Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Bemutatkozás


Nefadar

Recommended Posts

Milyen érdekes az itt csellengő téma. A TT utolsó óráiban kifejtettem, valójában ezt a tábort a lányok kérték Nefi vezetésével, hogy míg mi Gántton játszunk, ők átvegyék a hatalmat a kalandozok.hu-n. Nefi még le is jött a táborba ellenőrzést tartani, hogy minden potenciális fiú fórumozó megérkezett e. Láttátok volna a szemekben az elkeseredést, hogy ily könnyen rászedték őket. :lol:

Még alig néztem körül itt, ezért gyorsan megteszem.

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Elnézést, nem olvastam ezt a részét a fórumnak, tehát csak msot vettem észre, hogy mit kértek tőlem.

Szóval: én nem tudok olyan szépen költőien fogalmazni, int az előttem szólók nagyrésze, de remélem szépen magyarul megfogalmazva is érthető lesz amit írok :wink:

Szóval: 1988 áprilisában születtem méghozzá 19-én, tehát éppen még, de Kos vagyok. Mármint csillagjegy tekintetében. Budapesten lakom, van két papgájom, ja: meg egy öcsém :P

M.A.G.U.S.-al mindössze cirka 3 éve kezdtem el, de ez alatt folyamatosan törekedtünk arra, hogy valóban szerepjátékozzunk.

Magus-on kívül még semmivel nem játszottam (mármint szrepjátékkal). Eleinte haves tiltakozást váltott ki belőlem az új rendszer, de már kezdek megbarátkozni vele.

Amúgy 2 helyen szerepjátékozom, egyszer barátaimmal, ahol váltott KM-el játszunk, magyarán mindig más a KM (itt van a csapatba kettő lány is), és öcsémékkel, ahol mindig én vagyok a KM.

Hobbim a floorballozás (aki tudja mi ez, annak gratula :lol: ), és nagyjából minden sport. ezenkívül a chatelés, és még természetesen a szerepjátékozás.

Eleinte azért írtam sok hozzászólást, mert beteg voltam, és itthon voltam -szerencsére- egész nap. Azért remélem nem idegesítettelek vele titeket (még d3st-t sem :lol::o ). Jah, mégvalami: imádom a rock zenét, de nem vagyok rocker. Ennyit róla, ha kérdésetek van, akkor szívesen válaszolok rá.

Link a hozzászóláshoz

Akor legalább ebben rekorder vagyok :lol: :wink: Bár nem ezért írtam olyan sokat. Igazából Thapssy "idecsábított", ahogy ő mondta, aztán pedig rájöttem, hogy mennyi jó réma van itt, és ellkezdtem mind1ikre válaszolgatni...de a betegség miatt volt időm, mert amúgy én csak késő délután tudok netközelbe jutni.

d3st: majd alamikor egy jó kis floorball meccsre összejöhetnénk :lol:

Link a hozzászóláshoz

Üdv mindenkinek, azt hiszem akkor én is csatlakozom az előttem bemutatkozókhoz. De előtte egy kérdés : Cz, Antail, stb ilyen emberek miért nem mutatkoznak be itt? Vagy már megtették valahol, csak nem találtam meg?

Magamról :

1983. 05. 22-én születtem Budapesten, jelenleg is itt élek. Van mögöttem egy általános iskola :lol: , egy kéttannyelvű szakközépiskla, és lassan három félév az ELTE Informatikai Karán. Rendelkezek egy felsőfokú angol nyelvvizsgával, jelenleg erőt gyűjtök egy németre, és jóval később esetleg egy japánra, meg egyéb nyelvekre. A nyelvek, a reál és a humán tárgyak mindig is egyaránt érdekeltek, de a sors (?) úgy hozta, hogy a matematika és a programozás került előtérbe, a történelem stb háttérbe. Imádom a logikai dolgokat, fejtörőket, problémákat. Szeretek sakkozni, bár sajnos ritkán játszom és nem vagyok túl jó benne. Tagja vagyok a magyarországi Mensa klubnak, a Mensa HungarIQa-nak. Azt hiszem a szerepjáték felé is azért fordultam, mert a társaságon, fantasyn kívűl a gondolkodás, problémamegoldás a lehető legjobb módszerének keresése is megfogott benne (alias legkisebb súlyú feszítőfák megtalálásának algoritmusa, Hamilton-körök "gyors" keresése, stb :roll: :D ). Najóvan nem viccelünk ilyesmivel, szóval még magamról, de mit is? Pl : imádok sportolni, mozogni, 6 éves korom óta nem telt el nap anélkül, hogy ne sportoltam volna valamit, leszámítva a halálos betegségeim napjait :lol: . Kisebb koromban gimnasztikáztam, úsztam 3-4 évet, vívtam egy kicsit, fociztam sokat, futottam, snowboardoztam, meg nemtom mi mindent csináltam még. Aztán középiskola környékén jött a nagy szerelmem, a kosárlabda, amit igen intenzíven gyakoroltam, de főleg az utcai verziót. Emellett amerikai fociztam, softballoztam, baseballoztam, floorballoztam, meg még sok mindent csináltam, de csak egy kicsit mindenből. A fizikai sportok mellett persze a billiárdot és a sakkot is igen szeretem. Nem olyan régen, néhány éve megismerkedtem egy japán harcművészettel, azóta minden eddig kipróbált sport csúnyán visszaesett a prioritási listámon, most csak ennek élek. Hogy ez mennyire sokat jelent nekem, talán kifejezi az, hogy számomra igen fontos dolgokról is lemondtam, hogy hetente 3-5 edzésre tudjak járni. Azt hiszem most már annyit írtam magamról, hogy karakter előtörténetnek se lenne rossz. Ja még a kinézetemről nem írtam :

185 cm magas vagyok, olyan 75-85 kg körül (attól függ, hogy mikor mérjük, edzőtáborban vagy karácsony után? :D ), barna, rövid hajam és zöld szemeim vannak. Eléggé sportos testalkatom van, mivel rengeteget mozgok, (még így sem tudom levezetni minden energiám), de azért ne egy Stallone figuraként képzeljetek el. :)

Link a hozzászóláshoz

Nos Angry!Én CSak CZ-ről írnék 1 nagyon fontos dolgot!! :twisted:

Az érdeklődési köre 1 dologban merül ki:A NÕK!(ezt bizonyította tt-n is mikor is Sneer mesélt nekünk és ő minden áron azt a csajt akarta megdugni amejiket én...mellesleg mint később megtudtuk a csaj 1 Kráni mortel volt ha jol emléxem :roll: Cz ugy játszik mint 1 vadállat de K*rva jo fej!!ojan beszólásai vannak és olyan arcokat tud vágni hogy a röhögéstől lefordulsz a székről... :lol: :wink: 8) Szoval ha a nő ügyről van szó vele nem érdemes kötekedni... :evil:

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Viszatértem, csak egy kicsit macerás nethez jutnom, ugyanis az itthoni problémás. Na mindegy. A floorballt én is ismerem, gimiben volt egy egész év, hogy csak azt játszottunk.

Andry! Te aztán nem vagy semmi!!! Egy kicsit irigyellek azért, amiért ennyi mindent kipróbáltál már.

Egyébként üdv mindenkinek! A csajsziknak meg külön! Tök jó hogy örültök nekem, bár még nem sokat írogattam.

Na sziasztok!

Majd jövök!

Link a hozzászóláshoz

Bobo: Mindenkinek örülünk aki kedves és barátságos. Mindig ilyen kellemes hangulatot szeretnénk, ugye? :))))

Én ismerem TheElfet még az ó időkből. :P Annak idején (96) együtt nyomtuk a játékot az Újpesti Művházban. Éppen a minap találtam meg a régi képeket amelyeken ő is rajta van, persze szakáll nélkül. :D

Ugy 2-3 évig jártunk össze játszani, ahol én mindvégig MAGUS-t játszottam. A Művház után az Eötvös utcában nyomtuk egy lepukkant bérházban (itt ismertem meg Rob Roy-t akivel a TT_n is találkoztatok :shock: :P:P:P ), majd egy MSZP székház következett ahol a támogatásért kaptunk helyet. A Munkáspárt székházában én már nem voltam jelen, mert másfelé vitt az utam. De szép idők voltak minden vasárnap bejárni játszani és jobbnál jobb mesékben részt venni. Ekkor irtam egy amnéziás modult, amit talán majd mégegyszer papírra vetek, mert elveszett a költözéskor. :cry:

Szóval ekkor estünk át azon a sok fejlesztésen és változáson ami kijött a Walhallától. Igen, mi még kaptunk Runa újságot az újságosnál, remélem egyszer majd ti is megéritek ezt. :(

Mindenkinek szép és jó pillanatokat kívánok a szerepjátszásban!

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Boldog szülinapot Nefadar!

Én febr 1 én leszek 19. De ezt csak úgy mondtam.

Nekem már volt a kezemben egy-két Rúna, a 1998- as számokból, és tetszett. Az volt a legjobb benne, hogy régen hallottam, hogy Vincze Lilla kiadott egy lemezt, Két hold címmel, és egy csomót beszéltek róla, de csak úgy egy éve esett le a tantusz, hogy együtt adtak ki vele egy ugyanilyen című regényt azt hiszem Wayne Chapmantől. Azőta üldözöm a könyvet. Érdemes elolvasni? Olvasta már valaki?

Sziasztok!

Link a hozzászóláshoz

Hát igen!

Khm. Szóval a helyzet az, hogy az előző hozzászólást én írtam, csak egy kicsit szórakozott vagyok mostanában, és elfelejtettem bejelntkezni. :roll: Szóval még mindíg nem vagyok a technika ördöge, de remélem megbocsájtotok nekem.

Egyébként megy mindenkinek Buék így utólag is.

Sziasztok!!

Link a hozzászóláshoz
Boldog szülinapot Nefadar!

Én febr 1 én leszek 19. De ezt csak úgy mondtam.

Nekem már volt a kezemben egy-két Rúna, a 1998- as számokból, és tetszett. Az volt a legjobb benne, hogy régen hallottam, hogy Vincze Lilla kiadott egy lemezt, Két hold címmel, és egy csomót beszéltek róla, de csak úgy egy éve esett le a tantusz, hogy együtt adtak ki vele egy ugyanilyen című regényt azt hiszem Wayne Chapmantől. Azőta üldözöm a könyvet. Érdemes elolvasni? Olvasta már valaki?

Sziasztok!

Nekem meg van a könyv, de a lemez nincs. Annak idején kölcsön kaptam valakitől és mondhatom az egyik legjobb zene amit ilyen stílusban össze lehet komponálni. Ha valakinek meg vannak a számok akkor szóljon mert nekem kellenek!!!!!

Bobo ha kell a könyv akkor én szerzek neked.

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...