Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Recommended Posts

Jelentem kiszedték a fogam.. de nem bocsátom aukcióra, én tipostam meg!! :)

A maradandó élményeket inkább máshogy élném meg kedves Sógi, édes a bosszú :P Amúgy meg rózsaszín tüllszoknyás-micimackósos képeslapot kapol karácsonyra ha nem viselkecc :twisted:

Királylány, folyékony csokoládé némi érzékfokozó lötyiben? :mrgreen: Hozom az elegy másik részét otthonról ;)

@, megtennéd, hogy a kedvemért lábméretet is írsz a közleménybe? Meg takaróhosszot, és szemöldökhosszúságot? Naaaa, lééééécci :)

Akar valaki hastáncolni velem TTben? Túlteng az energiám mostanában, tudnék rá készülni :) Sógi? Úgyis jó vagy már benne :P Zoli meg biztos beáll.. CS? :)

Na és némi befőtt a forralt borba? Mandula meg dió és őszibarack almával?

Link a hozzászóláshoz

Felon: ööö... nem vagyok formában, évek óta nem gyakoroltam :D de szívesen leszek néző!

Szervezőknek:

- A csapatépítő program idén mit fog takarni? A szokásos 2 db csapat egymas ellen dolgot? Én azt is el tudnám képzelni, ha esetleg valami új vicces dolog jönne be, akár még több csapatra bontva.

- Torna Ábrahámmal idén tényleg azt jelenti, hogy torna Ábrahámmal? :) Egy alternatív változata 2 csapattal is játszható: egyik csapat elássa Ábrahámot a hóba, a másiknak meg kell találni. :D

Link a hozzászóláshoz

Áh, gyáva nyuszik vagytok.. egyedül nem fogok táncolni :) Drága Thya, merre jársz drága Thya.. :)

Az elásós Ábrahámozásnál meg a hógolyóbisozásnál én azt a szerepet vállalom, amit tavaly LAN partin is :D Jó vagyok benne, asszem :roll:

Téllegh lesz Pajacsinta-party TTben? :) Csak mert akkor viszek magammal serpenyőt (reszkessenek azok, akik bántani merészelnek valamilyen módon, mert már az oviban is hírem volt a serpenyővel való csapkodásaim miatt :D mily meglepő, mi?), no és természetesen tejtermékmenteset is készíthetünk, hogy Királylány is falatozhasson :)

Mikor lesz tábortájékoztató?

Link a hozzászóláshoz
Áh, gyáva nyuszik vagytok.. egyedül nem fogok táncolni :) Drága Thya, merre jársz drága Thya.. :)

Az elásós Ábrahámozásnál meg a hógolyóbisozásnál én azt a szerepet vállalom, amit tavaly LAN partin is :D Jó vagyok benne, asszem :roll:

Téllegh lesz Pajacsinta-party TTben? :) Csak mert akkor viszek magammal serpenyőt (reszkessenek azok, akik bántani merészelnek valamilyen módon, mert már az oviban is hírem volt a serpenyővel való csapkodásaim miatt :D mily meglepő, mi?), no és természetesen tejtermékmenteset is készíthetünk, hogy Királylány is falatozhasson :)

Mikor lesz tábortájékoztató?

Erre be kell írnim - egy anno oly annyira üldözött - egysorost. :) Júhuhúúúú :) Szeretem a palacsintát. Köszönöm az odafigyelést. :oops::pajti:

Hm... Akkor én leszek a lekvár- és fahéjfelelős? (Körbenézek a spájzban otthon. :))

Váááá, már most elkezdem írni a lisát, hogy mit vigyek TT-be. :) (Neked is írom megint Felon. ;))

És mégsem lett egysoros...

Link a hozzászóláshoz

Mi lenne ha idén a KMek is készülnének valami szép kis műsorral TTre a JK-kedvéért? Nem ér azt mondani, hogy a modullal készülnek, mert a JK-k meg a karikkal, előtörikkel :) Egy kis danolászás, (dilinyósos) tánci-tánci biztosan feldobná a hangulatot csapatépítő előtt/után :)

Ígérem viszek nutellát és banánt a palacsintába, ha valami ilyen lesz :D Fú, az valami isteni.. meg a túrós-lekváros, meg a barackos túrós, meg a kakajós-fahéjas, meg a körtelekváros-fahéjas, meg a tésztájában almásos (emlékeztek sunnySzegedre? :D), na és a vaníliasodós meg a diós öntetes? :)

Na és még mindig reménykedem abban, hogy valaki tud gitározni.. én lassan tanulom :D

Link a hozzászóláshoz

Hááát... Nem is tudom.

Naná! Persze a családi ügyeken is múlik, de CS-vel már egyeztettünk. Szóval elméletben megyek, készülök legalábbis. Sajnos továbbra is csak a villámlátogatás opció életképes, aludjátok tehát ki magatokat előtte. :mrgreen:

Egyelőre semmi extra ötletem nincs, amivel vidíthatnám a népet, a holnap kezdődő LarpWeekend előkészületeivel vagyok elfoglalva, meg a decemberi Shadowrun versennyel. De azért majd igyekszem valami egyedit hozni a táborba.

Link a hozzászóláshoz

Már majdnem betelt a tábor (persze nem is vártam mást). :) Jó látni régi neveket, akik már több tábor óta nem voltak, jó látni olyanokat, akik TT-ben nem voltak még (de Nyári Táborban rendszeres látogatók), és jó látni újakat is. Jó kis tábornak nézünk elébe! :)

Most úgy megjött a kedvem, hogy mindjárt el is megyek karaktert alkotni... :D

Link a hozzászóláshoz

Kedves leendo taborlakok. Az eltevelyedett kalandozo Thyacska gondol am ratok sokat es nagyon sajnalja hogy kihagyta a NyT-t.....es azt is hogy ki kell hogy hagyja a TT-t is, mert valszeg dolgozni fog ......es hianyoztok am neki nagyon..... :siros:

btw...bobo en espanyol = buta. :)

Besos y abrasos a todos. :gruppen:

(koszonom Felon !!!!! :viragos: )

Link a hozzászóláshoz
Sir Tom, szerintem az egyedi megoldva,ha csak te jössz.... :P .

Már az lenne a furcsa, ha egész tábor alatt ott lennél :)

Hmmm. Nekem is. Viszont egyszer le tudnék mesélni egy rendes mesét, ami azért felüdítő lenne valahol. Anno 1-1 mesém 4-5 nyolc órás szeánsz alatt épült fel, az ilyen három-négy órás cuccok azért eléggé korlátozzák a lehetőségeket. A négy óra normál esetben arra sem elég, hogy felvezessek egy sztorit. Volt, hogy 24 óra mesélés csak ahhoz kellett, hogy felvezessem a karikat (ők akkor még max csak döntöttek pár alap szintű kérdésben, mert az előtörijüket meséltem le). Szal asszem egy klasszikus ST mesére a tábor sem lenne talán elég :P De azért majd összedobunk valamit a lehetséges időkorláton belül. :oops:

Link a hozzászóláshoz
Cz nem csak sütijé, puszijé is jön :)

Most nem azé, de csak két csapat lesz TT-n? Mi 4-en, meg a többiek? :D El bírnék képzelni egy 5 mesélősös történetet 20 emberrel.. :D Vajon hogyan játszódna le egy háború? :lol:

CS, várjuk ám az NyTre beígért, de otthonfelejtett borocskát Adrival ;)

Cs most nincs, nyaral :D, de küldöm neki a pszi. Erősen rákoncentrálok... Tuti csuklik. 8)

Cz: Már égre-földre érdeklődtem felőled, hogy mi van, miért nem írsz, miért nem jelentkeztél? Remélem ott leszel sütit tesztelni...;)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...