lapos volt és unalmas.

Nah, teljesen egyetértek. (Eléggé egy hullámhosszon vagyunk :wink: , milyen jegyben születtél?)

Én miközben néztem, bár lehet hogy ott volt a hiba, hogy reggel néztem, keresztrejtványfejtettem. Igaz ez nálam nem jelent konkrátan semmit sem, mert mindig azt csinálom vagy ha nem fejtegetek, akkot is valamit mókolok filmnézés közben...

Tetszik, hogy van valami értelmes alapszála a filmnek, de nem volt egy izgulós rész sem és gusztustalan sem.

Volt viszon egy idegesítő: mikor a kiscsaj vagy 50szer mamizott, vagy valami hasonló...

De ennek ellenére kíváncsi vagyok a 2. és a 3. részre. Már csak a sztori kiteljesedése végett is.

Link a hozzászóláshoz

Kinek mi a véleménye a V for Vendetta c. filmről?

A magam részéről nagyon tetszett, bizonyára bekerül a kedvencek (legnagyobb személyes nézettségű filmek (vezető a Rettenthetetlen, már lassan 80 megnézéssel :lol: )) közé, legalábbis abból ítélve, hogy egymás után néztem meg 2X közvetlenül + másnap újra...

Maguk a személyek tetszenek benne (Főkancellás, a fekezsákosok vezetője, maga V) inkább, mint a többi rész. Az akciójelenetek közül több erősen elszúrt, és a forgatókönyv író is le van maradva a diktatúrákban fél évszázaddal, a manipuláció tudományhoz pedig kevésbé ért.

Tehát a személyek, néhány felbukkanó beszéd, a meggyőzés, fanatizmus, és V egyedi ötletei, melyek sikerre vitték.

Összességében tehát - mivel film - nem lehet teljesen realisztikus, de azért érdemes megnézni. :wink:

Link a hozzászóláshoz

Nekem tetszett a V for Vendetta. Nagyon tetszett a hangulata, el volt találva (lévén képregényadaptáció jó setét volt:)). A sztori néhány helyen bukdácsolt, és nekem erősen hajazott az 1984-re (gondolom nem csak nekem, bár az Equilibrium is erősen hajazott rá, de ettől függetlenül azt is élveztem). De ez bocsánatos bűn neki, mert egy kellemes popcornmozinak érzem kicsit több mondanivalóval. Viszont V karaktere és a szövege nagyon tetszett. Valószínűleg én is meg fogom nézni még párszor. (Bár nem hinném hogy nálam elérné a kedvenceim nézettségét Dirty dancing kb 50, Leon a profi kb 50 :D) Hmm erre talán nekem a Tökéletes trükk esélyes, azt moziban pénteken és azon a héten vasárnap is megnéztem, és már kezdenek elvonási tüneteim lenni. Meg az Utolsó éjjelt is be kell szereznem megint mielőtt elkezdek remegni :tv:

Slágergyanús még a Eurotrip ami már már a 30 at közelíti. hmm lassan ranglistát kell csinálnom hogy követni tudjam.:)

Link a hozzászóláshoz

Én moziban néztem meg első előadáson a V mint vérbosszút. Imádom, megvan dvd-n és legalább 10x láttam már. Szerintem a 84-re csak annyiban hasonlit hogy diktatúra van itt is, mivel itt egy valóban gonosz kormány van aki angliát majdnem kipusztitotta, míg a 1984-ben a kormány "csak" radikális nézőpontú, de világbékére törekszik. Lehet kicsit erőltetett logika, de tőlem ez is tuti :D.

Ja amúgy top néhányban nálam is ott a Dirty Dancing. Nameg az ósulis Van Damme filmek(az Időzsarutól vissza).

Jah és Thya asszem még Raze-nél van az Utolsó éjjel DVD-m, ha elkéred tőle odaadom :D .

Link a hozzászóláshoz

Ööö..

Miért tartod "gonosznak" a kormányt?

A cél szentesíti az eszközt. Elérték a célt, a totális hatalmat. Betartották az ígéreteiket, rend volt és béke, központi irányítással. Cserébe pedig tényleg az engedelmességet várták el.

Én nemtaláltam "gonosznak" a kormányt. A fogalom meg mellesleg mindig relatív. Lehet szívesen éltem volna abban a világban. Inkább, mint ebben a demokrációnak titulált mocsokban.

Igaz nekem az alapelvem az, hogy a valódi diktatúra sokkal jobb államforma a köztársaságnál, abban az esetben, ha a nemzet célját szolgálja.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...