Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Muffin verseny


Recommended Posts

Nekem kedden fog kiderülni, h sikerül-e úgy, és az a muffin, amit szeretnék megcsinálni. Félek, h nem lesz meg. :(

Naaaah...menni fog ez. ;) Én ezért szültem meg egy B tervet, ha az A a piaci kínálat miatt nem jönne össze. A muffin meg...hát, még ilyet sose csináltam, lesz amilyen lesz. :) (Az ötlet jó... csak nem biztos, hogy ez elég. :D)

Szóval Renia, max. alkoss egy B tervet... nem lesz semmi gond, a bítáról bizottság mindent értékelni fog. ;)

Link a hozzászóláshoz
A B tervem tegnap megbukott, nem lett olyan, mint amilyet szerettem volna. Az A terv meg elég drága...

Hát figyi...ha visszalépsz, nem lesz verseny, most jelenleg nagyon úgy fest. Nem tudom mit jelent, hogy megbukott... Szerintem még bőven alakítható.

Az meg, hogy drága egy terv....hát ilyen. Ki lehet találni olcsóbbat. (Most nekem is necces összegű lesz ez a 12 muffin... De ez van. :? )

Link a hozzászóláshoz
A B tervem tegnap megbukott, nem lett olyan, mint amilyet szerettem volna. Az A terv meg elég drága...

Hát figyi...ha visszalépsz, nem lesz verseny, most jelenleg nagyon úgy fest. Nem tudom mit jelent, hogy megbukott... Szerintem még bőven alakítható.

Az meg, hogy drága egy terv....hát ilyen. Ki lehet találni olcsóbbat. (Most nekem is necces összegű lesz ez a 12 muffin... De ez van. :? )

Hát én már egy főről tudok, h kész van, szal nem hiszem, h rajtam múlna a verseny.

Megbukott = sz*r lett. Nem lehet rajta alakítani.

Az eredeti tervbe pedig csak a töltelék 800-1000 Ft...Ráadásul amilyen jó napom volt ma, lemerem fogadni, h semmi sem lesz holnap a boltban...

Link a hozzászóláshoz
A B tervem tegnap megbukott, nem lett olyan, mint amilyet szerettem volna. Az A terv meg elég drága...

Hát figyi...ha visszalépsz, nem lesz verseny, most jelenleg nagyon úgy fest. Nem tudom mit jelent, hogy megbukott... Szerintem még bőven alakítható.

Az meg, hogy drága egy terv....hát ilyen. Ki lehet találni olcsóbbat. (Most nekem is necces összegű lesz ez a 12 muffin... De ez van. :? )

Hát én már egy főről tudok, h kész van, szal nem hiszem, h rajtam múlna a verseny.

Megbukott = sz*r lett. Nem lehet rajta alakítani.

Az eredeti tervbe pedig csak a töltelék 800-1000 Ft...Ráadásul amilyen jó napom volt ma, lemerem fogadni, h semmi sem lesz holnap a boltban...

Hát....ha minden igaz, eddig ChG-vel vagyunk meg, fixen, 3-an, Siriath nem írta magát 100%-osra. A ,,töltelék" nekem is veri az ezret, sőt...1500 - 2000-et (ez is csak egy összetevő miatt van :S, amitől lehet nem is lesz annyival jobb a cucc). Hiába, drágaság van...

Hidd el...valami egyszerűt kitalálsz és kész... Ne ezért bukjon a verseny... :)

Kedves BÍRÁK: A maradék el nem fogyasztott muffint, verseny után odaadhatjuk a csapatunknak és KM-ünknek?

Link a hozzászóláshoz
Siriath üzeni, hogy majd szüksége lenne hűtőre a verseny kezdetéig, mert romlandó tölteléke van a muffinban. Ha én kész leszek (még csak most megyek le a boltba megvenni az alapanyagokat :D), akkor pár órára nekem is kell majd hűtő, mert olvadós részei is lesznek.

A muffinok prioritást fognak élvezni. :)

Link a hozzászóláshoz

Amúgy meg szvsz meg lehetne ejteni még tábornyitó előtt a versenyt. Nem hiszem, hogy hosszú ideig fog tartani, legkésőbb 2re mindenki ott szokott lenni, ami azt jelenti, hogy marad még pár óra lepakolni, pacsizni is :)

Azért mondom így, mert aznap már nem nagyon lesz idő rá, a közös program, majd a Bábel miatt. Minek kellene halogatni, a muffinok is amortizálódnak az idő haladtával.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...