Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Filmek, csak óvatosan!!!! Lehet hogy lelőjük a poént!


Necromancer

Hogy tetszett a Hobbit?  

69 szavazat

  1. 1. Hogy tetszett a Hobbit?

    • Nagyon tetszett!
      38
    • A konyv jobb!
      14
    • Csak egy ujabb fantasy film...
      6
    • Nem tetszett.
      2
    • Nem fogom megnezni.
      0

Ez a szavazás le van zárva, új szavazatok már nem érkezhetnek.


Recommended Posts

Convoy (1978)

Meglepett, mert mai mércével futottam neki elsőre. Gondoltam: "Ó, na hiszen mit lehet kihozni abból, hogy kamionok mennek konvojba!". De aztán az első 5 perc után rádöbbentem, hogy ezt 1978-ban készítették. Akkor amikor még a karakterábrázolás, a dialógusok minősége, a cselekmény és drámai vonal vezetése.... szóval így ezek voltak a filmek gerincei, nem pedig a semmibe elpufogtatott SFX, és lám még 3. dimenzió sem kellett akkor.

Szóval meglepően jól sikerült, igazi amerikai country humorral. Kis emberek minden napjaiból növi ki magát a cselekmény olyanná, hogy végül egész USA felfigyel rá. A történet mindeközben úgy folyik, mintha tényleg a sors alakítaná, közbe a rendező meg-meg ragadja az alkalmat, hogy vagy a karakterek kontrasztjával, vagy a képi humorral feldobja a nézőt.

Aztán még is ott van a látványos akció, amikor nem kell semmit felrobbantani, még is teli vigyorral nézi az ember a képeket. Sivatagon keresztül vágtató autós üldözés: kamionok vs kopók. Városi kamionos randalírozás, ahol faházak omlanak össze.

Ja és kocsmabunyó! :D Majd' elfelejtettem! :)

Lesz persze a végén híróz is, de annyira szerethető az egész, hogy csak ajánlani tudom!

Tudom nagyon szubjektív lesz, de 10/10. :)

Full mozi itt: http://youtu.be/P5XGvNpWXqA

Link a hozzászóláshoz

Konvoj: De rég is volt! Imádtam... :)

127 óra (2010):

Valós történet egy túrázóról, aki beragad egy kanyonban UTAH államban. 127 órát tölt egy helyben, közben átmegy minden klasszikus katasztrófaelméleti fázison, átgondolja az életét, szeretteit, vágyait, stb. Érdekes film, de nekem néha kicsit unalmas volt, pörgettem... Számomra 4/10

Összességében hasonló a hangulata szerintem, de sokkal gyengébb, mint az Into the wild (2007). Ez utóbbit ajánlom azoknak, akik esetleg megnézték már a 127 órát, és tetszett is nekik. Õszintén.. messze jobb és sokkal megrázóbb is.

London Boulevard (2010):

Amolyan angolosan elvont kisvárosi piti bűnözők világa. Coli Farrell és Keira Knightly mellett játszik David Thewlis akinek unszimpatikus arcára már a Sárkányszív (1996) és a Hét év Tibetben (1997) alatt felfigyeltem. Morcos voltam a film végére, nem vártam ezt a fajta befejezést, de még így is megérte a másfél órát. Igazából egyszernézős, de a hangulata és pár remek jelenet miatt adhatunk neki egy 6/10-et. Szinkronnal néztem, de most látom a bemutatóban, hogy erős angol-angol akcentussal nyomják a filmet. Kár, hogy nem eredeti nyelven néztem, valszeg megérte volna.

The Experiment (2010):

A sztori lerágott csont, nem is tudom, hanyadik feldolgozása ugyanannak a történetnek. Jelzem, Adrien Brody és Forest Whitaker sem tudja elfeledtetni velünk, hogy mennyire gyenge ez a feldolgozás. Se füle, se farka a keretnek, úgyhogy masszív csalüdás volt a film. Aki nem ismeri az alaphelyzetet (x számú embert bezárnak egy börtönbe, a fele fegyőrt, a másik fele elítéltet játszik), annak bizonyára érdekes a film. De én nem ezt a feldolgozást javaslom... akkor inkább már a Das experiment (2001). Max 3/10

A zöld sárkány gyermekei (2010):

Ízig-vérig magyar alkotás a jobbik fajtából. Nem fog akkorát ütni, mint egy Argo, de ettől függetlenül szerethető. Szinte a zsigereidben érzed a filmet, és egy-egy pillanatra el is hiszed, hogy a film szól valamiről... Budapest, Budapest de csodás... :) 6/10

The Darkest Hour (2011):

Jó bemutató, elég jól összefoglalja a filmet, szóval csak annyit, hogy igen, igen, még több ilyet, és persze folytatást! :) 8/10

FOOD Inc (2008):

Ál-dokumentumfilm az amcsi élelmiszeriparról, az intenzív termelés hátrányairól, és mindarról a szutyokról, amit igazi étel helyett belénk diktál a rendszer. Az a bajom vele, hogy semmi újdonságot nem találtam a filmben. Ráadásul a videóanyag nagyon ki lett herélve, alig mutatnak bármi valódi és kemény képet. Ennél sokkal durvább dolgok vannak, de mi csak pár döglött csirkét, meg némi tehén lökdösést látunk. Ráadásul az egész film valahogy torz, mintha nem lett volna átgondolva... Ennél a valóság sokkal brutálisabb, nem is értem, hogy mi volt a rendező szándéka... Lehet, hogy inkább csak pénzt akart keresni ahelyett, hogy tényleg belenyúlt volna a témába. Ez így harmatgyenge és csak a felszínt kapargatja... 3/10

SID 6.7 / Virtuosity (1995):

Igazi klasszikus darab Denzel Washington és a fiatal Russel Crowe főszereplésével. A Fűnyíró ember (Lawnmover Man - 1992) után igazi felüdülés egy tömeggyilkosok tulajdonságait hordozó elszabadult MI és egy lesittelt rendőr gigantikus párharca a világ feletti uralomért / megmentéséért. Mai szemmel gyengécske darab, de azért élvezhető ez is. Anno nagyon tetszett nekünk, mostanra a pontszám már kissé megkopott. 5/10

http://www.youtube.com/watch?v=SIFSYdGjTqw

John Carter (2012):

Szerintem mindenki látta az előzetest párszor. látványos, de Walt Disney miatt kissé behatárolt fantasy. Remek látvány, bénácska sztori, szerethető, sablonos karakterek és örökké éljen Edgar Rice Burroughs! 7/10

http://hu.wikipedia.org/wiki/Edgar_Rice_Burroughs

Az igazi kaland / We bought a zoo (2011):

Kedves családi film, sok állat, szép képek, édes történet. Egy estére a sok scifin, akciófilmen, fantazin és horroron megfáradt arcnak kellemes kikapcsolódás... és persze Scarlett Johansson még mindig jól néz ki. :) 6/10

Csatahajó / Battleship (2012):

Mit is mondjak... Nem vártam, hogy ilyen jó lesz. Srácok, irány a mozi, ezt ott kell megnézni! 8/10

Fehér pokol / The grey (2011):

Liam Neesonnak tehetsége van ahhoz, hogy jó filmekre szerződjön le. Ebben sem fogtok csalódni. Valahol messze északon lezuhan egy repülőgép bányászokkal teli a semmi közepébe. Közel vagyunk a sarkokhoz, mindent hó borít, Sokszáz kilométerre a civilizáció. Maroknyi túlélő küzd a túlélésért... elsősorban nem a hideg, nem a hó, hanem a környékbeli éhes farkasok az ellenségük. 7/10

Asszem enyni elég mára... :)

Link a hozzászóláshoz

127 óra (2010):

Valós történet egy túrázóról, aki beragad egy kanyonban UTAH államban. 127 órát tölt egy helyben, közben átmegy minden klasszikus katasztrófaelméleti fázison, átgondolja az életét, szeretteit, vágyait, stb. Érdekes film, de nekem néha kicsit unalmas volt, pörgettem... Számomra 4/10

Összességében hasonló a hangulata szerintem, de sokkal gyengébb, mint az Into the wild (2007). Ez utóbbit ajánlom azoknak, akik esetleg megnézték már a 127 órát, és tetszett is nekik. Õszintén.. messze jobb és sokkal megrázóbb is.

The Darkest Hour (2011):

Jó bemutató, elég jól összefoglalja a filmet, szóval csak annyit, hogy igen, igen, még több ilyet, és persze folytatást! :) 8/10

FOOD Inc (2008):

Ál-dokumentumfilm az amcsi élelmiszeriparról, az intenzív termelés hátrányairól, és mindarról a szutyokról, amit igazi étel helyett belénk diktál a rendszer. Az a bajom vele, hogy semmi újdonságot nem találtam a filmben. Ráadásul a videóanyag nagyon ki lett herélve, alig mutatnak bármi valódi és kemény képet. Ennél sokkal durvább dolgok vannak, de mi csak pár döglött csirkét, meg némi tehén lökdösést látunk. Ráadásul az egész film valahogy torz, mintha nem lett volna átgondolva... Ennél a valóság sokkal brutálisabb, nem is értem, hogy mi volt a rendező szándéka... Lehet, hogy inkább csak pénzt akart keresni ahelyett, hogy tényleg belenyúlt volna a témába. Ez így harmatgyenge és csak a felszínt kapargatja... 3/10

1. Vontatott, igaz. Nekem egészen tetszett pedig. És az Into the wild fel lett írva a listámra. ;)

2. Az ötlet jó. Kicsit túl habcsók, túl tini. Ezért egyszer nézhető. :S

3. Nem tudom láttad-e már... Earthlings. Ott kendőzetlenül mutatnak mindent. Bár a film az állatok felhasználásáról szól. Élve nyúzás, vágóhíd. Az ott lévő állatok élete, a betegségek. Teljes mértékben az állatokról szól, de belecsempésznek egyéb dolgokat is. Vagyis nem csak az a téma, hogy sirassuk meg a bocit és a kisrókát.

The Avengers? Még nem láttad? :)

Link a hozzászóláshoz

Érdekes. Az Into the Wild tipikusan arról szól, hogy van egy balfasz, aki nem elégedett az életével, és kb öngyilkos lesz. Nem találtam különösebben érdekesnek a filmet, mert túlságosan olyan embereknek tervezték, akik rokonszenveznek a főszereplővel. Ami pedig nehéz, amikor egy idióta.

Hasonló téma az Earthlings meg a többi ilyen hűdehajde videó, már csak egy atomerőmű ellenes propagandabaromság kéne, és teljes lenne a demagógiatár.

Avengers meg jó lett, ha nem akarod komolyan venni. Kellően látványos, hogy érdemes legyen moziban nézni, a karakterek beszélgetései néhol kicsit erőltetettetek és gagyik, de legtöbbször ötletes, és végre a Hulkot is eltalálták a korábbiakkal ellentétben.

Game of Thrones 2. évad viszont rosszul indul, de az 5. rész kifejezetten jó lett, valószínűleg inverz működök, mint a többiek, mert mások meg azt húzzák le, de nekem kifejezetten bejött, valószínűleg szerepet játszik az átható könyvismeretem a dologban.

Link a hozzászóláshoz
Köszi a tippet, erre lecsapok! :)

:) Feléig először olyan mintha sima küzdősportos film lenne, de utána olyat fordul, hogy csak lestem. Sokkal többről szól, mint puszta küzdelem, vagy harcművészet. Nem mellesleg olyan küzdelmek vannak benne (főleg a végén). Na, nem mondok semmit. Látni kell. :D

Link a hozzászóláshoz
Elkezdtem nézni de sajnos éjszaka már erôt kellett vennem magamon és ágyba parancsolni magamat, de be fogom fejezni, a gyerekkornál száltam ki, azt remelem nem húzzák sokáig benne.Ezek az alapok benne gondolom.

Jaja.... igen. Később fog fontos lenni. A főhős változását, jellemfejlődését mutatja. Később fontos szerepe lesz, hogy tud értelmezni a fejlődés erejét, és fontosságát.

Második megnézéskor (amikor már érted ennek a lényegét) másképp nézi az ember, de elsőre tényleg laposnak tűnik.

Link a hozzászóláshoz
Érdekes. Az Into the Wild tipikusan arról szól, hogy van egy nem jobb előtag férfi nemiszerv, aki nem elégedett az életével, és kb öngyilkos lesz. Nem találtam különösebben érdekesnek a filmet, mert túlságosan olyan embereknek tervezték, akik rokonszenveznek a főszereplővel. Ami pedig nehéz, amikor egy idióta.

Miért? Az, aki egyedül mászik a kanyonokban, az nem pont ugyanúgy idióta? Ezek a filmek idióták életéről szólnak, akik vagy mázlival megmenekülnek, vagy durván elbuknak. Összességében nem azért néztem meg, mert rokonszenveztem volna a főszereplőkkel. Az Into the wild számomra az, hogy "Öcsém bazzeg! Kapd már össze magad, térj észre, mert SZÉP AZ ÉLET!"

... és ezért az indirekt életörömért érdemes megnézni... :P

Avengers:

Láttam.... Hulk a király, mindent visz a filmben. A többiek szinte mellékszereplők :mrgreen:

Link a hozzászóláshoz
Ezt várom nagyon! A bemutatótól borsódzik az ember háta:

Hát ezt én is várom... :)

Egyébként én az Alieneket, a Predátorokat és a "keveréküket", akkor néztem meg végig, amikor ajánlottad 3 éve, NyT-ben?! :)

Hulkos dologról meg annyit... jó volt. :) Bár én menthetetlen Vasember "párti" vagyok, Talán Tony Stark karaktere miatt.

Link a hozzászóláshoz

IronSky (2012)

Egy több stúdiós rajongók által szponzorált európai filmről van szó, mely több éven át készült. Alapvetően már maga az ötlet kelőképen beteg volt ahhoz, hogy tülkön ülve várjuk az elkészültét. :) Szal' hogy a nácik elmenekülnek a Hold sötét oldalára, majd nem sokkal jelen napjaink után inváziót indítanak a Föld elfoglalására. :D Mindez hihetetlenül profin megvalósítva. A speciális effektek szemet gyönyörködtető precizitással lettek megkomponálva. Töredékéből (nagyságrenddel kevesebből) összehozva, mint amennyit egy hollywoodi produkció esetén szánnak egy ilyen kaliberű filmre.

A film végig fricskázza a szinte ez egész emberiséget. Akár csak az USA akár csak a nácikról, vagy bármely más nemzetről legyen szó. Nagyon jópofa és sok helyen kacagtató cinizmust szór a cselekmény. Eldugott képi poénok itt-ott... látszik, hogy szöszöltek vele eleget, és örömből, lelkesedéssel készült a film.

Cselekmény vezetése kifejezetten jó, ami már persze a történet egyediségéből is adódik (legalább is én nem hallottam hasonló filmtől). A csúcs az volt, amikor A Bukás című film egy részét átültették az USA elnökségébe. :D

Csak két ponton éreztem, hogy mintha egy pillanatra leülne a film, de inkább betudom annak, hogy nem mindenhol értettem az angol (helyenként meg német de angol feliratozással tolmácsolt) filmet. Nem kizárt hogy itt inkább a mondanivaló súlya adta volna a lendületet. (magyar felirat még nincs a filmhez - a szerk.) (szinkront meg valószínű ne is várjunk, a forgalmazását valószínű el fogják lehetetleníteni - a rekt.)

Cannesi filmfesztiválon bemutatták, ahol eléggé lehúzták a nyugati lapok kritikusai. Mondjuk a helyükben én is védeném az amerikai piacot. :P:D (ja meg kicsit kemény fricska a film az USA-nak) Mindenesetre én alaptalannak tartom a kritikákat. Mint ahogy azt is, hogy pár szervezet náci propaganda filmnek akarja beállítani. Nos, köze sincs hozzá. Pont ellenkezőleg... mint az majd a film végén kiderül. ;)

Világunk sajnos nem mentes az előítéletektől, pedig sokszor nem ártana kényelmesen hátradőlni és a dolgokat elfogadni olyannak, amilyenek. Mint pl. ezt a filmet: Bolondos, cinikus, vicces, néhol robbanós, csatázós, de még szerelmeleses - végül is szórakoztató vígjáték filmnek.

Talán van egy kettő apróság amin a film készítői nemes egyszerűséggel átlépnek... úgymond nem rágják a néző szájába, hogy mért úgy van. De szerintem egy értelmesebb néző úgy is tudja, a nem értelmesebbje meg hát így járt. :D

Előzetes: http://youtu.be/kNDaOFQ6g2I

Link a hozzászóláshoz
Én csak azt nem értem, hogy a Holdnak nincs sötét oldala :shock:

Én mondjuk pont azért tartok kicsit a filmtől, mert nagyon hypeolták egyesek, és az mindig visszatartó erő.

"Dark side of the Moon" kifejezés képletesen értendő. Kötött keringése miatt a Hold mindig ugyan azt a felét mutatja felénk. Ez a különleges jelenség mindig is megmozgatta az emberek fantáziáját. Néha még elég vad ötletek is világot láttak. Ez a terület egészen a Luna-10 küldetésig gyakorlatilag ismeretlen volt, más kifejezéssel sötét terület. Na innen jön a Hold sötét oldala. Az viszont való igaz, hogy a Nap fénye ezeket a területek is éri (viszont a sarkokon vannak olyan területek ahová a napfény sosem ér el).

És valóban sokat hypeolták. Részben azért, mert rajongói adományokból született a film (nem kevés adományból) és főként ezért elég sok infót adtak a filmről, hogy tovább buzdítsák a rajongókat az adományozásra. Tehát valahol érthető és elfogadható. Főként hogy sok előzetesben csak kifejezetten az előzetes részére készült késporok vannak. Tehát okosan csinálták.

Link a hozzászóláshoz

Megnéztem tetszett. Jól kifricskázza a világot. Nem egy nagy movie,de nagyon egészséges szemmel nézi a világot és mivel független nagyon örülök, hogy elkészült.Érdemes megnézni.Nem azért mert végig izgulod hanem ,mert érdemes meghallgatni amiről mesél a története.A zene plusz pontot érdemel.

Link a hozzászóláshoz

The dictator

Én szétröhögtem magam az egész film alatt (oké, volt 1-2 poén, ami nekem sem feküdt, de az kivételes eset). Szokásos módon a mögötte álló szándékot, öniróniát és amerikaiaknak való beintést is kell nézni (mondhatni még előre kitalálható csattanója is van, egy extra beintés az amcsiknak), mert ha valaki azokat nem veszi, akkor csak buta humorú, rasszista filmnek tekinthető.

Az biztos, hogy akárcsak Sacha Baron Cohen korábbi filmjei, ez is nagyon megosztja majd a közönséget... vagy utálják, vagy imádják az emberek. Akinek bejön a Sacha Baron Cohen -féle (Borat, etc) humor, annak kötelező darab, aki már azokat is utálta, az ne nézze meg. :)

trailer:

Link a hozzászóláshoz
Megnéztem tetszett. Jól kifricskázza a világot. Nem egy nagy movie,de nagyon egészséges szemmel nézi a világot és mivel független nagyon örülök, hogy elkészült.Érdemes megnézni.Nem azért mert végig izgulod hanem ,mert érdemes meghallgatni amiről mesél a története.A zene plusz pontot érdemel.

Jaja, ahogy mondod. Nem kell valami kolosszális korszakalkotó filmet várni. Egy laza délutáni szórakozáshoz nagyon jó. Szerintem főleg inkább társasági film, ahol együtt lehet röhögni a poénokon. :D Mondjuk én még vagy 3X biztos megnézem. :D

Link a hozzászóláshoz
Prometheus:

Hááát... fuuu, váááá. Ennyi. :D Nem tudok többet írni, ez mindent magába foglal. :)

Nézzétek meg! Amcsis, de ez se számít.

Hangulatos, nagyon látványos és egy percet se untam. Persze a mozihatás biztos adott hozzá...

Hát nagyon vártam ezt a filmet. IMAX befigyelt persze, így még jobb volt a látvány és a hangzás. Kár, hogy a 3D élmény valahogy nem jött ki, szóval csak a nagy vászont tudtuk az IMAX technológiából kiélvezni.

Tetszett a film, voltak benne remek jelenetek, összességében mégis felemás érzésekkel jöttem ki a filmről. Diocletianus barátommal kiveséztük a jeleneteket, és teljesen sikerült padlóra küldenünk a filmet. Ez a sztori egy akkora szutyokhegy, hogy az valami brutális.

Egyetlen megoldást találtunk a problémára, a forgatókönyv egy Alien szerepjáték kaland lejátszása közben születhetett. A mesélő nagyon felkészült, de a party annyira tehetségtelen volt, hogy az fájdalmas. Más megoldás nincs, arra viszont tökéletesen passzol. De komolyan!

Csak 2 példa: A biológust például a mesélő 13 éves kishuga játszotta (csak ez magyarázhatja, hogy nem ért a szakmájához és hogy pubertás korú hülyegyerekként viselkedik az egész film alatt), a pilótát játszó játékos meg épp nem ért rá aznap, ezért őt a mesélő irányította (csak ez magyarázhatja, hogy többször nem reagál azokra a jelenetekre, ahol fontos szerepe lenne). Legalábbis ez a tippünk.

Igazából ordít a filmről, hogy a dramaturgia oltárán feláldoztak minden emberi logikát, ésszerű cselekvést, sőt, automatikus emberi reakciókat. A szereplők csak bábuk a filmben, sem intelligenciájuk, sem kreativitásuk, sem önálló akaratuk nincsen. Ha erről az oldalról nézzük a filmet, akkor az év leggagyibb alkotása. Sajnos :(

De hát a fanfactor miatt sooooook ponot szerzett a film, meg tulajdonképpen nem is volt rosszabb a szokásosnál... Csak hát azok a karakterek...... :duh:

Spoilerek nélkül nem tudok sajnos példákat mondani, de gyakorlatilag az összes jelenet teli van a lehetetlenebbnél lehetetlenebb karakterreakciókkal...

Link a hozzászóláshoz
Prometheus:

Hááát... fuuu, váááá. Ennyi. :D Nem tudok többet írni, ez mindent magába foglal. :)

Nézzétek meg! Amcsis, de ez se számít.

Hangulatos, nagyon látványos és egy percet se untam. Persze a mozihatás biztos adott hozzá...

Hát nagyon vártam ezt a filmet. IMAX befigyelt persze, így még jobb volt a látvány és a hangzás. Kár, hogy a 3D élmény valahogy nem jött ki, szóval csak a nagy vászont tudtuk az IMAX technológiából kiélvezni.

Tetszett a film, voltak benne remek jelenetek, összességében mégis felemás érzésekkel jöttem ki a filmről. Diocletianus barátommal kiveséztük a jeleneteket, és teljesen sikerült padlóra küldenünk a filmet. Ez a sztori egy akkora szutyokhegy, hogy az valami brutális.

Egyetlen megoldást találtunk a problémára, a forgatókönyv egy Alien szerepjáték kaland lejátszása közben születhetett. A mesélő nagyon felkészült, de a party annyira tehetségtelen volt, hogy az fájdalmas. Más megoldás nincs, arra viszont tökéletesen passzol. De komolyan!

Csak 2 példa: A biológust például a mesélő 13 éves kishuga játszotta (csak ez magyarázhatja, hogy nem ért a szakmájához és hogy pubertás korú hülyegyerekként viselkedik az egész film alatt), a pilótát játszó játékos meg épp nem ért rá aznap, ezért őt a mesélő irányította (csak ez magyarázhatja, hogy többször nem reagál azokra a jelenetekre, ahol fontos szerepe lenne). Legalábbis ez a tippünk.

Igazából ordít a filmről, hogy a dramaturgia oltárán feláldoztak minden emberi logikát, ésszerű cselekvést, sőt, automatikus emberi reakciókat. A szereplők csak bábuk a filmben, sem intelligenciájuk, sem kreativitásuk, sem önálló akaratuk nincsen. Ha erről az oldalról nézzük a filmet, akkor az év leggagyibb alkotása. Sajnos :(

De hát a fanfactor miatt sooooook ponot szerzett a film, meg tulajdonképpen nem is volt rosszabb a szokásosnál... Csak hát azok a karakterek...... :duh:

Spoilerek nélkül nem tudok sajnos példákat mondani, de gyakorlatilag az összes jelenet teli van a lehetetlenebbnél lehetetlenebb karakterreakciókkal...

Én, én, én... Velem megoszthatod priviben, vagy ha sikerül jönnöd táborba, akkor személyesen. :)

Az biztos, hogy fele ilyen jó sem lenne a film, ha én se IMAX-ben néztem volna meg. (Lehet itthoni keretek között is át kellene esnem rajta.) Látványmozi.. Igazából én úgy vagyok vele, hogy ha valami sci-fi, akkor már rossz nem lehet. Ha moziban látom, akkor meg pláne... Én még az a kategória vagyok, akinek minden mozizás élmény. :)

Link a hozzászóláshoz

2D-ben is szép lehet ez a film,mert ne mhasználta sok helyen a 3D-ben rejlô lehetôsegeket. A látványra talán csak a nagyon sötét részekre lehet panasz ,amikor többet is mutahattak volna a nagy feketesegen kívül.

Nekem is kellemes élmény volt a film.Sôt meg tetszett is, mert végre sci-fit néztem moziban.

A gondom meg ugyan az mint Sir Thomasnak.A karakterek zerók voltak.A szinészek nagyrésze pl. jól játszotta azt amit hagytak nekik, de ilyen bénán megírni valamit.Spoiler! A kedvenc részem az volt,amikor megtalálják az elsô idegent és a biológus inkább vissza ,egy a hajóra.Egy biológus akit nem érdekel az idegen létforma.Nekem ennél a résznél telt be a pohár a karakterekkel.Szép kis kiválogatott csapat volt a Földrôl.Spoiler vége!

Viszont voltak szép megvalósítások és pár jó utalás a többi Alien filmre.Azok tetszettek pl.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...