Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Bemutatkozás


Nefadar

Recommended Posts

Üdvözlök mindenkit.

Vannak olyanok akik valószinüleg megismernek a régi nevemen DARRICK.De az úlyak kedvéért ismét bemutatkoznák.

1987 09 27 -én Komlón préselt ki anyám a világra.Unalmas életemet kissé felvidult amikor megismertem a M.A.G.U.S.-t ez kb 12 évesen lehetett.Később kesztem el igazán játszani. Kicsit magamról . Mostanra hátközépig érő sötétbarna hajam van.Szemem barna.Az évek alatt miközben kifejlődött az önnáló gondolkodásom megutáltam a világot.

A szerep játék és a gördeszka az amitől jobban érzem magam.

Link a hozzászóláshoz

Hello. Hát, ahogy elnézem a topic nevét itt kell bemutatkozni...hát...akkor.

egy 18 éves srác vagyok Pápáról, és már 10 éve játszom m.a.g.u.s.-al. Ismereteim elég számottevőek Krán, Toron, és Sogron-al kapcsolatban, de talán ennyi év tapasztalat után, megállom a helyem más témákkal kapcsolatban is. Ha bármiben segíthetek, dobjatok meg, mail-al, vagy msn-en megbeszélhetjük... további jó fórumozást

Link a hozzászóláshoz

Halihó!

Igen, igen, megérkeztem!!!

Aki esetleg ismer attól elnézést hogy megint bemutatkozom de IJ!

Jelen pillanatban 20 éves egyetemista srác vagyok. Az ELTEn prog-maton tanulok ... eh tanitanak.

Ha jó számolom legalább 7 éve jáccom, de lehet meg van az már 8 is. MAGUSsal kezdtem mint mindenki. :) Aztán szépen lassan megismerkedtem a Vampire-rel, a DnD-vel, a SR-e, a Reqiemmel, és persze a szerepjátékok királyával az Experimentál-lal!!

Alapvetően jókedéjű srác vagyok. Az általános feeling:" Az élet szép!"

Ebbe néha " KI AKAROM IRTANI A VIL

Link a hozzászóláshoz

Nos mivel rám lett szólva, hogy tessék bemutatkozni, ezért tetszek bemutatkozni :) (pocsék egy szóvicc, de akinek nem tetszik az ne olvassa el és kész 8) )

1985. szeptember 15-én születtem. Szű jegyű vagyok mérleg aszcendensel. ELmebeteg párosítás, de nem én választottam.

Van egy drága jó kis szakközepes éretségim, szakma nélkül, csakhogy jó is legyen a dologban. Tovább tanulni nem akartam, mert utálom. És nem érdekel az a kioktatás, hogy márpedig valamit akkor is kell. Nem és kész.

Szóval most munka nélkül tengődök. Vagy lesz valami vagy nem de az biztos. :D

Na hogy mi érdekel? Kettőt és könyebbet :P Mikor hogy mihez van épp kedvem. Asztali szerepjátékot nem nagyon játszottam még. De 1,5 éve Thrillezem. Persze nem ugyanaz. De attól még játszom ott.

Más most nem jut eszembe, de kérdezni lehet.

Link a hozzászóláshoz

Hát nos...Nem vagyok egy kimondott forumozó (sokat kell gépelni), de mivel nem szeretek kimaradni semmiből, úgy döntöttem én is bemutatkozom.

1983 január 30-án születtem, nem mintha ez fontos lenne, de valahogy el kell kezdeni :D. Ami lényegesebb, hogy a vízöntő jegyében, halak aszcendenssel és oroszlán holdjeggyel. Veszett tualjdonságokat kölcsönzött nekem ez az összeállítás. Többnyire a kaotikus természetemben, és hogy az érzelmeket igen drámai módon élem meg.

Ebbe a világba nem igazán tudtam soha beilleszkedni, valószínűleg ezért fogott meg a fantasy már nagyon korán. Természetesen Tolkiennel kezdődött az álomvilág, majd egy erőszakos Km segítségével ismerkedtem meg a MAGUS világával, ahonnan máig sem tudtam elszakadni.

Szeretek ezenkívül olvasni és az erdőt járni egyedül. A Pilis hegyei egyszerűen fantasztikusak!

Gondolkodásmódom elvont, általában nem követhető :D, humorom pedig roppantmód fárasztó.

A minennapokban dolgozom (követhetetlen a munka pontos helye és jellege, ugyanis mindig változik) és élem a szürke mindennapokat, amiket álmodozás nélkül nem is bírnék ki.

Talán ennyi bőven elég is, hogy kellőképp elijesszek mindenkit magamtól :mrgreen: .

Link a hozzászóláshoz

Akivel beszéltem mostani TT-n az már biztos alktott valamilyen képet rólam. Vass Gábor a becsületes nevem... 88as születésű vagyok... kb másfél éve játszok MAGUSt... Imádom a metál zenét (kaksi slipknot meg korn féléket leszámítva)... Gyakran fárasztó tudok lenni.... Barátságos meg happy típus vagyok... Eleketromos gitározok... Nem túl sokat fórumozok de azért a formaságok kedvéért írtam ide :wink:

Link a hozzászóláshoz

Talán én is bemutatkoznék, mert úgy látom ez itt szokás.

Az én becses nevem Horváth Zoltán. 85-ös születésű vagyok, júliusi. A szerepjáték és a fantázia nekem is rég óta kíséri az életemet. Nagyjából 10 évesen kezdtem a lapozgatós könyveket, melyek napokig kiszakítottak a hétköznapi világból. Majd, kb 7 éve közös elhatározásra egy nagyon jó barátommal elkezdtük tanulmányozni a szerepjátékokat és végül a M.A.G.U.S. mellett kötöttünk ki. Sokáig ugyan azzal a társasággal játszottam, teljesen kiforrott a csapatszellem, szinte mindíg tudtuk, hogy ha új karaktereket kezdünk ki mivel lesz.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok.

Újként azt hiszem illő bemutatkoznom. Gergő a nevem, Debrecenben lakom, de Szolnokon tanulok, '83-ban születtem. (ennyit a lényegtelen dolgokról)

Lényeg: Kópé koromban Jackson-Livingstone könyveken nőtem fel, köbö '98 - '99 körül kezdtem komolyan RPG-zni, ADnD-vel. Rákaptam az ízére és az egyetem alatt 2002-2005 a következő rendszereket játszottam: ADnD, DnD 3e (és az ÖSSZES Wizzards-os d20 gáme) Rifts, CP 2020, Fallout, Káosz, Vámpír, Kult, és persze a Mókus. Rá is ment 3 évem, sikeresen kirúgattam magam a közgázról :? és most éppen Szolnokon heggesztem a külkert.

Meséléssel is próbálkozgattam, több-kevesebb sikerrel. Kellene egy jó KM akitől tanulni lehetne. Most éppen 1 party van akikkel Magusozok, a régi partym szétszéledt.

JK-ként a harcos kasztokat favorizálom, kifejezettem nem kedvelem a mágiahasználó kasztokat. Kedvenc faj azt hiszem egyértelmű. :D

A k.hu-ról Cathert ismerem (személyesen is) és ha minden igaz a közeljövőben meg fogok még ismerkedni pár arccal innen. :D

Link a hozzászóláshoz

Tiszteletem mindenkinek!

Az Úr 2004. esztendejének nyarán regisztráltam erre a fórumra, de valami szörnyű anomália folytán csaknem másfél éven keresztül nem engedett belépni a rendszer a saját nevemmel és jelszómmal. Nem kerestem ennek az érdekes hibának az okát, s talán nem is baj, hogy nem terjesztettem itt a sötétséget. Aztán végül úgy hozta a sors, hogy erre vetődtem. Egyébként nem mondanám magam nagy fórumozónak, talán páran emlékeznek rám a 2005-ös nyári táborból, ott mesélgettem néhány csapatnak, s ez felettéb örömömre szolgált, ugyanis nagyszerű embereket ismerhettem meg a 'kalandozók' személyében, csodás élmény volt számomra. Ha minden igaz, feltűnök a tavaszi és a nyári rendezvényeken is. Magamról nem írok különösebben semmit, mer minek :D

Egyébként azért megpróbálom néhány értelmes hozzászólásal emelni e fórum színvonalát, meglátjuk mennyire fog ez sikerülni...

Link a hozzászóláshoz

Hi aLL.

1987,aug., 17-én szúlettem, hosszú barna hajú , barna szemű elf varázsló vagyok. Kedvenc hobbim az ork vadászat, szivesen járok Erion

híres kocsmáiba, és iszogatás közben a harciszekércsapdát halgatni, és tünődni az elmult évek csatáiról. Jelenleg egy új varázs mozaikot tanulók

a klebelsber kunó nevű híres gimnáziumban. Életem teli van érdekesebb nél érdekesebb lényekkel, mejeket gyüjtő néven ,,barátok"-néven illettem, így kitűnik, hogy társasági elf vagyok. Kedves társaim , kérve kérlek írjatok, mostanába kevés a kiírtandó ork, úgy hogy nem tok mit csinálni.

Link a hozzászóláshoz

Hell-o.

1989.10.6-án láttam meg a napvilágot.

Szeretek zenéthalgatni, gutározni, olvasgatni (főleg fantasy és krimi), nagyon tetszenek a szerepjátékok, filmetnézni is szeretek(kedvencem a LOTR és a Csontdaráló), sokat szoktam bulizgatni, szeretek koncertekre járni, haverokkal LAN partykat összehozni, jokat beszélgetni.

Szeretm a kutyákat.

Kedvenc szinem a lila,ezüst,szürke.

Imádom a rockzenét---minden menyiségben.

Kedvenc íróm:R.A.Salvatore.

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet Kalandozók!

Az én elötörténetem:

Pyarron szerint 1978-ban Darton havának /február/ 23. napján láttam meg az Ynevi nap világot egy BAZ. megyei kisvárosban Borsodnádasdon! Sok mindennek neveltek de most jelenleg Erionban /Pesten/ vagyok városiőr /rendör/! Kalandozók ne bántsatok ez miatt, ez is munka és tudjátok az erioni örség csak akkor fordul ellenetek ha a város lakókat veszélyeztetitek!

A kedvenc szórakozásom a Rivini arénában nézni gladiátor/foci/ csapatom a Fradi tevékenységét, de ezenkívül a Toroni Chelsea klánt is fanatikusan tisztelem!!

Szabad időmet még az müvelödés/olvasás,szerepjáték/ tölti ki!

Kedvenc szinem a fekete, igy is öltözök általába kivéveha ha szolgálatba vagyok akkor sodronyinget/fakabátott/ hordok.

Kb.10 éve a Hercegi könyvtárban olvastam elöször külömbözö ork/nem sértés nek szánom/ bandák /Punk, Rock és hasonlók/ zenei hagyományáról, így azóta ezt az utat járom! Ez mély nyomot hagyot öltözködésemen is agyékkötö/szakadt farmer/ és saru/10soros acél betétes fekete-kék bakancs/, amit a testületben való besorozásom miatt most már hanyagolnom kell, csak a bal fülemben lévö karika fülbevaló maradt meg!

A Tankcsapda nevü ajzószer hozta még a felvilágosodást az életemben, de most már Ossiánt is szedek!

Szeretem a kutyákat, de a macskákat nem álhatom magam mellett! Távoli országokból Toront /Angliát/ látogatnám legszivesebben! Igen jók a Gladiátor/foci/ viadalaik, tőbb aréna harcos tettét is fejböl tudnám idézni!

Évekig 0.5cm.-es volt a hajam, de mivel az úri hölgyeknek a shadoni zselézet haj jön be így változásra szántam el magam! Most is ezt nyögöm, sehogy sem áljól!

Vallásból a szakadár Dartonita és Morgena áll hozzám közel, de rajongok Elena hiveiért is! Antoh jó!

Kedvenc színdarabom: Ha eljönn Joe Black!

A fantasy irodalomárt rajongok különösen az Ereni Raymond E. Feist-ért!

Kedvenc tárgyam a Lagoss!

Egyenlöre magányosan járom az utat sok csalódással a hátam mögöt!

Hát ez vagyok én! Remélem be illek közétek!

Készült: Borsodnádasdon, Mortel / Szabó László / keze írásából az Úr

2006. évének február 23. napján!

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Hátha mindenki bemutatkozott, akkor én is megteszem.

'86 nov. 29-én láttam meg a napvilágot. Nyilas a csillagjegyem. Kb. 170cm és kékes szemű szökés fiuként tartanak számon...

Jelenleg Tanulo vagyok egy nem hírneves főiskolán. Épp prog.-ot tanulok. mert ezt szerettem meg.

A MAGUSsal 1 éve ismerkedtem meg, épp haverok azt játszották. Tanulmányaim csak most engedték meg, hogy komojabban foglalkozzam vele. Most olvasom az ETK-t. Még nincsa karim, nem is játszottam még, de naon érdekel

Zenében nem vok válogatos. Ami jo az jöhet. Kb. a világgal is így állok.

Hobbim: MAGUS, olvasás, bicikli, zene, filmek. (Nem Feltétlenül Ebben a Sorrendben :D)

Jelenleg ennyi jut hirttelen eszembe, de nnyugodtan kérdezettek (esetleg kezdéshez, karakteralkotáshoz vmi jo tipp, segitség jöhet :) :))

Ja persze: olvasásnál fantasy könyvek a best, és imádom a legendákat és mitoszokat , valamint a fejtöröket:)

üdv.:kopo

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Új vagyok itt és úgy gondolom itt az ideje nekem is bemutatkoznom.

1977. julius 6-án születtem Debrecenben. Vegyipari szakközépiskolát, majd Orvosdiagnosztikai Laboratoriumi Analitikus szakot végeztem az Eü. főiskolán. Per pillanat Hajdúszoboszlón lakom és Debrecenben dolgozom.

A szerepjátékkal elég régen, kb. 10 éve ismerkedtem meg az unokatestvérem segitségével, de elég soká tartott amig csapatot találtam magamnak. 3 éves, elég aktív szerepjátékosi multat tudhatok a magaménak, főleg játékosként. Sok mindent játszottunk, M.A.G.U.S., FR, SR, saját világok. Jelenleg éppen nincs csapatom, de csak egy átmeneti időszak, ami remélem minél hamarabb véget ér.

Egyetlen másik nagy hobbim van még, a képregények. Ezenkvül szeretek filmeket nézni (főleg rajzfilmeket) és olvasni. Forumokon ritkán szolok ugyan hozzá, de annál gyakrabban olvasok.

Link a hozzászóláshoz

Sziaztok!

Igaz, hogy nem most regisztráltam, de azért bemutatkozok:

1991-ben születtem Debrecenben. Jó ideig nem foglalkoztam a szerepjátékkal és egyéb fantasy dolgokkal, de egy este nővérem - aki már kb. 11 éve szerepjátékozik - ajánlotta, hogy nézzek meg egy játékülést. Mivel kíváncsi voltam letelepedtem a KM mellé. Nagyon megtetszettek a tökéletesen kidolgozott térképek és a tény, hogy itt tényleg egy szerepet kell eljátszani. Úgy döntöttem, beszervezek pár embert és csapatot alakítok. Na ez sokáig tartott, főleg hogy rajtam kívül csak egyvalaki gondolta komolyan. Most már 3 éve ismerem a M.A.G.U.S.-t, de nemrég kezdtük el - egy viszonylag komolyabb csapattal - az első életút-játékunkat, amelyben én töltöm be a KM szerepét. Nincs sok időm a kalanddal foglalkozni, mivel hatosztályos gimibe járok(spec. infó és matek szakra) pár játékossal együtt. Nemrég rájöttem, hogy komolyabb tanulás nélkül is tudom hozni a várt szintet.

Link a hozzászóláshoz

hellló mindenki!

egy páran már ismernek itt de akik nem azoknak leírom magam...

nah szal...

1988 júni 5.-én bújtam elő s itt is ragadtam az életben.

180 magas kékes zöld szemű barna hajú vagyok s hát igen fiúnak hoztak össze szüleim.

hobbijaim a futás koncertezés (természetesen punk, rock koncertek) szerepjáték (bár szerintem ezt mondanom sem kell) ökörködés a haverokkal ...

jelenleg van egy barátnőm Zsófi (Tilan aki így ismeri)...

még mit mondjak?...

jelenleg aktívan nem sportolok semmit... de szinte minden sportot kipróbálam még az extrémeket is...

most csak ennyi jutot az eszembe... akit érdeklem az meg úgy is kérdez...

üdvözlettel Angren

Link a hozzászóláshoz

Üdv.

Látom mindenki bemuttatkozik miért én maradjak ki.

1979.11.05-én láttam meg a napvilágot majd lassan szép nagy emberé váltam.Földművesnek szántak de egy kis kílódás után katona lett belőlem.(meg bizt őr,pizzafutár,motoros futár,testőr,pénzbehajtó)

1994 óta szerepjátékozom fő csapásirányom a Mágus de játszom Shadowrunt és Star Warst is szóval 11 éve.Borsodban élek de Pesten tartózkodom már 9 éve.A szerepjátékon kívül más hobbim a lövészet robbantás szigorúan katonai ismeret szempontjából.7 éve védem a hazát hogy kitől azt döntse el maga mindenki. :D

Link a hozzászóláshoz

az intró...inkább leltár

Idén múltam harminc.

Van egy gyönyörű négy éves kisfiam, egy szerelmetes feleségem, két holtig hű barátom és egy világnyi ismerős, másfél használhatatlan diplomám, egy jól hangzó titulusom egy még jobban hangzó multinál, egy bimbódzó webes családi vállalkozás, pár rongyosra játszott szerepjáték könyv, kopott kockák, ráncosodó mosoly, bizonytalanodó hajvonal, és a tudat, hogy ami igazán fontos az nem a névjegykártyádon és a bankszámlaszámod alatt van, hanem a szemedben.

Kezdek szentimentalista lenni, pedig az igazán nagy pofonokat még nem kaptam meg az élettől.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

1993 09. 19-én születtem azaz most vagyok 12. Eddigi életem során a legjobb és fontosabb dolgok: megismerkedés a M.A.G.U.S. sal osztrák táBOR, további M.A.G.U.S.ozás :lol: . Kedvenceim: Gyűrűk Ura, M.A.G.U.S. regények, kínai csirke, bitter lemon, M.A.G.U.S., kosár, íjjászat, zongora, rajzolás (már amennyire tudok...) MOHAA, LOTR 3, MSN, Tiadlan, barátok, bartnő(k) :D nem ám!, Bob Marley,The lion sleeps to night, rózsaszín pitbull: tintahal, Run D MC, Gyűrűk Urás+M.A.G.U.S.os zenék, viccek, filmek (blöff, bee cool, Gyűrűk Ura, Kengyelfutó gyalogkakukk :D, Jóbarátok, Joey, Magyar vándor (kiaőő?)) Szabó Sándor képek. Remélem ennyi elég lesz.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Belloq vagyok, 7köznapi nevem: Zsuzsi.

1981. tavaszán láttam meg a napvilágot, Budapesten.

Azóta is itt élek. Bár lassan költözünk Pécelre.

(Úgyhogy Antail vigyázz jövök!!! :lol: )

Van két gyönyörű kisfiam (2004,2006) És egy kedves uram!

Van egy csomó hobbim.

Fényképészettel foglalkozom, ez a szakmám.

Nagyon szeretem, volt már kiállításom is!!! Erre roppantul büszke vagyok!

évekig kyo-ztam. Szeretem a fantasy-kat. Vallejo az egyik kedvencem.

Hirtelen ennyit rólam

üdvölet néktek

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...