Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Filmek, csak óvatosan!!!! Lehet hogy lelőjük a poént!


Necromancer

Hogy tetszett a Hobbit?  

69 szavazat

  1. 1. Hogy tetszett a Hobbit?

    • Nagyon tetszett!
      38
    • A konyv jobb!
      14
    • Csak egy ujabb fantasy film...
      6
    • Nem tetszett.
      2
    • Nem fogom megnezni.
      0

Ez a szavazás le van zárva, új szavazatok már nem érkezhetnek.


Recommended Posts

Üdv,

Most néztem me a Kocka2 c. filmet és nem tudom mafgamban tartani a véleményem :)

Tömören a véleményem:

Hogy ez mekkore egy fos film volt, te atya úr isten.

Kifejtve:

A filmnek nincs eleje, se vége. A néző semmit nem tud meg(legalábbis én nem tudtam meg semmit), arról, hogy mi miért van/történik. Még azt sem tudtam megállapítani, hogy ki kicsoda filmben. Bennem feltört a skizofrén hajlam :D

Másrászről meg jó film, mert az ember úgy nézi végig a filmet, hogy "MIVA???". És várja a végét, hogy kiderüljön, hogy mi is ez az egész (de NEMJÖN!!!) :D

Elnézést, csak egy kicsit, felhúztam ezen a filmen magam :) Ettől függetlenül ajánlatos mehnézni, mert érdekes egy dolog.

Maradtam tisztelettel:

u.i.: a Kocka1 jobb volt, igaz az egy kicsit más stílúsú (és annak volt vége :D)

Link a hozzászóláshoz
Üdv,

Most néztem me a Kocka2 c. filmet és nem tudom mafgamban tartani a véleményem :)

Tömören a véleményem:

Hogy ez mekkore egy fos film volt, te atya úr isten.

Nemtom nekem tetszett :roll:

Tényleg nincs története, meg nem tudod meg mi miért van, de érdekesnek találtam, ahogy az emberek reagálnak különböző szituációkra.

Azt aláírom, hogy nem jó film, inkább egyszer nézhető kategória.

Vannak SOKKAL rosszabbak is...

Link a hozzászóláshoz

SZEGÉNYLEGÉNYEK (1965)

Bevallom őszintén, ha tegnap este nem 'botlok bele' az M2-n, akkor még most se tudnám, hogy eddig mit hagytam ki a saját rossz hozzáállásom miatt. (erős fenntartással kezelem a magyar filmeket :oops: )

A cím és némi előzetes info alapján azt hittem nagyjából fel vagyok készülve a filmre.

Valami szabadságharc utáni betyáros-rablós-partizános történetet vártam. Hát enyhén szólva nem azt kaptam...

Az hogy végig mekkora agonizálás megy abban pusztaság közepén lévő börtönben, az elmondhatatlan.

Az őröknek fogalma sincs, hogy az elfogott kb.30 betyár közül ki a vezér (Sándor), végig azt próbálják borzasztó kreatív fogásokkal kiszedni belőlük.

Van itt minden: korbácsolás, hozzátartozók (menyasszonyok, anyák) megvesszőzése, beugratás, áruló... És végig a kietlen puszta látványa megspékelve a rekkenő hőséggel. :roll:

Az a jelenet amikor a meztelenre vetkőztetett lányt halálra vesszőzik, a vőlegénye pedig leugrik a vár fokáról... Brr.

Az egész filmet végigkíséri a reménytelenség és a brutalitás.

Az alap, hogy az őrök végig nagyon durvák, de a furcsa dolog, hogy a betyárok is... Simán megfojtják az árulót mikor közéjük zárják például. És közben SEMMI érzelem nem látszik rajtuk.

EZ NAGY SPOILER, AKI MEG AKARJA NÉZNI NEHOGY ELOLVASSA!

TÉNYLEG NE!

A film vége meg egész egyszerűen letaglózó. :cry:

"Ausztria császára, Magyarország apostoli királya I. Ferenc József, távollétében megkegyelmez a Sándor névre hallgató rablóvezérnek."

Itt a betyárok örülnek, énekelnek, ugrálnak, ujjonganak. De az idősebb Kabainak gyanús lesz a dolog, és csendre inti a többieket:

"a banda többi tagja elnyeri méltó büntetését"

Zárókép:

A csendőrök villámsebességgel zsákot húznak a betyárok fejére, és elkezdik megfojtani őket. :cry: NA ez, nagyon megrázó!

Link a hozzászóláshoz

Braindead, hú, élmény ez a film :)

Francia film, legalábbis a nevek és a szinkron alapján. Az alaptörténete annyi, hogy behoznak valami mutáns majmot(patkánymajom), ami valami olyasmit terjeszt, mint a Kaptár T-vírusa. Aztán megharapja a főszereplő anyjának a vállát, ott kezdődnek a bonyodalmak(egyébként van benne szerelmi szál, gonosz nagybácsi, meg minden ami kellhet :)). Hálisten nem vették igazán komolyan magukat az alkotók, sok direktbe poénosnak szánt rész van a filmben, nagyon érdemes megnézni, sőt, még folytatható is a film, mert a "kisbaba" túléli. De nekem legjobban az a része tetszett, mikor fűnyíróval bedarálja a hullákat(persze se benzintank, se elektromos vezeték nincs a fűnyíróhoz, minek is az :)).

Quake rajongóknak: a végén kísértetiesen úgy végzi ki a főellenséget(aki mellesleg alien queen-re hajaz), mint az említett játékban... egyszóval érdemes :)

ps:

Üdv,

u.i.: a Kocka1 jobb volt, igaz az egy kicsit más stílúsú (és annak volt vége :D)

Hmm, csak hogy én is beleszóljak: a kocka 1-nek egyáltalán nincs vége, de sokkal megfoghatóbb fizikailag, az biztos :)

Nincs vége, mert kikerül egy idióta a nagy fénybe. A kettőben legalább azt látjuk, hogy valakik már vártak túlélőt, valószínűleg pont a nőt, és lelőtték, tehát titkor dolog. Az egyben ennél sokkal kevesebbet tudunk meg(szerintem)...

Link a hozzászóláshoz

Tetra: attól függ, hogy melyikben van több infó, hogy milyen szempontból nézzük a dolgot :D Engem speciel a szereplők nem nagyon izgatnak. Az a tapasztalatom, hogy néha a szerepők kisebb szerepet játszanak, mint maga a történek, és a szereplők csak eszközök (azokra meg nem mindneki emlékszek), persze ez így nagyon le van egyszerűsítve.

Egyébként én arra gondoltam, hogy az 1-ben legálbb majdnem mindenk kiderül a kockáról és meg is találják rendesen a kijáratot, úgy hogy rájönnek a titiok nyitjára. De a kettőben halomra ölik egymást és egyszer csak... (nem írom le, hátha valaki megnézné :) ) Szóval a kettő, inkább az emberekre koncentrál, pedig jelen esetben maga a történet jobban érdekelt volna, nagyon keveset mond el magáról a kockáról, annak műköéséről, meg ilyenek.

Remélem érted :)

Hullajó: csak annyit tennék hozzá, hogy legjobb tudomásom szerint az a Peter Jackson rendezte aki a Gyűrűk Urát is :) Egyébként én nem bírtam végignézni azt filmet. Csak bele-bele lapoztam és hát inkább szánalmasnak ítéltem meg, mint viccesnek, habár lehet, hogy akkor pont kihagytam a jó részeket.

Maradtam...

Link a hozzászóláshoz

Hmm, hát az igaz, hogy nem érik el a kocka falát, de belemélyedtél te már a magasabb dimenziós matematikába? :)

Az tény, hogy semmit nem tudunk meg a keletkezése körülményeiről, de ez egy négy dimenziós ojjektum esetén azért nem meglepő. Visszatérő motívum, hogy ott is van valaki, aki hozzátett valamit a kockához.megjegyzem, nekem nagyon tetszett, mikor a végén összemegy egy kockába az egész nagy építmény, és a nő maga után mászik... érdekes lehet :)

Az tény, hogy picit többet foglalkoznak az emberekkel, de itt több derül ki az emberek múltjáról is szerintem. A fehér ruhás nő az valami belső ügynök, a vak lány meg benne volt valahogy a készítésben is... Az egyben azt nem értem, honnan jön rá a lány a szabályokra... na mindegy :)

Link a hozzászóláshoz

SPOILER KÖVETKEZIK!!!

Az egyben, szépen lassan jön rá a dologra, mint ahogy látni is lehetett, hogy először azt feltételezi, hogy, ha prím a 3 jegyű szám,a kkor nincs csapda, majd amikor befuccsol ez a gondolat, akkor az vetődik fel benne, hogy a számok nem mások, mint koordináták. Ami be kell valljam abban a helyzetben akár még reális is lehet. És az alapján indulnak el. Majd amikor rájönnek a végefele, hogy a kockák mozognak, akkor jön rá, hogy több, mint koordináták. Azok is, de egyben megmonják, a mozgásukat, meg miegymást (és ugye itt lép be az autista srác).

A kettőben, a vak csaj csinálta azegészet, sztem. Illetve az ő agyszüleménye volt, amit megvalósított az a cég. A szőke csajt meg azért küldtékbe, hogy kiderítse, hogy mivan (nemtom pontosan mire). A többieket el nem tudom képzelni miért küldék be.

Amúgy nekem az is megfordult a fejemben, hogy az egész csak egy vízió. Ahogy ott fekszenek az ágyon, az többször is visszatér (a film elején és végén is) és a szőke csajt ülön csatlakoztatták rá a 'endszerre' és a kocka csak ürügy hogy összejöjjön a társaság (ez egy másik filmbőljött ötlet, eXistenZ - érdemes megnézni, majd írok róla egy ajánálást).

Nem, nem merültem el a 4-ik dimenzó relytvényéen. Nem is akarok már. lévén bölcsész vagyok, örülök, hgy szabadultam a matektól és barátaitól. Ezért is akartam többet megudni a kocka mibenlétében.

Hmm, érdekes, így visszagondolva egyre jobban izgat, hogy mégegyszer megnézzem :) És hogy másképpértékeljem az egészet :)

Maradtam...

Link a hozzászóláshoz

eXistenZ (tudjáááááák, nagy X ngy Zéééééééééééé!)

Láttál már 'képet a képben'-t? El tudod képzelni mindezt az élettel eljátszva? Nem, nem De Ja Vu-ről van szó. Annál sokkal jobb és izgalmasabbról. Jude Law főszereplésével (a főszereplőnőt nem tudom ki). A történet maga, gagyi, de minennek meg vannak az okai. A fim inkább azért elragadó, mert az ember nem tudja, hogy most akkor ez a valóság, vagy egy álom? Vagy mégis a valóság? Vagy mégse? 8)

Érdekes és elgondolkodtató film, minek hátterében nemcsak egy játék áll. Annál több a mondanivalója, sztem. Az embereket óvatosságra inti. Nekem legalábbis nekem ez jött le. Nekem bejött a film, csak jaánlani tudom.

Tisztelettel:

Link a hozzászóláshoz

Jennifer Jason Leigh a főszereplő hölgy...

érdemes megjegyezni a nevét, ugyanis egyre színvonalasabb filmekben egyre színvonalasabb alakítást nyújt

az említett filmet én is láttam már kétszer... nos, van néhány (néhány? :D) rendező, aki tipikus elmebeteg, és egyben zseni

David Cronenberg is ilyen, de gondolok még itt Tim Burtonra valamint Tarantinora is persze, de a sort még lehetne folytatni...

igazából Cronenberg munkái nagyon figyelemre méltóak, bár számomra egy idő után egysíkuak... az ExistenZ még egy egész befogadható film, szerintem zseniális véggel... az a "mondják ez most még a játék?" benyögés egyszerre meghökkentő és nevetséges :D

ha valakinek tetszik a stílus, nyugodtan mélyítse el tudását a többi hasonló rendező művében... megéri ;)

Link a hozzászóláshoz
Braindead, hú, élmény ez a film :)

Francia film, legalábbis a nevek és a szinkron alapján.

Francia? :D

ez azért megmosolyogtató :]

Peter Jackson ugye, aki a Gyűrűk Ura trilógiát is jegyezte...

Sokak szerint az egyetlen értékelhető filmje... osztom a véleményt...

Ha jól emlékszem ebből a filmből vette át Jackson úr a Lotr-ben a szellemekt...

Link a hozzászóláshoz
Jennifer Jason Leigh a főszereplő hölgy...

érdemes megjegyezni a nevét, ugyanis egyre színvonalasabb filmekben egyre színvonalasabb alakítást nyújt

az említett filmet én is láttam már kétszer... nos, van néhány (néhány? :D) rendező, aki tipikus elmebeteg, és egyben zseni

David Cronenberg is ilyen, de gondolok még itt Tim Burtonra valamint Tarantinora is persze, de a sort még lehetne folytatni...

igazából Cronenberg munkái nagyon figyelemre méltóak, bár számomra egy idő után egysíkuak... az ExistenZ még egy egész befogadható film, szerintem zseniális véggel... az a "mondják ez most még a játék?" benyögés egyszerre meghökkentő és nevetséges :D

ha valakinek tetszik a stílus, nyugodtan mélyítse el tudását a többi hasonló rendező művében... megéri ;)

köszönöm a kiegészítést :)

Mondjuk nekem speciel a film közben is megfordult a fejemben pársozr az a mondat. Pláne a végefele, amikor bonyolódik a történet :) Nagyon jól használja a nőta rendező, hogy félrevezesse a nézőt, meg a szereplőket is természetesen.

Link a hozzászóláshoz
az ExistenZ még egy egész befogadható film, szerintem zseniális véggel

Jaja helyesslő mormogás, és taps. Én annó régen láttam nem nagyon emlékszem rá de, nagyon ott volt.

Che Guevara: A motoros naplója

Kötelező film. Mindenképpen ajánlott mindenkinek aki egy kicsit ki akar szakadni a hétköznapokból. Remek alakítás, és érdekes környezet. A sztori is jó.

Mostanság rákaptam arra, hogy sorra kiveszem a régi filmeket a tékából. A régi klasszikusokat amiken részben felnőtt az ember. Most így például visszanézve a Stalone, és Swarzi filmeket, érdekes hangulatom tud lenni. Megvettem az Apokalipszis most című Coppola alkotást (hosszú verzió). Nos aki még nem látta annak kötelező. Ha tényleg tudni akarod milyen volt Vietnám akkor ebben a filmben benne van.

Link a hozzászóláshoz

Kedvenc tékámban megtaláltam a Piszkos arcú angyalok c. filmet. Akinek nem rémlik annak annyit mondok: "Tartsd meg az aprót te mocskos állat". Igen, Kevin ezt a filmet nézi a Reszkessetek betörők!-ben.

Mai szemmel nézve nyilván nem egy hatalmas film, de abból a szemszögből nézve, hogy mikor is készült ez a film, egész jó és nézhető mozi.

Link a hozzászóláshoz

Most néztem meg a Kamerák által homályosan cimű Philip Kindred Dick adaptációt. A film egy különös technikával készült. Felvették a filmet Keanu Reeves, Woody Harrelson, Robert Downey Jr, és Wilonna Ryder főszereplésével majd animációs film szerűvé tették a képet.

A story középpontjában egy új drog a H anyag és a drogosok közzé beépített ügynök ( Keanu) áll, aki maga is az anyag hatása alá kerül, és szép lassan megbomklik az elméje. A történet annyira összekuszált, gyakran érthetetlen, míg a film végére nem érsz. És amikor vége az érzések amiket kivált a nézőből az valami iszonyatos. Én kb 5 percig néztem ki a fejemből és nem tudtam hogy mit is mondjak. Szörnyű törénet, és mégis magával ragad. Néha röhögsz rajta, máskor elborzadsz.

Egyszóval ALAPMÛ!!!

Link a hozzászóláshoz
Most néztem meg a Kamerák által homályosan cimű Philip Kindred Dick adaptációt. A film egy különös technikával készült. Felvették a filmet Keanu Reeves, Woody Harrelson, Robert Downey Jr, és Wilonna Ryder főszereplésével majd animációs film szerűvé tették a képet.

A story középpontjában egy új drog a H anyag és a drogosok közzé beépített ügynök ( Keanu) áll, aki maga is az anyag hatása alá kerül, és szép lassan megbomklik az elméje. A történet annyira összekuszált, gyakran érthetetlen, míg a film végére nem érsz. És amikor vége az érzések amiket kivált a nézőből az valami iszonyatos. Én kb 5 percig néztem ki a fejemből és nem tudtam hogy mit is mondjak. Szörnyű törénet, és mégis magával ragad. Néha röhögsz rajta, máskor elborzadsz.

Egyszóval ALAPMÛ!!!

Ez mikori film? vagy most megy a mozikban? Hol láttad?

Link a hozzászóláshoz
Most néztem meg a Kamerák által homályosan cimű Philip Kindred Dick adaptációt. A film egy különös technikával készült. Felvették a filmet Keanu Reeves, Woody Harrelson, Robert Downey Jr, és Wilonna Ryder főszereplésével majd animációs film szerűvé tették a képet.

A story középpontjában egy új drog a H anyag és a drogosok közzé beépített ügynök ( Keanu) áll, aki maga is az anyag hatása alá kerül, és szép lassan megbomklik az elméje. A történet annyira összekuszált, gyakran érthetetlen, míg a film végére nem érsz. És amikor vége az érzések amiket kivált a nézőből az valami iszonyatos. Én kb 5 percig néztem ki a fejemből és nem tudtam hogy mit is mondjak. Szörnyű törénet, és mégis magával ragad. Néha röhögsz rajta, máskor elborzadsz.

Egyszóval ALAPMÛ!!!

A filmet még nem láttam, de rajta van a listámon.

A Philip K. Dick könyvek alapján valami ilyesmire számítottam. :D

Bár vannak írasai amiket "tisztán" írt - pl. Ember a fellegvárban - a többség azért nem ilyen.

Nekem a legmeghökkentőbb a Palmer Eldritch három stigmája volt. (szintén drogokkal elő - ott egyfajta második életet kapó - emberekről szól) Kemény...

Az előszóban megemlíti a szerző, hogy azért írta a könyvet, mert mikor a tanyáján drogozott, megjelent az égen egy vasból készült arc (a vonásai lettek a stigmák), és addig nem akart eltűnni, amíg nem végzett a könyvvel :roll:

Link a hozzászóláshoz

Ez mikori film? vagy most megy a mozikban? Hol láttad?

Idén adták ki amerikában. Kaphatő DVD-n szinkronosan, ugyhogy szerintem nem is adták a mozikban.

Egyébbként a filmben az tetszett még nagyon, hogy a többi Dick adaptációval ( Különvélemény, Felejtés bére, Szárnyas fjevadász)ellentétben itt nem a harcokon van a hangsúly. Az egész filmben 2szer dördül el fegyver, akkor is csak Robert Downey Jr ökörködik... Sött ahogy emlékszem mégcsak nem is verekednek a filmben.

Link a hozzászóláshoz

Ez mikori film? vagy most megy a mozikban? Hol láttad?

Idén adták ki amerikában. Kaphatő DVD-n szinkronosan, ugyhogy szerintem nem is adták a mozikban.

Egyébbként a filmben az tetszett még nagyon, hogy a többi Dick adaptációval ( Különvélemény, Felejtés bére, Szárnyas fjevadász)ellentétben itt nem a harcokon van a hangsúly. Az egész filmben 2szer dördül el fegyver, akkor is csak Robert Downey Jr ökörködik... Sött ahogy emlékszem mégcsak nem is verekednek a filmben.

A szárnyas fejvadász se az a lendületes akciómozi :D (ettől függetlenül sci-fi alapmű)

A különvélemény az nem Isaac Asimov?

A felejtés bére meg... Hát elmegy,de kb. olyan szájszagú adaptáció, mint a Charlie Sheen-es Három testőr. :evil:

Link a hozzászóláshoz

A szárnyas fejvadász se az a lendületes akciómozi :D (ettől függetlenül sci-fi alapmű)

A különvélemény az nem Isaac Asimov?

A felejtés bére meg... Hát elmegy,de kb. olyan szájszagú adaptáció, mint a Charlie Sheen-es Három testőr. :evil:

Hát azért a végén eléggé szép kis fight van Ford és Hauer között, bár tényleg nem tipikus akciómozi, ahol minden percben hal meg valaki :D . Tényleg alapmű, bár csak egy éve láttam először.

A Külkönvéleményre rákerestem Google-val, Dick irta.

A három testőrből pedig szerintem az volt a legérdekesebb feldolgozás, ez legalább lazára viccesebbre vette a figurát.( a könyvet akkor sem olvasnám el ha pisztolyt nyomnának a tarkómhoz)

Link a hozzászóláshoz
A három testőrből pedig szerintem az volt a legérdekesebb feldolgozás, ez legalább lazára viccesebbre vette a figurát.( a könyvet akkor sem olvasnám el ha pisztolyt nyomnának a tarkómhoz)

:?

Hát ami azt illeti, egyetlen kalandfilmet sem láttam, ami a könyvet megközelítette volna...

A Három testőrt én először általános alsóban olvastam, és meglepődtem, hogy mennyire átírták a történetet. Sok minden kimaradt belőle, főleg olyan dolgok, amik a testőröket érdekesebbé teszik.

(pl. a könyvben Athos elég gyakran félholtra veri a szolgáját, Grimaud-t, vagy Porthos egyértelműen pénzért elvesz feleségül egy 50 körüli özvegyasszonyt.)

A vasálarcos más tészta, az teljesen kész... A film önmagában jó, de köszönőviszonyban sincs a könyvvel. Pl. a könyvben Aramis és D'Artagnan végig egymás ellen dolgozik. Aramis megpróbálja becsempészni a hasonmást a király helyére, D'Artagnan meg próbálja lebuktatni. Ja, és a király ott jó király, Aramis _csak_ azért akarja lecserélni, hogy ő lehessen az első jezsuita generális, akinek saját királya van. (mellesleg Porthost is belekeveri a dologba, aki teljesen ártatlanul hal meg miatta...)

Más ilyen film még az Utolsó Mohikán. A Daniel-Day Lewis féle.

A film nagyon jó, az egyik kedvencem.

De ott is vannak fura dolgok: pl.: Munro ezredes lányai. Eredetileg egyik sem lesz szerelmes Unkasba vagy Sólyomszembe, az egyik meghal (Cora), a másik meg hozzámegy ahhoz az angol tiszthez, akit a könyv elején is szeretett (Alice). A romantikus szálat "beleírták".

Ettől a film még jó mondjuk, csak kicsit idegesítő a dolog.

Szóval a filmek lehetnek jók is, vagy rosszabbak (nekem a Charlie Sheen-es 3 testőr nagyon nem tetszik), de a könyv azért majdnem mindig jobb szvsz.

Link a hozzászóláshoz

A Vasálarcos felbukkanása maitt muszály írnom.:) Szerintem egy kicsit lájtos filme, de nagyon élvezhető. Valahányszor megy a tv-ben és van rá idm, vagyis otthon vagyok, mindig megnézem. Mondjuk ennek főleg John Malkovich az oka.:) Egy sor remek filmben játszott. Pl. Veszedelmes viszonyok(amit mindenki ismer, vagy amiről biztosan mindenki hallott már). Egyre inkább rá kel jönnöm, hogy imádom a filmeket amiben játszik és kedvenc színészeim listájára kellene sürgősen pakolnom.

Egyébként bár Karácsonykor mindig gagyi filmek mennek, de most is lehet majd pár kivételt találni.

Hogy a meséket említsem, az általam oly nagyon kedvelt Szinbád és az Egyiptom hercege című disney filmek is lesznek.

De ami a tényleges filmeket illeti, pl. Acélmagnólák, Evita, és még sok-sok ,,alapmű". Érdemes tv műsort bújni!

Link a hozzászóláshoz
A Vasálarcos Szerintem egy kicsit lájtos filme, de nagyon élvezhető. Egyébként bár Karácsonykor mindig gagyi filmek mennek, de most is lehet majd pár kivételt találni.

Hát most meg vagyok ütközve Venes. A vasálarcos jó film. Hát izé szerintem. Nemtom hagyjuk. Persze lehet, hogy én gondolom rosszul. Az viszont igaz, hogy karácsonykor mindíg ratyit adnak. Ez marketing fogás mert ilyenkor úgyis a tévé elé ül a sok vadbarom. Jobb dolga nem lévén. Máskor jobb üzlet leadni a megahiper filmeket. Szal a lényeg ezért veszek DVD-ket mint az őrült. Nem mintha időm lenne megnézni. No megyek is mindjárt, hogy pótoljam a hiányt. Egy kis 13. harcossal mert még nem láttam :lol: .

Philip K. Dck -nek közel húsz művét olvastam (angolul / magyarul). A magyarítások néhol hagynak kívánni valót. Nem volt lektorra pénz. Ilyen szempontból az Agave-s megjelenések egész jók. De szerintem az Ember a fellegvárban a legjobb mind közül eddig. (Nekem legalábbis) A film, háááátt nemtom, én a köny után láttam, mármint a kamera álltal homályosant. Nemtom, nekem nem jött be.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...