Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Filmek, csak óvatosan!!!! Lehet hogy lelőjük a poént!

Necromancer

Hogy tetszett a Hobbit?  

69 szavazat

1. 1. Hogy tetszett a Hobbit?

• Nagyon tetszett!
      38
    • A konyv jobb!
      14
    • Csak egy ujabb fantasy film...
      6
    • Nem tetszett.
      2
    • Nem fogom megnezni.
      0

Ez a szavazás le van zárva, új szavazatok már nem érkezhetnek.

Recommended Posts

Sziasztok!

A Schindler listáját én is láttam már, és szerintem is nagyon jó film. És tényleg érdemes belegondolni, hogy igaz történetet dolgoz fel. A Leon a profi az egyik kedvenc filmem, és már láttam vagy nyolcszor, de egyszerűen nem tudom megunni. A Drakulát is láttam már régebben, és olvastam is a könyvet, szerintem az már klasszikusnak számít, és tényleg nem a horror része a lényeges. A vámpíros filmeket én is szeretném gyújteni de sajna még kevés van, de elég sokat láttam már. Sajna vannak köztük ,,selejtek" is szvsz, mint például a John Carpenter Vámpírok c. filmje. Nekem sajna nem jött be, nem tudom hogy ti hogy vagytok vele. Kedvenc filmekről szólva nekem nagyon bejön még a Rettenthetetlen is, és nem tudom volt-e már szó róla, de a Túl az óperencián is egy gyönyörű film. Én személy szerint egy kicsit filmmániás vagyok, úgyhogy hirtelen nem tudok felsorolni minden filmet ami tetszett, mert nagyon sok van, de idővel majd beugrik. Vámpíros filmek közül tudom ajánlani a Kárhozottak királynőjét, (bár gondolom Venes te már láttad, mert olvastam hogy nagyon bejött a zenéje. Nekem is. :wink:) A Drakula szintén alap, Underworld, háát Az alkonyattól pirkadatig, érdekes, de tulajdonképpen vámpíros. És nem ugrik be több, de szerintem biztos láttam még.

Spartas ha gyújtöd a vámpíros filmeket ajánlhatnál nekem néhány jó filmet közülük. Mondjuk felsorolhatnád neked mi van meg, vagy milyeneket ismersz. Köszi!

Na sziasztok!

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Az Anne Rice féle történet két része - Kárhozottak királynője, Interview with the vampire - és sajnos a Blade II. Ez utóbbit hiba volt megvennem, de sajnos késő bánat... Vadászom az Underworld-öt, de az még Magyarországon nem jött ki. Az Alkonyattól pirkadatig nem vámpíros film. Az hulladék. Nincs rá jobb szó és visszafogtam magam. Az eleje tetszett, de... Na mindegy. A Drakula nincs meg és csak régen láttam :( A Drakula 2000-ret pedig hétvégén kapom meg ;) Csinosak benne a vámpírcsajok ;) Láttam még a Forsaken - magyarul nem tudom mi a címe - filmet is. Jó a story és tetszett. Érdekes ötlet van benne a vámpírok eredetére... A vámpír Brooklinban - nem jól írtam - és Leslie Nilsen vámpíros filmje mostanában a célpontjaim még.

"- Egy lány szívéhez a gyomrán keresztül vezet az út...

- Inkább a bordáin át, de az piszkos munka."

Felejthetetlen :)

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok megint.

Szóval köszi a tippeket Spartas. Az alkonyattól pirkadatigban igazad is van, de gondoltam odaírom. Igazándiból én ezeket nem nagyon tartom vámpíros filmeknek (pl a Vámpír Brooklynbamt még nem láttam, de hát hogy is mondjam nekem nem tűnik túl hitelesnek (már amennyire egy vámpíros film hiteles lehet, de abban nincs kellő ,,komolyság" na mindegy.) Az Anne Rice féle történet egyébként 3 részes, de a középső könyvet besuvasztották a két filmbe, és most hogy mondod azt is láttam. Mármint Az interjú a vámpírralt.

Ja, és ha valakinek tetszett a Kárhozottak királynője az olvassa el könyvben, mert a film csak egy satnya vázlata a könyvnek. (Persze így se rossz. :wink: ) Rengeteg dolog van benne, ami a filmből kimaradt. A Blade, szerintem általában egyszer nézhető, de nem olyan rossz, a 2-t még nem láttam. A Forsaken-ről még nem hallottam, úgyhogy már ezért érdemes volt megkérdeznem. a Drakula 2000-et sem láttam még, de majd sort kerítek rá, bár hallottam már róla rossz kritikákat is, dehát egyszer csak túlélem.

Akkor mára ennyi. Sziasztok.

Link a hozzászóláshoz
Sziasztok!

Vadászom az Underworld-öt, de az még Magyarországon nem jött ki.

Én három napja szereztem meg. Hát mit mondjak, nem nagy durranás. Tele van bakikkal, amelyek rontják az élvezhetőséget.

A végén pedig eszembe jut, hogy mennyire férfi szemmel látok. A főszereplő nőnek miért kell igy túl spilázni a szerepét férfi módra, nem értem. A nőknek a nőiesség áll jól. Ha már férfiként mutatjuk be őket, akkor komikussá tesszük a film tartalmát. Lásd: Emma Thruman karddal a kezében a legújabb filmjében. Nevetséges.

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Egyet értek igenis jó film, és pont két órája láttam megint. Egyébként meg miért lenne nőietlen dolog bosszút állni mondjuk a gyermekünk haláláért (ami ugyan nem így van, de ő nem tudja). Akkor miért mondják azt, hogy harcol mint egy anyatigris, ha az annyira nem nőies. Ez negatív diszkrimináció.

Link a hozzászóláshoz

Jó hír?????? 11 Oscar????? Hmmm.... Elgondolkodtató...

Én nem vagyok LOTR fan, a könyvön is csak párszor rágtam át magam, de a film szépen szólva is csak az átlagos jelzőt érné el , túljátszott gyerekes sablonok tömkelege, nevetséges. Az, hogy a történethez és a karakterek jelleméhez nem teljes mértékben tartották magukat egye rák, de ez még nem jelenti azt, hogy nem lehetett volna jó filmet forgatni belőle.

Mindenesetre ez csak az én beszűkült véleményem, ami csak számomra fedi a valót... Hogy másnak mi a véleménye?

Link a hozzászóláshoz

Nagyjából egy véleményen vagyok az elöttem szólóval. egy JÓ film, de semmi több. Most azért sem, mert fantasy. Nem több. Irreális sokminden. Akárhol is játszódjon. Ha átvetítenénk a hösöket MAGUSra, szerintem a legalacsonyabb szintü lenne olyan 15-16. ez szerintem kicsit erös... Meg az is, hogy 11re jelölték és 11et vitt el. Jó, persze érthetö, mindaz, amiben jelölték, jó volt. De nem a legjobb mindegyikben. Szerintem kb a felében volt jobb is nála. De ez meg csak az én véleményem...

Link a hozzászóláshoz

Bár a jelöltek közül a Gyűrűk Ura volt a legjobb, de szerintem nem akkor durranás, és nem is tartalmaz akkora eszmei mondanivlót, mint amennyi Oscar-ral díjazták! Most Manndil nagyon mérges lehet rám, de ezt már neki is elmondtam, mire azt a válszt kaptam, hogy a barátságról, meg a bátorságról szól, de melyik az a film amely nem ezekről szó????

Link a hozzászóláshoz

Nefi: nemtom mért nem tudnak igényes vámpír filmet csinálni... :roll: Igazán elolvashatnánka néhány WhiteWolf regényt mert mindegyik elcsépelt, lerágott csont :? (bocs Blade rajongók, nekem nem jött be :evil: ) Viszont volt egy ami nagyon bejött... A Drakula2000. Elöször azt hittem, hogy valami vérengzös, holywood-i szemét lesz, de aztán kellemesen csalódtam :D Látta még valaki? Aki szereti Vampire-t annak alapmű!

Link a hozzászóláshoz

Hát nem rajongok a vámpíros filmekárt, de azért van egykét jó ami tetszett. Pengéből mindkettő (ez sztem vámpírfanoknak alap)+nem tom mi a cime, nem jut eszembe. A Kijánú Rívsz játsza a föszerepet, valami angol hapsit, aki elmegy Romániába a Drakula grófhoz, aztán visszamennek Angliába, közben ottan egy csomó dolog történik meg még aztán is...stb. Szóval szerintem az is egy elég jó vámpíros film volt.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
  • Új...