Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Recommended Posts

:D

Munchkin-t én is tudok hozni mert megvan magyarul a 4. kieg.-ig és van még CATAN is első kettő kiegészítővel 4 játékos részére..

Tudok hozni ezen felül még Rizikó-t az újított régit szóval nem azt amit most lehet venni a boltban..De azt csak akkor ha van rá jelentkező..:D

A Munchkin-ra visszatérve a verseny mivolta és szabályai engem is nagyon érdekelnének azon kívül én még új vagyok és nem tudom az ilyen 'szakszavakat',mint pl.: Vérpistizés meg ilyenek..

Ha valakinek van egy kis ideje nyugodtan elmondhatná,mert én mindenre vevő vagyok ha bírom szusszal..:D

Link a hozzászóláshoz

Valamit hiányolok...

Az nem kérdés, hogy lesz-e egy-két embernél Munchkin, de lesz-e verseny?

Ez a kérdés Hullához irányul, hogy van-e rá ideje, kedve, hogy megrendezze?

Én csak szokásos mód, mint néző jeleskedem majd... :D

A kérdést azért vetem fel, mert - eddig nem volt témaként feldobva és - igény biztos lenne rá (én úgy gondolom :roll: ), csak azt nem tudni, hogy mellé energia is van-e?

Link a hozzászóláshoz
Valamit hiányolok...

Az nem kérdés, hogy lesz-e egy-két embernél Munchkin, de lesz-e verseny?

Ez a kérdés Hullához irányul, hogy van-e rá ideje, kedve, hogy megrendezze?

Én csak szokásos mód, mint néző jeleskedem majd... :D

A kérdést azért vetem fel, mert - eddig nem volt témaként feldobva és - igény biztos lenne rá (én úgy gondolom :roll: ), csak azt nem tudni, hogy mellé energia is van-e?

Köszönöm a kérdést! :char:

(Pláne, hogy Te nem is vennél részt rajta!)

Az igazat megvallva a Verseny - kb. 3 óra nonstop Munchkin - után mindig úgy érzem magam, mintha kilúgozták volna az agyam. Tudom, sokak szerint ez az előnyömre válik! :P

De akkor csináljunk egy "gyors" körbekérdezést:

Ki szeretné, hogy legyen Munchkin Verseny a táborban???

(És egyúttal kijelenti, hogy részt is vesz rajta!!!)

Link a hozzászóláshoz

Renia, Aion... Láttam hogy bennetek volt a lelkesedés, csak sajnos a Munchkinon kicsit átsiklottunk, nem lett Hulla mester által ilyen színes nagy betűs kiírás, hogy ,,gyertek híveim versenyezni". :)

Hulla: Ha már így felhívtam erre a figyelmet, akkor az lenne a normális tőlem, ha mennék is a versenyre. Úgyhogy JELENTKEZEM! :) (Csak amin én ott vagyok az általában nem úgy jön össze, mint kellene. Pl. múlt héten, amelyik rendezvényekre kimentem, azokon alig, máskor meg, a maradék 4 napban, rengetegen voltak. :D)

Link a hozzászóláshoz
Na akkor már vagyunk 5+1-en TAO ideőbeosztásától függően..:D

Az már végülis egy asztalnyi ember... :lol:

Ez általában nem itt szokott lebonyolódni. Páran szoktak jeleni, de nem ez a jellemző.

A versenyeken jóval több, mint egy asztalnyi játékos szokott részt venni, úgyhogy az itteni jelentkező csak egyfajta jelzésként funkcionálnak. Itt már ennyien jelezték versengési szándékukat, élőben többen lesznek, legalábbis az eddigi tapasztalatok ezt mutatják...

Link a hozzászóláshoz
Jó játék a munchkin, de még nem nevezek. Eddig egyszer játszottam, és nem akarok senkit se szégyenbe hozni azzal, hogy ilyen kevés tapasztalattal nyerek. :D :D

Helyes! :roll:

A kezdők minden évben komoly kihívást szoktak jelenteni a haladó játékosoknak, sőt általában megalázó vereséget szoktak mérni rájuk! :P

Link a hozzászóláshoz

Hirtelen halálos? Hány perces? Mikor is lesznek szabályok? :P

Te, mint a legkitartóbb versenyző kifejtheted, milyet szeretnél.

Én meg közben megírom, hogy milyen lesz!

:D

Idáig egyetlen egy Munchkin versenyen voltam, annak tetszettek a szabályai. De nincs viszonyítási alapom, szóval sajnos csak kérdezni tudok. :( (Vagy belinkelhetem neked azt, ha megtalálom és kell. :P )

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...