Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Bemutatkozás


Nefadar

Recommended Posts

Üdv Mindenkinek!

Hadd szoljak magamrol 1 kicsit........

1988 szeptembereben lattam meg a bűzös napvilagot.......

Azóta rontom elöletek a levegöt es ahitozom a harc után,ami nekem a mezedes gyönyör,nevemet sem en valasztottam hanem ragadvanynev.

Pred harcos es iskolatarsa vagyok,követem vakon a veres csataterre....

Szeretnek minnel több emberrel es nem emberrel megismerkedni.....

Troll-barlangom Budapesten van eldugott sikatorban...

Imadom az allatokat

Metal es rockot hallgatok es ilyenkor harci laz vesz eröt rajtam....

Kedvenc fajom:khal,udvari ork

Kedvenc kasztom:gladiator,barbar

Köszönöm hogy meghallgattatok:

Troll berserker

Link a hozzászóláshoz

Hali!

Még nem mutatkoztam be:

1989.októberében születtem, Budapesten.

8 éves koromban kezdtem el a magus-t tesóm kérésére, aki jóval idősebb nálam. Először az ő általa megszervezett csapatban játszottam kb. 2,5 évig. Mikor az a csapat felbomlott, kb. fél év alatt toboroztam egy újat, saját osztálytásaimból, plussz a tesóm szállt még be. Azóta is velük játszom. főleg JK-ként jutok szerephez, kedvencem a Darton paplovag, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül :wink: . hát... kb. ennyi, egyébként 176 cm és saccperkábé 60 kg vagyok.

Üdv

Poci

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Énsem mutatkoztam még be, de most megteszem.

Poci volt-osztálytársa vagyok. Valamivel magasabb és nehezebb is vok.

Magust kb. 3-4 éve játszom és az elmúlt 2-3 évben több szerepjátékot(Káosz, Shadowrun, majdnem Vampire) és kártyajátékot(Magic, Guardians, Pirates(tom h ez figurás)) kipróbáltam.

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

Énsem mutatkoztam még be, de most megteszem.

Poci volt-osztálytársa vagyok. Valamivel magasabb és nehezebb is vok.

Magust kb. 3-4 éve játszom és az elmúlt 2-3 évben több szerepjátékot(Káosz, Shadowrun, majdnem Vampire) és kártyajátékot(Magic, Guardians, Pirates(tom h ez figurás)) kipróbáltam.

Azt miért nem említetted, h mindet én mutattam be neked??? :x :evil: :cry:

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet!

Ideje, hogy én is bemutatkozzam:

1984. Október 28.-án láttam meg a napvilágot kék szemekkel és szőke hajfürtökkel Vásárosnaményban (Szabolcs-Szatmár megye). Másnapra már barna szemekkel és pár szál fekete hajszállal voltam felvértezve, apám rám sem ismert. Azóta is ez a felállás maradt, csak egy kicsit megnőttem: 174 cm magas lettem.

Baktalórántházán lakom, mióta az eszemet tudom -ami nem túl sok. A MAGUS-sal középiskolában ismerkedtem meg ahol az építészet rejtelmeire is oktattak. Ostoba módon akkor még csak megfigyelőként vettem részt a játékban :?

most a pesti Ybl Miklós Műszaki Főiskolán bukdácsolok, itt viszont nem tudok kivel játszani.

Link a hozzászóláshoz

Valamikor a XX. század végefele születtem, egy dicső múltú mára mondhatni jelentéktelen keleteurópai országban(Magyarország). És itt is (ingyen)élek a mai napig. Bár egy időben éltem Németországban is két esztendeig... Érdeklődési köröm: Harc, pusztakezes és fegyveres eggyaránt, aktívan Iaidozok( Japán fegyveresharc és bushidofilozófia), filozófia, irodalom, zene, italozás, alkotás...

Kedvencek:

-Film: K-pax, Amerikai szépség, Argo, Üvegtigris, Gyaloggalopp, Ponyvaregény, Hegylakó I , Terminátor I-II....

-irodalom: Mihail Bulgakov, Isaac Asimov, Tamási

Link a hozzászóláshoz

Azt hiszem én még be sem mutatkoztam, pedig már egy ideje forumolok; csetelgetek... ugyhogy most megejtem eme hiányomat :)

18 vok. Lány. Amióta az eszemet tudom péceli vok, full famili debreceni. bp.en születem(86.12.29.) :) pécelre járok suliba immáron 12 éve. idén végzek (haminden jol megyen... :roll: :) )

kb 165 centi magas vok :) hosszu vörös haj :) nagy barna szemek :)

magussal barátaim révén ismerkedtem meg, bár eleinte nem nagyon érdekelt. TT-n tetszett meg mégjobban,mint addig. Azután kezdtem játszani is. Első karim boszi. Sella Nevarra. Imádom:)

azt szeretem ebben a szerepjátékban, amit sokan mások: kikapcsolodás, szorakozás, helyzetmegoldás, kaland etcetc...

kedvelt együttes: TANKCSAPDA; Rammstein; ToT; és még sok más ETC...

kedvenc film: Esőember (hihhetetlen érzelmek jönnek át számomra a filmen! imádom!)

ital: g*sser; coctailok; tom cruise.

étel: na ez az amiben nem tok dönteni :) SOK van... ;) rakott karfiol; sült oldalas; palacsinta; spagetti; ETC.. nincs kedvenc :roll: :)

hobbi: rajz, írás, magus, zene.

könyv: J.R.R.Tolkien: Gy.U.; A kisherceg (csak mert ez volt életem első könyve amit elolvastam nagyon fiatalon, és ez... egy kicsit olyan mint az első szerelem :roll: :D )

Üdv!

>Riyena Quarrath<

/an }angel{ from the dark side.../

:twisted:

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

igaz az egyik legrégebbi vagyok itt és történt velem néhány dolog amivel most kiegészíteném a bemutatkozásomat:

mint igen sokan tudjátok, tavaly felvettek a BME-Vik műszaki informatikus szakára, így most oda járok

másik pedig,hpogy már nyolc hónapja járok középkori vívásra a Mare Temporis alapítványhoz.

Link a hozzászóláshoz

Ha már ide is betévedtem, akkor írok én is :)

1984 június 22-én láttam meg a napvilágot, Zalaegerszeg kórházában. Barna hajam és szemem van, nagy szám, ami sokat jár, néha feleslegesen :wink:

Szeretek olvasni, szerepjátékozni, írni (verset).

Nem szeretem a képmutatást, a tetszelgést és a hazugságot.

Jelenleg főiskolába járok, Dunaújvárosba, és tisztelem a selmeci diákhagyományokat, hagyományőrző vagyok.

Van egy 13 éves öcsém, Becsvölgyén, egy zala megyei kis falucskában lakom, de időm nagyobb részét Dunaújvárosban töltöm.

Körülbelül október óta magusozom, szóval még nagyon gyerekcipőben járok ezügyben.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Egy hozzászólás törölve.

Párszor már el lett mondva, de úgy látszik szükség van arra, hogy még egyszer megtegyem.

A Bemutatkozás topic arra való, hogy bemutatkozzanak az emberek. Ide csak bemutatkozás jellegű hozzászólások kerülhetnek.

Itt nincsen vitázás, beszélgetés, még csak nem is üdvözöljük a másikat. (Ez utóbbit meg lehet tenni pl Dumateremben)

A fórumozás alapvető feltétele, hogy ismerjük a szabályait, és tudjuk, hogyan kell fórumozni...

TAO

Link a hozzászóláshoz

Hell oh!

Most már joggal érezhetem asszem, hogy elég fiatal vok, a 14 évemmel.

De mondjuk ez nem látszik rajtam mivel 185 cm magas 64 kg vagyok. Bpesten születtem, majd Szentendrére költöztünk azóta is itt élek Sportolok méghozzá Korfballozom (holland kosárlabda), asszem suliba elég jó vagyok 4-5 és nagyon szeretem a metal zenét, ja és gitározom.

Üdv

Link a hozzászóláshoz

Üdv! Mivel még új vagyok errefelé, jobbnak látom rögtön a bemutatkozással kezdeni.

Larmaroni Tigwyn vagyok (gnóm ffi, 150 év körül), de néha Aylene Dyel Salygoras (ember boszorkány, 24 év körül) - ez csak attól függ, melyik énemhez van kedve az Esszenciámnak (akit Petinek hívnak és 20 éves Budapesti férfi). Néha más szerepekben is megfordulok, de mi vagyunk a kedvenceim, és persze a jó öreg Ynev. De mivel feltehetőleg rólam még fogtok hallani, essen szó az Esszenciámról.

Név: Péter

Kor: 20 év

Lakhely: Budapest, X.ker, Örs Vezér Tere

Foglalkozás: BMF-Hallgató

Mióta is szerepjátszom: kb. 5 éve. Miskolcon születtem és ott is jártam iskolába, így a MAGUST is ott ismertem meg. A környezetemmel ellentétben én fejlődtem, nem is akármilyen tempóban. 1 év alatt "kinőttem" a játékostársaságot, nekem nem okozott különösebb élvezetet a ki-dob-nagyobbat játék, s miután huszonötödik vérpistike-irtó akcióm is kudarcba fulladt, azt hittem, vége, sosem fogok normális emberekkel normálisan játszani. Főképp mesélnem kellett akkoriban, mert rajtam kívül senki nem volt, aki egy kicsit is érdekesen mesélt volna (nem hencegés akar lenni, de rendre követelték hogy én meséljek). Amikor nem értem rá, gyakran nem is játszottak. No, ebből a sivár korszakból azt hittem, megmenekülök, mikor Budapestre költöztem (2005 augusztus táján). Hát nem!! Egy darab szerepjátékos arccal nem találkoztam még errefelé, nem tudom, miért. Ezért is tévedtem ide végső elkeseredésemben, hátha itt akad olyan társaság, aki hajlandó bevenni egy IGÉNYES szerepjátékost és maga is igényesen játszik.

Hogy ne csak a szerepjátékról essen szó:

Zene: Egészen fiatal tizenéves koromtól kezdve nagyon sokáig rocker voltam. Aztán évek múltán rá kellett jönnöm, hogy a KISS, a Nirvana, a Europe, a King Diamond és még sok más kedvencem soha többé nem fog zenét csinálni és amit manapság rock címén tesznek az katasztrófa. A rock'n'roll feeling se volt már a régi. Sőt, tulajdonképp a rockerek is elfajzottak. Jött a kis szemüveges görnyedt nyomoronc és magára húzott egy Cannibal Corpse-os pulcsit, és ő volt a rettegett sátánista... ugyanolyan felszínes képmutató bagázzsá vált mint a diszkósok régen. Ráírom magamra hogy rocker vagyok és akkor tessék engem úgy kezelni. Hát miféle hozzáállás ez? Rockernek lenni tudni kell! De hát a nosztalgia nemcsak engem kísért, még sokan másokat is... egyszóval kiábrándultam a rockból és nem hallgatok az égvilágon SEMMIT. :D

Filmek: Mivel magam is hatásvadász vagyok, szeretem a hatásvadász filmeket, katasztrófa, világvége, univerzumháború, ésatöbbi. Minél monumentálisabb, annál könnyebb engem megfogni. A filmzene is rengeteget számít nálam, feltéve, hogy közben nem valami baromság történik. (tipikus példa: a Monte joghurtreklám zenéjén egyszer egy meghatott pillanatban majdnem elsírtam magam és mikor ránéztem a tévére és láttam hogy csak egy szerencsétlen joghurtot reklámoz akkor kitört belőlem a röhögés és a sírás egyszerre :D)

Enni/Inni: kaja mindegy, csak hús legyen hússal, és sok fűszerrel. De ha van valami amiből bármikor bármennyit meg tudnék enni (ha belém férne) az a Kebab és a Beszbúsza (mézes török süti). Inni meg gyümölcsleveket, tejet. Alkoholosból mindjárt szélesebb a választék: Tuborg Tuborg hátán, viking mézsör, viking almasör, Guinness, Kilkenny. Borokból Badacsonyi Muskotály, Bad. Olaszrizling, Bad. Szürkebarát, Tihanyi Kékfrankos, Zweigelt. Rövidekből Gin, Portorico, Becherovka, Diólikőr, Vilmoskörte. Koktélok: FantaBodzaSokk-Vodka. Nem szeretek nagyon mixelni.

Olvasás: ismeretterjesztő irodalom (Readers' Digest természettudományos enciklopédiák, különböző útikönyvek, minden, ami az általános műveltség bővítéséhez hozzájárul), néha Rejtő, ill. noname írók egy-egy sikerkönyve. Nem szokásom a "divatos" fantasy-írók könyveit csak a nevük miatt megvenni és kipróbálni. Lovecraft művei például sokakat taglóznak, engem sokkal kevésbé hoz lázba. Aztán lehet magyarázni, hogy nem tudok élni a történettel, de ha én valamilyen képzetet nem tudok megélni, akkor annak komoly oka lehet...

Ami igazán lázba hoz:

Link a hozzászóláshoz

Hát (háttal nem kezdünk ám mondatot!!!) akkor én is bemutatkoznék, bár csak tegnap regeltem... A nevem Norbi

1987. január 9-én láttam meg a napvilágot Érsekújvárban, Szlovákiában.

Egy pici faluban lakom: Kamocsán (Érsekújvártól délnyugatra olyan 12 km) 8-éves gimibe jártam, és most itt tanulok Szombathelyen a BDF-en Kommunikáció és művelődésszervezést...

Sok mindent szeretek csinálni:

Versenyszerűen fociztam (nyár elején volt egy térd-balesetem és így inkább már csak hobbiszinten úzöm)

Verseket irogatok

Gitározom

Ebből köv., hogy imádom az élő zenét, de főleg a rock-blues-metal műfajt.

Kipróbáltam az íjászkodást...

Szeretek olvasni (sci-fi, fantasy, szépirodalom, versek)

Ja, és szeretek a haverokkal bulizni, iszogatni és szerepjátszani (csak sajna még itt Zombihelyen nem találtam emberkéket hozzá)

És végignézem a kattant művészfilmeket.

Egy kis külső leírás:

Magasság: 180

Súly:71-75kg (a fősulin lefogy az ember)

Szemszín: kékes szürkés

Hajszín: világosbarna, félhosszú

+szemüveg

Ez éppen elég info...NEM? :wink:

Link a hozzászóláshoz

helo!

még új vagyok! vagyis régiúj mer kábé nemtommennyi ideje(szvsz régen)Voltam Chaten meg minden csak aztán közben elcsesződőtt a net meg lelett mondva mer drága volt lassu , szar Etc.

DE most megint ittvagyok és van netem meg minden.Remélem azért vlaaki emléxik még rám :roll:

Szal én vok Wictorius mellesleg szombathely mellől Vassurányból(kb12km-re Szombathelytől)

Mellesleg Rockerista :P vagyok teljessen.Szal akinek nemteccik annak ne teccen nem érdekel.KB 40cm a hajam ÉS sötétbarna.A szemem az nemtom mijen színű és msot lusta vagyok elmenni a fürdőbe a tükörig.majd egyszer megnézem és megmondom.

Szombathelyre Járok suliba.

Szeretek gitározni M.a.g.u.s-ozni meg olvasni.meg koncertekre járni sört inni (meg még sokmindent) Hülyülni a HAverockkal.

1989.10.07 dikén születtetem.--->ezt lehet hogy az elejáére kellett volna de odase neki.

Az oldal az királyos meg minden csak így tovább

MAradok tisztelettel:

Wictorius

Link a hozzászóláshoz

Hy All!

'83.11.13 Skorpió jegyben születtem, Siófokon. Azóta is itt lakok, ami kicsit snassz, mert nem túlzottan szeretem...

A második szakmunkásomat csinálom, de szeretnék estin 1 érettségit is.

A szemem kék, a hajam színe-hossza elég sűrűn változik, ezért felesleges lenne leírnom.

A szerepjátékot -ami téli időben a legaktívabb hobbim- 1997 júniusában kezdtem jó kis Túlélők földjével, de nem találtam az igazinak..., ezért ugyanebben az évben december 20ikán karácsonyi ünnepség alatt elkezdtünk mágusozni.

Azóta is mágus....

Nyáron sok a dolgom, és sosem tudunk összeszedni 1 jó csapatot...Az utóbbi 2 évben vizimentőként "dolgoztam" -imádom a Balatont-, aki esetleg nézte a vivát, az a hullámtörő című műsorban láthatott augusztusban.

Kedvenc filmet/zenét nem tudok mondani, mindig változik, de zenében semmilyen stílust nem vetek meg, filmekben pedig szeretem az olyanokat, ami alatt ki lehet esni a fotelból a röhögéstől...

Talán még annyit érdemes hozzátennem, hogy erősen kedvelem a kutyákat!

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...