Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Bemutatkozás


Nefadar

Recommended Posts

Üdv

Én vagyok aki vagyok 89 junius 27.-én kerültem ide oda.

néha szoktam sportolni ami kb már 16 éve leragadt a BMX-nél zeneileg az alternatív rock érdekel de ha bármit a képembe toltok meghalgatom

180cm magas vagyok barna szem asszem meg vállig érő barna haj. van egy szemüvegem.

szabadidőmben a BMX-em nyergébe vagy a lovaméba vok meg rengeteget szerepjátékozok lassacskán már 7 éve. asszem ennyi :D

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Ha már rontom itt a levegöt egy ideje, bemutakozom én is. :D

Az Úr 1979. eszdendejében, mindön az elsö hó alá hullot a szürke fellegekböl, láttam meg a napvilágot Miskolc egyik külvárosi kerületében.

Megpörgetve az eseményeket az általános suli elsö két évét rajztagozaton jártam Msikolcon, majd szüleim hirtelen elhatáozásának engedve (mit is tehettem volna) Tapolcára kötöztünk a Balaton mellé. (kalandozó családba születtem :roll: )

A 8 évet itt fejeztem be. Továbbra is sokat rajzoltam, de nagyon érdekelt a technika is.

Igy kerültem Veszprém mellé Füzfögyártelepre, ahol Irányitástechnikai müszerésznek tanultam. Ha jól emlékszem 2. év elsö félévében már keményen pörgettük a lapozgatós könyveket. Fogalam sincs, hogyan kerültek a kezembe. Valaki hozta, aztán a koleszos unlaomban olvasgattuk.

Aztán igen hamar meguntuk, hogy csak azt lehet csinálni, ami elöre le van irva. Igy elkezdtünk kitalálni egy saját világot, valami abszolult kezdetleges szabályrendszerrel. A poén az egészben az, hogy ezeke után egy ügyelet alkalmával ismerkedtem meg Csibuval (ö már akkor végzös volt), aki egy marha nagy zöld könyvet lapozgatott. Kiváncsi ember vagyok. Akkor se hazudtoltam meg magam:

- Te, ez milyen könyv?

- MAGUS. Ilyen szerepjáték.

- Az miaz? (Bábúdzsá!! a szerk.)

- Hát van egy világ, abban lehet játszni.

Na itt kikerekedett a szemem. Oooo.. hát szóval van ilyen. A csávó megkérdezte, hogy akarunk-e játszni a haverommal. Hát naná.

Intermedzó: Elsö kalandomban babrbárral voltam. Ez föleg azért volt jó, mert igy is játszottunk. Lévén, hogy marhára nem ismertük a játékot. Aszem vagy másfél óráig tarthatott a kaland. A végén szétépte a karakteremt két harcikutya, miközben egy nemesi házba akartunk belopózni az éjszaka leple alatt. :D

A hátralévö 2 és fél évet szó szerint végig játszottunk, melynek eredménye az lett, hogy 3. évvégén majdnem megbuktunk. 4.-be meg hatalmas mázlival lett meg az érttségink. :D (ugye-ugye, a sok játék!)

Ez idö alatt nem csak a MAGUSt nyomtuk. Volt SW, és Shadowrun is. Illetve kitaláltuk a Western szerepjátékot, amit piacra akartunk dobni, de az akkori kiadók nem foglakoztak vele (nem tetszett a pelyhes képünk Csanádnak :twisted: ). Igy aztán abbahagytuk a fejlesztést, és csak magunk szórakoztatására játszottunk vele.

Ha jól tudom azóta más szerzök kezéböl megjelnt egy ilyen szerepjték. :x

Szerveztünk szerepjáték klubbot a suliban, és boldogitottuk Bepét is akkorban mindenféle ötlettel. :wink:

Ebben az idöszakban nagyon sokat meséltem. Valamiért mindig azt akarták, hogy én meséljek. :?

Aztán úgy nézet ki, hogy itt vége. 1 év szünet következett a suli után. Midenki ment amerra látott. Majd újra összekerült a bagázs ezúttal Székesfehárvron. Számitástechnikai technikusnak tanultunk. Itt is koleszosok voltunk. Délutáni dög unalom (tanulni minek? :D) Hamar szóba került a téma:

- Itt van?

- Itt.

...

- Akkor játszunk!

A suli csak egy évig tartott. Után meg felvettek a jelenlegi munkahelyemre. Végkép úgy tünt, hogy nincs több játék. Ezért el is adtam a könyveimet, amit nagyon sajnáltam. De nem láttam értelmét tologtani a polcon.

A munkahelyemen elgé hamar megismerkedtem elöbb Kamy-val, aztán Sneerrel, CZ-vel és Crowstonnal. Valahogy szóbakerült a szerpjáték...

- Ti is?

- Mi is.

...

- Játszunk?

- Játszunk!

És azóta játszunk. Mikor van idö. Sajnos mostmár csak ritkán, de akkor nagyon. ;)

Szerepjáték melett foglalkozom filmezéssel (aktivan 4 éve a Feelingfalsh villáma alatt, elötte 3 filmben szerepeltem). Programozok ha kell, weblap szerkesztésböl keresek egy kis mellékest, és grafikus hajlamaimat néha napján kiélem egy kis 3D Sutidó MAX-ban. Ha elkap a hangulat irok novellát is (hamarosan rakok fel ide párat).

Sport: rendszeresn kosárlapbda a helyi pályán. Ha édesapámnál járok, akkor lovaglás, és ijjászat.

... ööö ... lehet hogy ezt a novellák közzé kellett volna irnom? :oops: :D

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlünk itt, nálunk!

Remélem, hogy majd jól érzed magad és tapasztalatokkal gazdagodsz. A hsz-ek visszaolvasását én feladnám a helyedben, de ha sok felesleges időd van, akkor hajrá. Én nem vállalnám be, az tuti.:)

Renélem, hogy értékes és hasznos infókkal bővül a tudástárad és aktív tagja leszel ennek a társaságnak. na meg persze szívesen látunk a táborokban is.

Link a hozzászóláshoz

1989 augusztus 29.-én születtem. Sok küszködés után. Zárkózott kisé különc gyerek voltam és vagyok bár ma már félig felnőttem. Két legjobb barátomat születésemtől-születésétől fogva ismerem. Hasonló kapcsolat fűz hozzájuk mint ami az ikreknél megfigyelhető. Sajnos igen távol sodorta őket tőlem a sors. De azért megpróbálunk minél többet találkozni. Életem fő célja hogy ne őljék meg egymást. A fiatalabikból egy érzéketlen, aljas (a valóságban is ilyen) tolvaj lett. A bátja iránt érzet gyűlölete és tőlem kapott kezdő lökés hatására. Testvére becsületes, érzékeny, világutáló kardforgató. (Az utálat kölcsönös.) A vezetésem alatt kiválóan együtt működnek.

Már kis koromban a többiektől elvonultan saját fantázia világomat épitgettem. Hét évesen kezdtem lapozgatós könnyvekkel játszani. 2000 január 28.-án kezdtem M.A.G.U.S. -ni. Az egyik osztálytársmnál, a bátja pedig meghívott a csapatukba. A szabályokat három délután alatt tanultam meg, olyan szinten hogy a második alkalommal már képes voltam (rendesen) varázslóval játszani. A harmadik után Km lettem, nem volt megállás. Mióta kezdő csapatom feloszlott, nem tudtam tartós csapatott összehozni. De távoli barátaimmal (Kikről fentebb szóltam)akkor már két évejátszottunk. Létre hoztuk hát Siriath,Charatos,Tovadisz, csapatott (Varázsló, Gladiátor,tolvaj,)

Link a hozzászóláshoz

na ba***. megírtam vagy félóra alatt, erre elszállt. rokker, 18 év, hosszú göndör haj, kreol bőr, fekete szem, magas. szeretem: blackmetal, repülés, fantasy, küzdősport, ivászat. legjobb barátom CS, a legnagyobbak közt a legkisebb. 6 éve magusozom, 3 éve járok TTre, de csak most regeltem. kész. kiborított most ez egy kicsit, bocs.

Link a hozzászóláshoz

Halihóó! :wink:

Nem Önszántamból írock, megkértek rá,h ne maradjak ki semmiből(amugy kb fél órája regiztem, nem tudom hogy mennek itt a dolgok...) :oops:

Mivel mindenki így kezdi először az alap dolgok..Szóval: 1991. márczius 17-én születtem, Halak jegyű vagyok.Nyergesújfalun éldegélek;

Esztergomban koptatom az iskolapadot,szerencsés esetben még 2évig..

szeretek/m: olvasni, írni, a zenéimet, verseket, koncertre járni...meg még sok egyebet de ez nem érdekel senkit gondolom...

Muzsikák közül az igényesebb rock,ska,punk beütésű számokat részesítem előnyben..pl:

NIRVANA(tudom ez grunge...:oops:

Auróra,Alvin,Ht,AljasKúszóBab,Lostprophets,Alexisonfire,Ankou,30y,Remorse

GaM,Rammstein,HétköznaPICSlódások,Ektomorf,Watch my dying,Dope,Slipknot,Ska-P stbi..

Szerepjátékkal kb egy éve kezdtem 'foglalkozni',ugyhogy még elég kezdő vagyok..:oops: eddig még csak a m.a.g.u.s-t volt alkalmam kipróbálni, több kevesebb sikerrel..(mindenesetre nagyon szeretem:))

Leginkább a HArcos főkasztot szeretem, a mágiával akadnak gondok:S

nagyjából ennyi lenne egyelőre.. Üdv: Zoe^-^

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet! :viragos:

A való életben, december 29-én múltam el 19, Egri vagyok, és Vácon végzem a főiskolát.

Fekete hajú, kék szemű lány vagyok, aki szereti a stílusos és különleges dolgokat, de ahoz túl félénk, hogy bármiben is extavagánzs legyen(kivéve a szerepjáték, lásd.:amund-dzsenn kapcsolat...). :oops:

Nagyon szeretek túrázni, úszni, biciklizni, olvasni, írogatn, szerepjátékozni és szívesen hallgatok zenét. Érdekel a mitológia, ezoterika, az egyiptomi,kelta,tibeti és Õsmagyar kultúra, na és a MAGUS! :lol:

A fantasyba a Dragonlance 1. három kötete vezetett be(és szerintem enny is ami igazán jó a sorozatból, de az alapmű!), aztán jött Chapmantól A halál havában és ezzel a MAGUS! :wink:

Továbbra is lelkes szerepjátékos/kalandozó vagyok és maradok, remélem, egyszer több taggal is tudok majd személyesen találkozni!

A fórumot a legjobbnak tartom, mély tisztelet minden szerkesztőnek, és minden törzstagnak aki életben tartja! :respect: Igyekszem az utóbbiba majd én is beletartozni!

Nagyon szeretlek titeket :gruppen: , csak így tovább mindenben!

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Hogy miért választottam ezt a nevet aki látta a filmet meg ismeri a történetét (mert hogy ez az egész igaz történet) :D szóval az gondolhatja rémisztő mészáros hideg vérrel gyilkol. Persze nem akarok a nyomdokába lépni csak megtetszeta név . különben egyik fejvadászom neve a Zodiákus :D Magusozni szeretek igaz annyira még nem vagyok jó szóval most inkább a KM séggel próbálkozok de hogy én is játszak próbálok bele rakni NJK kat amit a saját karimnak tekintek több kevesebb sikerrel :D Amúgy szeretek még kosarazni meg sportolni hasonlok. Nagyából ennyi. :D

Ugye a kép az nem baj amit beraktam az aláirásomhoz?:S :D remélem nem különben én csináltam :D később ha valakinek kel szívesen csinálok signaturét igaz ahhoz se értek még de próbálkozok ha van rá ídőm.

Üdvözlet: Zodiákus ;]

/e: kivettem a siget :( pedig ugy tetszett :D

Üdvözlet: Zodiákus ;]

Link a hozzászóláshoz

Itt egy új tag!! Szevasztok! Már 1 éve mágusozom, de sajnos a megfelelő hangulatot és kijátszást még nem sikerült megteremteni a játékhoz, ezért vagyok itt.... hogy tanuljak. Kedvenc kasztjaim: boszmester (egyszer megöltem vele a partit, ezért nem nagyon engedik hogy azzal legyek :cry: ) tűzvarázsló, varázsló, arel pap :lol:

Link a hozzászóláshoz

Üdv.

több, mint 16 éve születtem, egészen pontosan július 26.án, a névnapomon. Annának hívnak :D

M.A.G.U.S.ozni igazából nem szoktam, mert nincs kivel. Nagyváradon lakom, és van egy ETK-m. Igazából nagyon meglepődtem amikor kiderült, hogy van, mert anyum vette még régen. A sors is úgy akarja, hogy szerepjátékos legyek. :mrgreen:

szóval ha van ismerősötök Nagyváradon, aki mágusozna, akkor szóljatok.

Egyébként. már negyedik éve thrillionozom, mert az innen is elérhető, és részt szoktam venni a Fejvadászat hadijátékon, amikor épp Tatabányára kerülök. :mrgreen:

Szeretek rajzolni, szeretem a zöldet meg a szürkét meg a barnát, és nagyon nagyon szeretem az elfeket. és a palacsintát de ez nem ide tartozik. :D vagy de?

Link a hozzászóláshoz

Haa elkezdem hát itt kezdem...

A nevem Zspider, avagy Fazekas Zsolt. Pesti, srác, aki most szokik bele a húszas éveibe. Mivel ezeket a mondatokat nem kicsit álmosan hajnali hatkor írom, így nem látszik, de legfőbb hobbim az írás. Rendelkezem saját alkotói oldalal és egy fórumos rpg oldalal.

Ide természetesen infokért szoktam járni, mivel a játékosokat szeretem mindig kicsit meglepni és valami újat mutatni. Főleg, hogy vagy 8 éve km vagyok. Saját alkotói oldalamat mára teli raktam őrült házi tuningjaimmal és egyébb agyrémeimmel.

Erősen mágus rajongó vagyok, de azért nagyon sok magyar nyelven megjelent rendszert is játszottam (ennyi év alatt rá értem :) ) a csapatom budapestiekből áll, akik pár főtagot leszámítva mindig kicsit keverednek.

Természetesen az oldal alkotóinak grat mivel ez egy remek kis hely és mind minőségében mind stílusában lenyűgöző.

Az oldalaimról nem írok ki linket mivel nem tudom az mennyire sérti vagy nem sérti a szabályokat, de akit érdekel az utána kérdez majd ugyis :)

Remélem lesz időm írni ide.

Link a hozzászóláshoz

Adj isten mindenki!

1976 október derekán születtem a nagy fővárosban, majd rövidesen Hajdú-Bihar megyébe költöztünk a családommal.Most meg hogy nekem van családom Győr-Moson-Sopron megyében éldegélünk vidáman.

'94 óa mókusozom és kb azóta km-kedem is, mindíg és mindenhol találtam őrülteket egy egy játékra :D

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Én 1984. december 6.-án születtem. Szőke hosszú hajam van és barna szemem.

Még csak 1 éve kalandozom. Egyszer nagyon magamba fordultam, amikor rábeszéltek, hogy csatlakozzak én is egy kalandozó csapathoz. Nagyon megtetszett a játék. 1 év alatt elég sok kalandot lejátszottam már. KM is voltam 2x. Most egy új kalandon dolgozom, ami Tiadlanba fog játszódni.

Sokszor játék alatt még enni is elfelejtünk, sajna olyankor elég gyorsan telik az idő.

Nagyon bele tudom élni magam, ha kínos helyzetbe kerülök a játék alatt a karakteremmel akkor nagyon tudok égni :oops:

A kedvenc karakterem egy nekro varázslónő (még nincs vége a kalandnak :D ), de voltam már elf harcos, boszi, papnő, fejvasdász, bárd és nemsokára kardművész is leszek.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Én 1981 áprilisának 14. napján láttam meg a napvilágot Pécsen.

180cm magas vagyok 73kg Zöld szemem van, ha hagynám megnőni sötét szőke hajam lenne. Szeretem a blues zenét, de oké a Nightwish (régi), és a Rhapsody is.

Jelenleg CNC-N dolgozom. Szabadidőmben mágusozom, gitározom, olvasok, sportolok,

feleségemet boldogítom :twisted:

Ynev tájaira először testvérem kalauzolt el, ezért örök hála neki.

A kedvenc kasztom a fejvadász, bár jelenleg egy elfes kalandon dolgozom Sirenáron belül.

De a legnagyobb élményt egy Anat-Akhan elf fejvadász nyújtja számomra.

Üdv mindenkinek jó küzdést.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

76 januárjában láttam meg a napvilágot. Imádom a fantasy és Sci-fi műfajt minden téren. 13 évet hörögtem végig egy Death Metal banda frontembereként és egy Black Metal csapat alakulásában is részt vettem. Mára sokat tágult a zenei ízlésem, ami a komoly zenétől kezdve a jazz, folk zenén át a darkwave, extrém metalig terjed. Egyedül a populáris (háttérzenés) műfajoktól ódzkodom. Ezeken túlmenően ezoterikával, pszichológiával és metafizikai tradíciókkal foglalkozom, valamint 8 éves asztrológia tanulmányi tapasztalatokkal rendelkezem (itt ne a bulvárlapokban található írásokra tessék gondolni :) ) Néha kontárkodom vers és novellaírással, de a zenéléssel sem hagytam fel. Végezetül, de nem utolsósorban elkötelezett híve vagyok a szerepjátékoknak, Pc-s-nek, asztalinak egyaránt.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

80-as évjáratú, női játékos vagyok. Eredetileg csak csapatot keresni jöttem az oldalra, de eléggé tetszik, úgyhogy egy ideig biztosan maradok.

Időtlen idők óta MAGUS-ozom, viszont más szerepjátékot nem próbáltam. Egyszerűen ez volt az első, ami szembejött, és megfelelt annyira, hogy ne is keressek mást. Ha jobban belegondolok, életem majd' minden területén ez a hozzáállás jellemez: "Good is good enough".

Van egy csapat, akikkel rendszeresen játszunk, mer az évente 3-4 játék rendszeresnek mondható. :wink: Nekem ez csak arra elég, hogy mikor már épp kilábalnék a MAGUS-függőségből, akkor újra kapjak egy dózist, ami után megin hónapokig elvonási tüneteim lesznek. Ezért is vagyok most itt...

Sportból sokfélét próbáltam már és a legtöbbről azt tudom elmondani, hogy nem nekem találták ki. :) Valahogy nem férnek össze velem született lustaságommal. :oops: Most épp a búvárkodással kísérletezek, hátha az beválik... Eddig nagyon tetszik, a kérdés csak az: meddig. :)

Link a hozzászóláshoz

79-ben születtem.A szerepjátékkal még a koleszos (jó rég) időkben ismerkedtem meg.Lassan 11 éve,hogy abbamaradt.Azóta sok minden történt velem /nősülés,gyerek,munkahelyek/ régi életem és szenvedélyem már csak halovány emlék volt valahol az elmém egy zugában,míg a mai reggelen teljesen véletlenül ráleltem erre az oldalra.Mivel jó ideje eltávolodtam a MAGUS-tól,azt sem tudtam létezik-e még.Nagyon boldog vagyok,hogy igen.Mit keresek itt,még pontosan nem tudom,csak abban vagyok biztos,hogy szeretnék újra részese lenni annak a csodának amit Ynev felfedezése jelentett egykor.Ma is emlékszem a középiskolában órák alatt is csak kalandötleteket gyártottunk,a padba Darton varjúszárnyat véstem,ronggyá olvasott Gorduin regényekkel és Rúna magazinokkal volt tele a táskám.Érettségi után szétszéledtünk,és azóta nem is foglalkoztam a témával.A mai napig.

Magamról:Majdnem harminc,férfi,nős,2 éves fiam Csaba,irodalom,zene,playstation,pc,írás(ha lesz időm felrakom Dolnawyen előtörténetét már 12 éve kész,de a karakterrel soha nem játszottam egy novellához készült-most leporoltam s a bőrébe bújva járom Ynev tájait)

Nagyon boldog vagyok,hogy itt lehetek,hogy a MAGUS még mindig létezik,köszönöm azoknak akik az elmúlt bő évtizedben életben tartották.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Mivel teljesen új vagyok itt, gondoltam, illendő írnom magamról pár dolgot.

Nemsokára 15 éve leszek 15 éves, ebben a ronda fővárosban élek, és már nagyon hiányzik az életemből a szerepjáték. Néha már ott tartok, hogy a fél vesémet képes lennék odaadni egy jó kis M.A.G.U.S.-ozásért vagy egy rendes Ars Magica partiért; már öt éve is van annak, hogy, hogy utoljára játszottam! :{ Szívesen kipróbálnám a Rolemaster rendszerét is egyszer, nem tudom, vannak-e, akik Magyarországon játszanak vele.

Egyebekben: tipikus feketére festett hajú, csúnyabácsis-pólós, bakancsban, málhazsákkal szaladgáló példány vagyok, nem igazán sikerült kinőnöm a kamaszkorból. Nem mintha túlságosan bánnám ezt... Meglehetősen széles az érdeklődési köröm, a szerepjáték-elvonási tüneteimet jelenleg leginkább M.A.G.U.S. regények olvasásával enyhítem, de hasonlóképp érdekelnek a sötét bűnügyek, az észak-európai hitvilág, folklór és mitológia; ismerkedek a norvég nyelvvel; fanatikus Debian Linux felhasználó vagyok; másik, elmekórtani tünetként jellemezhető mániám a (főként csapásmérő és vadász-) repülőgépek szeretete.

Élvezek a szabad levegőn mászkálni - mostanában leginkább a budai hegyekben szoktam -, szeretem az állataimat - a macska, akit Fülcimpának hívnak, valamint négy undok görény -, nyolc éve vagyok vegetárius. Van egy rakás kedvenc zenekarom, szeretem a sört (mértékkel) és a teát (mértéktelenül), néha buta kis honlapokat írok.

Azt hiszem, ennyi önfényezés talán elég, remélem, senkinek nem másztam bele túlzottan a tenyerébe.

Link a hozzászóláshoz

Ejnye, hát én meg még be sem mutatkoztam...

A törvény szerint nyáron felnövök, bármely más szemszögből viszont valószínűtlen hogy ez bekövetkezzen.

Fő zenei stílusirányzatom a melodikus metál, de jöhet zúzós metál, black metal, white metal, yellow metal, red metal... Ami jó, csak ne basszgitár-hörgés-lábdob kombó legyen. A jóféle gitáros zene (pl Tommy Emmanuel) viszont akár magában is elég.

Ha már gitár. Gitározok is vagy 5 éve, bár néha ez nem látszik meg (főleg törött körömmel). Eddig elektromos gitárra gyűjtöttem, de aztán elittam a pénzt, tehát kezdem a gyűjtögetést megint - most már inkább másfélkezes kardra.

Merthogy vívni is járok, amit szintén változó sikerrel művelek. Néha az utolsók közt maradok egy csatában, néha viszont a saját térdemet töröm el. Bár ezen az én "baleseteim" után nincs mit csodálkozni (rálépek a labdára szalagszakadás, belerúgok az ujjamba törés, önfeledt vízicsata közben lefejel egy gyerek letörik a fél fogam, rohanok végig az udvaron visszaránt a húsomba tépő kiálló hegyes kerítésdarab, és még számos hasonló eset).

Sci-fi és fantasy világok nagyon érdekelnek, amikor hallottam a szerepjátékról, tudtam hogy ezt nekem találták ki - bár azóta nem játszottam egy tisztességeset mióta megalkottam az első DnD-s karakteremet. Külön-külön tudnánk mi normálisan játszani, de együtt sosem jön össze... Persze nem arról van szó hogy nem élvezzük, de az igazi szerepjátéknak nem ez a lényege... Talán majd egyszer...

Kocka vagyok, van egy pöpec számítógépem meg némi szaktudásom, hacker szeretnék lenni, szóval jól is jön a fanatizmus. Csak az a baj, hogy lustasággal párosul, és a következő fejezet php helyett inkább haszontalanul bolyongok a weboldalak között, vagy kasztokat kreálok M.A.G.U.S.-hoz.

Szoktam íjászkodni, biciklizni, horgászni, fantasyt olvasni, ökörködni, kutyát ségtáltatni, szőlőt darálni, azt hallgatni hogy ki kéne már nőnöm dolgokat (anyu), meg azt hogy legyek még egy kicsit gyerek (mama), aztán megint máskor próbálok valamit kezdeni az ennek következtében kialakult paradox elmeállapotokkal..

Nem szoktam eldepresszionizálódni, rendet rakni, problémázni, fázni, aludni, időben érkezni, egészségesen étkezni, meg bankot rabolni.

Érdekel még a biológia, a robotika, a csillagászat, a részecskefizika, az ezoterika, a filozófia, a kelta és ősmagyar hitvilág és harci stílus, meg a zene.

Szeretem a székely pálinkát, a jó borokat, a csapolt sört, az éjszakai várost, az éjszakai erdőt, a kilátást az ablakomból, a falut, az RPG játékokat, a szüleimet, a vizipipát, a forró csokit, a hideg csokit, a nestea-t, a természetet, a harcművészeteket, meg a kék neonfényt.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...