Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Filmek, csak óvatosan!!!! Lehet hogy lelőjük a poént!


Necromancer

Hogy tetszett a Hobbit?  

69 szavazat

  1. 1. Hogy tetszett a Hobbit?

    • Nagyon tetszett!
      38
    • A konyv jobb!
      14
    • Csak egy ujabb fantasy film...
      6
    • Nem tetszett.
      2
    • Nem fogom megnezni.
      0

Ez a szavazás le van zárva, új szavazatok már nem érkezhetnek.


Recommended Posts

Nos amit ígértem a Trójáról:

Aki ismeri a sztoryt ne várja azt nagyon. Heléna ronda, senki sem indítana érte háborút, trója városa 20nap alatt esik el a film szerint. Egyfolytában Brad Pitt meztelen hátsóját mutatják (nem mintha nem lenne szép formás és izmos :twisted: ) Akhíleusz fogva tartja Hektor és Parisz unokahúgát, a csaj ki akarja nyírni pittet majd fél perccel kés?kk dugnak... Agamennon nagyon ellenszenves, csak ezért nem írom le amit gondolok, mert cenzúráznák... és Oduszeusz ellentéte annak, mint amit leírt homerosz, de amúgy látván yosan a csaták.

Link a hozzászóláshoz
Orlandóval van valami extra?

Twetszeni tetszett, de jobban örültem volna ha jobban olyan, mint amit Homerosz leírt, de ez említettem is. Orlandoval extra: ? süti el a film egyetlen poénját, de az tényleg jó :lol:(én most nem lövöm le :twisted: ), kardozni egyáltalán nem tud, de íjászként megöli Akhíleuszt, meg is jegyeztem, Legsiként volt a legjobb és ezt itt is hozza íjászként :wink:

Link a hozzászóláshoz
Az lehet, hogy ez is ilyen amerikai sablon film lesz, de állítólag néhány NASA tudós is elismerte, hogy viszonylag hiteles képed ad a pár évtized múlva eljöv? jégkorszakról.

Tudom, olvastam, de szvsz nem lesz ekkora felbojdulás a jégkorszak miatt, mert nem az egyik napról a másikra jön el, és az ember már túlélt egyet, plussz ott a globális felmelegedés ami miatt szvsz nem lesz olyan méret?, mint 1millió éve ami 10ezer éve ért véget

Link a hozzászóláshoz

Hali!

Nos csak anyit fqznék hozzá a Trója címq filmhez, hogy mielQtt kritikus szemmel pellengérre állítanátok figyelembe kéne venni azt, hogy maga a történelmi esemény nem rekonstruálható így nem feltétlenül kéne egybQl a film megtekintése után egy olyan mqvel dobálódzni melynek még a szerzQje is kétes...

Ne feledd Nefadar, hogy a filmben nem Helénáért mennek a "görögök", hanem megszilárdítani pozíciójukat a hettitákkal szemben. Háborús oknak ált. lennie kell, hogy késQbb igazolhassák utódaik számára: Qk nem egy vérengzQs fajta, s ha azt mondanád akkor miért nem a hettita nyomást hangoztatják, hát ne feledd ezek büszke népek voltak, hogy nézne ki, ha úgy emlékeznének róluk, mint aki becsinált a riválisoktól...

Félreértés ne essék szerintem a film egy trágyadomb, csak úgy éreztem, ha már esetleg a késQbbiekben elQkerülne itt, ne az Iliászt használjátok összehasonlítási alapként...

Csá!

Link a hozzászóláshoz
Nos amit ígértem a Trójáról:

Aki ismeri a sztoryt ne várja azt nagyon. Heléna ronda, senki sem indítana érte háborút, trója városa 20nap alatt esik el a film szerint. Egyfolytában Brad Pitt meztelen hátsóját mutatják (nem mintha nem lenne szép formás és izmos :twisted: ) Akhíleusz fogva tartja Hektor és Parisz unokahúgát, a csaj ki akarja nyírni pittet majd fél perccel kés?kk dugnak... Agamennon nagyon ellenszenves, csak ezért nem írom le amit gondolok, mert cenzúráznák... és Oduszeusz ellentéte annak, mint amit leírt homerosz, de amúgy látván yosan a csaták.

Én már kétszer megnéztem a moziban. Jó film lett, mert egy percre nem t?nt fel a közel három óra. A történelmi h?ség szinte alig, ellenben "amerikai partraszállás" annál inkább... :shock: :lol:

Szerencsére az unszimpi Heléna alig kapott szerepet, bizonyára a "jó szinészi véna" és a pici dekoltázs, ugyebár. 8)

Hektor n?jébe már bele lehet szeretni, na és Hektor karaktere majdnem gladiátor. :o Igen, a jó megfigyel? észreveszi a Gladiátor cím? filmb?l lopott elemeket-párbeszédeket. Gyenge próbálkozás az "évtized" filmjének lekoppintására. :evil:

Ellenben a satnya Gy?r?k urát túlszárnyalja. :D Ilyenkor töprengek el, miért is......................................kár. :(

A 20 évig tartó háborút a rendez? elnézhette, mert tényleg 20 nap alatt lezajlik az ütközet. Bár mindent betartva, dokumentum filmet is csinálhattak volna. :wink:

Brad Pittre osztott szerep nem lett rossz, mert illik a stílusához. Remélem nem tesz kárt benne a sok fehérje (bádi-bilding ajzó szerre gondolok) amivel az izmait felpumpálták.

Üdv

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Jóbarátom! Te megkerülhet?, de sziklaszilárd "betonfal"...

Azért a Gladiátor cím? vmit elég fura az évtized filmjének tekinteni... Azt hiszem az a sok por, mit mostanádban a tüd?dbe juttattál mindenféle alantas munka végzése közben megakasztotta vörös vérsejtjeid áramlását fejedben... Nem?

Link a hozzászóláshoz
Jóbarátom! Te megkerülhet?, de sziklaszilárd "betonfal"...

Azért a Gladiátor cím? vmit elég fura az évtized filmjének tekinteni... Azt hiszem az a sok por, mit mostanádban a tüd?dbe juttattál mindenféle alantas munka végzése közben megakasztotta vörös vérsejtjeid áramlását fejedben... Nem?

Kedves Öcsém!

Vegyük sorra mi vetekedhet véle, s veled majd én vetekedek! 8) Mátrix (de csak az els? rész, mert a többi kuka), Gy?r?k Ura (szintén az els?, mert a dvá, tri a gyengélked?n végezte), Rettenthetetlen, Utolsó Mohikán, STAR WARS I. és II. (inkább gyerekm?sort csináltak volna helyette, a chipsen hízott amerikaiaknak), és több nem jut az eszembe.

Ezen filmek csak egyes részekben jeleskedtek, míg a mi Gladiátorunkban sikerült több ponton is remeket alkotni. Jó a zene, jó a történet, jó a jelenet válogatás, jók a mellékszerepl?k egyt?l-egyig. A díszlet elég hiányos és kevés, de a többi kárpótol.

Üdv

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

nem is tudom, nekem a Gladiátor nem jón be, nem tetszik. Csak a vége, de mindenki azt mondja, hogy milyen jó film, én meg elaludtam rajta :oops: (Persze nem a moziban, mert ott nem láttam.)

A Tróját meg lusta vagyok megnézni, pedig rajta van, vagy volt a gépen, legalábbis egy-két hete még biztos. :oops:

Link a hozzászóláshoz

a tróját láttam,van benne 1-2 jó jelenet, oszt slussz...

amit viszont ajánlok mindenkinek a figyelmébe az a Holnapután.

húhú...nagyon komoly, szvsz, és vannak benne télleg nagyon látványos jelenetek, no meg az, hogy a probléma,amibôl kiindul, az kezd aktuális lenni...

nekem se a mátrix, se a gyu trilógiával nicsen olyan egetrengetô bajom, egyik se istenüberatomdehúdenagyonagyon jó, de azért meglehet ôket nézni.mindegyiknek van elônye, és van hátránya is...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...