Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Bemutatkozás


Nefadar

Recommended Posts

nefi az viszont nem tréfa dolog, mst komolyan... hidd el... iga csqak tovább rotnod a szemed... mondja a doki, de az igazsághoz az is hozzá tartozik, h amint szemüveged lasz a szemed el kezd szép lassan lustulni, vagyis nem dolgozik annyit, igy ergó szép lassan a látásod is romlik, ugyhogyx az amolyan ödrögi kör, vagy 22es csabdája...

Nyugi most voltam tegnap és jövő hónap elején amint lesz pénzem kiváltom, amúgy -1,50 és -0,75 ös szemüveg kell.

Link a hozzászóláshoz
Ha ezt mondod Nefi most, akkor egyépként se fogod egyáttalán se hordani, de ezt ne vedd srossznéven neked van igazad, minek költeni szemüvegre.

Mondjuk állítólag az én szemem csak kivan száradva és műkönny kell.

Nefi: igenis tessék hordani...Irgum-Burgum :)

Egy szép ,szőke, kék szemű lánynak nem okozhat problémát egy egyszerű szemüveg :) Csak jó keretet kell választani...

Üdv.Eleinor

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Na gondoltam felfedem kilétemet :)

De először is szeretném megvédeni Mazsinó barátomat, mert ahogy én megismertem egy nagyon aranyos értelemes ember és mellesleg (lehet, hogy pont a kora miatt) elég jóképű...

A második, hogy Thapsshy! mi miért nem találkoztunk eddig????? Hogy ezt miért kérdezem, hát nézzük:

1981-ben láttam meg a szülészszoba fényeit, azután keményen belevágtam a bölcsi és az ovi kiméletlen éveibe. Végül a megalkuvást nem tűrő általánost és a borzalmas gazdasái szakközepet és végigszenvedtem. De érettségi után elmenekültem a Kandóra (műszaki főiskola :) ) és most utolsó évemet húzom ezen az édes kis iskolán. Februárban pedig egy kis kiruccanás képpen elhúzok Spanyolhonba fél évre :wink:

A fősuli első évét pesten, a második, harmadikat fehérváron, a negyediket szintén pesten járom :) (ugye, ugye Thapsshy)

Zeneileg: Depeche Mode és Bonanza, de minden jöhet, még néhány diszkó muzsika is, az Alvin és mókusok-ról nem is beszélve :)

Játékilag...hmmm....maradjunk abban, hogy eddig főleg Mágus, de a Vampire is tetszik és a Shadowrunnal sincs problémám, persze csak akkor, ha nem másnap reggel tudom meg, hogy lefeküdtem a CZ karakterével, ugy hogy ő se tudott róla... ugye Pala??

És mellékesen JÓ MUNK

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

MINDENKI: ne avatkozzunk má be ien drasztikussan Nefi életébe héló! A szemüveget mindenki saját felelősségére hordja vagy nem. És lécci Nefire való tekintettel: 1 Ne offoljatok 2 Ezt lécci a Dumaszobába fojtassátok. Köci.

Nefi: 1 feltalálták a kontaklencse nevű remekbeszabott tárgyat, ami némiképp megoldja a szemüvegproblémát, 2 ismerek oan embert (most nem magamra gondoltam) akinek kimondottan jól áll a szemüveg. Ja, és vigyázz a szemedre, mert én már 6,5.-nél tartok :evil: :evil: :evil:

Darun, az ördög vaksi szolgája

Link a hozzászóláshoz

nefi.. én már próbáltam ,és ha jól csinálja az ember, akkor kb annyi, vagy még olcsóbb, mint egy szemüveg(keret+lencsék+bevonatok...)...

viszont ne rendelj meg elsőre egy félévi készletet, mivel még nem tudhatod, h hogy is fogod mbirni....

nekem pl nem sikerült, egyszerűen a szemem túlságosan összerándult, és nem tudtam berakni a lencsét.... :(:(

Link a hozzászóláshoz

Elvileg minden ofotérben, meg ilyen helyeken kipróbálhatod. Legalábbis a barátnőm, meg az unokatesója is így volt vele. Először azt mondják szar, nekem is volt egy rövid ideig.

Nefi:Van egy modszerem! Egy haverom azt mondta, hogy ha a te szemüveg drioptriádnak az ellentetjét veszed fel és otthon nézelődszbenne fél órát, többb ször is (naponta elosztva) akkor a szemed egy funkcíót beindít és elkezd javulni. De ez nem hülyeség, mert ha belegondolsz, a szemed hozzászokik az éleshez (a rajta lévő szemüveg miatt) és még élesebbet és élesebbet akar majd.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...