Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Október 2 - 14.40 Fehér Holló teázás résztvevők


Antail

Recommended Posts

Nekem jobb lenne egy hét múlva a költözés miatt.. tudom rinya, de azé.. meg hát ez olyan hamar van, lehet, hogy nehezebben terveznek a többiek is, ha sok a program :)

És ha lefixált már számomra is az időpont, akkor szólhatok esetleg Viconak, Silveréknek, Maténak, esetleg kukacra rászólni, hogy néz-e fórumot, ilyenek :)

CS hun van, járna nekem tőle egy puszi csak úgy :)

Link a hozzászóláshoz

Kedves Tao és Mindenki!

A teázás nagyon jól le zajlott, két nőnemű egyed hangos nevetésével aláfestve. :)

Sajnos most sütit nem tudtam vinni, mert teázás előtt reggeltől dolgoztam, előtte lévő nap meg már nagyon zűrös volt. De legközelebb javítom a hibámat, üzenem mindenkinek. ;)

Mert igen, lesz legközelebb, s talán nem is olyan későn. Még Téli Tábor előtt sort kerítünk egy újabbra. Részletek, időpont később.

A hely most lett tesztelve. Szakítva a régi szokásainkkal, most székben ültünk, jól elszeparálba egy külön helyiségben, hogy ne legyen fül- és szemtanuja a történteknek. :)

Az általam ízlelt teák - almás rétes és vörösboros-puncs - megütötték a mércét, sőt...

A teázó forrócsokoládé választéka figyelemreméltó, rózsavizes, narancsos, kókuszos, kardamomos, csak hogy néhányat megemlítsek, s ezek még nem is a legfurcsábbak.

Számomra pozitív élmények sorába állt ez a délután. Még több ilyet! ;)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...