Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Recommended Posts

Kint van minden, és eddig jelentem 0 e-mailes jelentkezést láttam. Aki nem ír mailt, annak elkajáljuk a pénzét a pokol csárdában...

CS, ez normális. :)

1. Október eleje van, a nép többsége még nem ocsúdott fel, sokan nem is lesik még a fórumot. Aki nézi, annak a fele nem tudja még 3 hónappal előre, hogy ráér-e (kap-e szabit, vizsgaidőszak, karácsonyi vakáció, ésatöbbi), a másik fele pedig patópálurasan úgy gondolja, hogy ejj, ráérünk arra még (pl előbb csapatot verbuvál, mert a rutinosabbak már csapattal jönnek). :)

2. Még nincs kint karaktertalkotás, sem bármilyen infó a versenymodulról. Ez izgatja a játékosok fantáziáját, ezzel lehet felpörgetni a jelentkezéseket. Sőt olyanok is akadhatnak, akik ez alapján döntik el a részvételt.

Én személy szerint azért nem küldtem egyelőre levelet, mert nem tudom még, hogy haza tudok-e menni akkor, vagy sem. :)

Link a hozzászóláshoz

A versenymodult Ceripapa és Con Salamander írja a 2010-es Téli Táborra.

Picit szomorú vagyok, de egyből-egyben felvidult is. :) Sajnálom, hogy MG nem tudta vállalni, kíváncsi lettem volna egy általa írt kalandozókos modulra. Talán majd jövőre.

Ugyanakkor rendkívül örülök ennek a szerzőpárosnak, kíváncsi vagyok, hogy mit alkotnak! :)

1 kérdés: a hangulatkeltővel együtt jön karialkotás is?

Link a hozzászóláshoz

Nekem is lenne egy kérdésem :D :

Egyik állandósult csapattársam is jönni szeretne,de ő egészen Dec. 26-ig Romániában van.

Így 27-én hazaérne délben és úgy beérne estére az úgy elfogadható lenne? Vagy esetleg ,ha másnap reggelre érkezne az már komoly baj? Ennyi lenne az össz. problémánk. Előre is köszi a választ.

Már alig várom a hangulatkeltőt... :D8)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...