Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Bemutatkozás


Nefadar

Recommended Posts

Sziasztok!

Boldog szülinapot Nefadar! Már csak így megkésetten is, mert én ugye nem vagyok errefele járatos. Na de majd teszünk róla.

A Floorballt mi is nyomtuk még anno 8. osztályban azaz tavaj tavasszal. De újjabban már nem. :( Kár nekem nincs Rúnám. Ebben az évben lett annak az évforduklója, hogy most már 3 éve játszok mágust... hurrá! Bár sajnálom azt a soksok időt, amit elpazaroltam nyáron.

Mazsinó: Ti hány évesek vagytok? Mármint így korosztály-átlagban. Persze csak ha nem sértelek ezzel az otromba kérdéssel.

Egyébként nagyon jó a hangulata ennek a tpoicnak.

Hello Bobo, jó újakat is megismerni.

De miért off? Hiszen ez egy általános beszélgető.

Link a hozzászóláshoz

Bálint: Nem sértesz meg. Én 29 és egyre fiatalabb.

Ezt onnan tudom, hogy elkezdtek üldözni a 15 éves lányok. :shock: :(

Feltehetőleg elértem azt a kort amikor kis borostával, álomférfinek számítok a szemükben. De megmondom öszintén nem születtem Casanovának, igy nem én szeretnék az első lenni az életükben. Hajkurásszák inkább a 17 éves TT lakókat, ők még bírják is szufflával. :lol::lol::lol:

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz
Bálint: Nem sértesz meg. Én 29 és egyre fiatalabb.

Ezt onnan tudom, hogy elkezdtek üldözni a 15 éves lányok. :shock: :(

Feltehetőleg elértem azt a kort amikor kis borostával, álomférfinek számítok a szemükben. De megmondom öszintén nem születtem Casanovának, igy nem én szeretnék az első lenni az életükben. Hajkurásszák inkább a 17 éves TT lakókat, ők még bírják is szufflával. :lol::lol::lol:

Mazsinó

Mazsinó!Mér te nem bírod már szuflával??Na ezt a hülyeséget ne próbáld meg bemagyarázni se nekem se magadnak...de ha néha tényleg kevés lenne akkor gondolj csak vissza a régi szépídőkre mikór még cseresznyét szedtél naphosszat és közben a szomszédban nudizó lányokat nézegetted;vagy amikor a balatonááál a stégről figyelted a német kiscsajokat!! :wink: az biztos hogy erőt fog adni...de ha már így tapadnak rád a csajok akkor én a helyedben gyorsan átvedlenék casanova style-ba és 1 percet sem pazarolnék el...de ez csak szvsz...(és az én piszkos fantáziám... :twisted: :roll: )

Link a hozzászóláshoz

Ezennel ünnepélyesen megalapítom a Magyar Demokratikus Napalmot Mindenkinak Mozgalmat! hm..ja ez nem az a fórum...upsz... hm... ez valami bemutatkozó forum? ya már látom...akkor el is kezdeném ha nincs ellenvetés... úgy gondoltam eltekintek életem kronológiai bemutatásától, inkább csak a mostanra kialakult EGO-mról beszélnék, illetve írnék annak aki már ismer valamennyire, de annak

is szólnak a következő sorok aki netán meg akar ismerni a közeljövőben. kezdem a külsőségekkel mert azok a "LEGFONTOSABBAK". születési dátum: 1986. 03. 13. hely Veszprém. tartókodási helye Balatonalmádi, nem azért mert már ott van a bal oldalon :) folytatva a már megkezdett

gondolatmenetet 173cm 55kg 41lábméret (mivel a csípőméretemet nem ismerem) hosszú sötétbarna haj, erős testszőrzet (az arcon is :D ) na ennyit a külsőségekről, úgy gondolom elég nem? (majd szóltok

ha nem) a következő sorokban amik remélem nem sikerülnek hosszúra és zavarosra megpróbálom bemutatni az EGO-mat, lelkemet, személyiségem, tudatállapotomat (vagy nevezzétek ahogy akarjátok)

az írás befejezésének pillanatáig bezárólag, lehet ha találkozunk majd tavasszal már más ember leszek, úgy hogy..... na mindegy megint kezdek belebonyolódni. inkább lazulásképp összeszedem az

érdeklődési körömbe tartozó dolgokat mindeféle szisztéma nélkül írom le ahogyan az eszembe jutnak; zene: Dream Theater, Jimi Hendrix, The Gathering, Kispál és a Borz, R.E.M., más; általában szeretem az elvont absztrakt dolgokat, mind zenében, mind könyvekben ja télleg a

könyvek: Alberto Morávia: Unalom, Megvetés, Megalkuvó, Agustino; Konrád Lorenz: Az emberiség 8 halálos bűne; Kvantum pszihológia, The Chaos Theory, egy időben a IIvh val kapcsolatos könyveket is olvasgattam. ya és csak azért tértem ki ezen részletességgel az általam olvasott és bennem mélyebb nyomot hagyott könyvekre (korántsem írtam le az összes fontosat csak azt ami pillanatnyilag az eszembe jutott-ez nem tápolás ugye? :shock: ) mert úgy gondolom ezen, általam favorizált dolgok leírásán keresztül talán jobban meg tudtok ismerni. -Hol is hagytam abba?- ja megvan. ott hogy a filmekben is szeretem ha nem egyértelműek a dolgok, szimbolumok, utalásokkal van tarkítva, esetleg az egész film egy nagy metafora, mint pl.: Jancsó Miklós filmjeit tudom figyelmetekbe ajánlani... a TAO-izmus, a Zen buddhizmus, s harcművészetek (eddig pusztán elméletben) és az egész keleti életfilozófia iránt is érdeklődést mutatok. ha netán zsákutcába jut az életem azt tervezem kiváltom az útlevelem, szerzek vízumot meg oltásokat, és írány Tibet. keresek ott egy kolostort és addig meditálok az ajtajuk előtt amig bebocsátást nem nyerek. úgy számítom 3-4 év alatt

sikerül bekerülnöm:) arra gonoltam inkább teljesen elhagyom az érzésvilágom leírását, egyrészről csak belezavarodnék, ti is, másrészről biztos uncsi lenne nektek, meg aztán ez nem is az a forum:) na ezennel zárom söreimet(nem szeretem). ugy érzem itt abbahagyom. köszönet TAO nak és Gordnak, amiért ott voltak mellettem amikor a legnagyobb szükségem, volt rá. (ez csak poén volt:) eh-bocsi a hosszú mondatokért-ja és lányok! aranyosak vagytok...öröm számomra h azért szép számban akadtok a szerepjátékosok között. a mi csapatunkban sajna csak fiúk vannak. :cry: ja mellesleg eléggé cinikus vagyok ugyhogy ne vegyétek fel a bunkó beszólásaimat! na mostmár aztán télleg befejezem.

u.i.:FIGYELTEK? IGEN? AKKOR ISMÉTELJÉTEK EL A MONDATOT! :shock: ez meg mi volt? na mindegy

Link a hozzászóláshoz

Fürge Disnó: Hogy te mennyi mindent megjegyzel? :D

Vigyáznom kell miket beszélek emitten.

Elnézést kérek Venestől, ha túlságosan indiszkrét voltam. :roll:

Olyan: Nem kell elmenned Tibetig kapu elött imádkozni évekig. Ezt itt a Nagymezőben is megteheted. Na és legalább elrabolhatod az engem követő lányokat, hogy ne ácsorogjanak itt lent. :lol:

Almádiban van egy víkendháza a Nagynénémnek, esetleg ott is ülhetnél. :twisted:

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Nos mivel úgyis errefel jártam, úgy gondoltam én is leírom rövid élttörténelmemet.

1988. április 6-án hosszú vajúdással császármetszéssel láttam meg Szeged csodálatos ám elzárt (itt gondolok az M5-ös megépítésének a problémáira) napsütötte utcáit. Harmadik gyerekként női "elnyomásban" (2 nővérem van. az egyik 7 a másik tíz évvel öregebb nálam) végeztem el a Makkosházi óvodát. Majd jöttek azok a csodálatos általánosos évek barátommal Psychedellel. Aztán elérkezett a gimnázium. Név szerint a Deák Ferenc Gimnázium. Itt lettem tudásomat, és érdeklődési köreimet összefoglalva informatika tagozatos. És most ott taposom a 2-ik évfolyamot. A tanulmányi eredményeimre nem vagyok büszke, kiváve az informatikát, és a biológiát, na meg a matekot.

A M.A.G.U.S. -al Psychedel ismertetett meg 4-5 évvel ezelőtt, de komolyabban csupán egy éve foglalkozom vele (bár még most sem eleget).

Zenei stílusom igencsak változékony hisz kiskoromban (úgy 4-5 éves koromban) megrögzött Padödő rajongó voltam :oops: . De mostanában (talán 3-4éve) inkább már csak a rockkot hallgatom meg. Azon belül is Manson, System of a Down, Metallica, Nightwish, Iron Maiden stb.-t. De ez nem azt jelenti, hogy rockker vagyok, csupán finoman szólva szeretem a rockot.

Ami a kedvenc könyveimet és filmeimet illeti, szeretem a GyU műveket és minden Tolkien művet, továbbá szeretm még Karl May western regényeit is, na de ne felejtsük ki a Harry Potter sorozato se :D :oops: :? . Filmekben eélg sokmindent szeretek. Pl.: elsősorban a GyU műveket, a Star Wars-ot se vetem meg, továbbá szeretm még a JÓ horrorfilmeket, viszont utálom az olyan filmeket ahol mázsaszámra és értetlenül gyiloklják egymás az emberek.

Hát rövide ennyi. Aki további adatokra kiváncsi az...

... úgyis megkérdezi.

Link a hozzászóláshoz

Ami az előbb kimaradt:

Nem írtam a külsőmröl (nem mintha bárkit is érdekelne :) ). Nos 175 cm 62 kg vagyok. Hajam sötétbarna, bár a fejem jobb oldalán található egy szőke kis tincs (apámtól örököltem), szemem is sötét (olyan mint az agyam :D ). Imádok sportolni. 3 éves koromban tanultam meg úszni, és azóta versenyszerűen úsztam, bár 4 éve abbahagytam. Azóta a vízilabda rejtelmeibe próbálom magam belevetni. Ezenkívűl még szeretek focizni, de csak szűk iskolai szinten (hajrá PARTIZ

Link a hozzászóláshoz

Na így mind a komoly 45 percnyi regisztráltságom után bemutatkoznék:

'87 január havának 27. napján jöttem a vilgra, a vizöntő jegyében (nem mintha ez jelentene is valamit) Dél-Dunántúl legszebb városában: Pécsen Van egy nővérem, és egy csomó háziállatom. Számszerint: 1 macska, 3 kutya és egy öccs( de volt egér, és madár is).

Suli tekintetében most taposom a 11.-et Vyergas és Kyr barátommal :D A reál tárgyakat szeretem ( matek, fizika), de a humánnal sincs különösebb gondom, kivéve a törit (egyszerűen rühellem)

Ha nagy leszek, alfahélix leszek. :D

Zenei beállytotságomról nem nyilatkoznék, mert akkor a többség a halálomat kívánná :lol:

A MAGUS-sal Vyergas ismertetett meg kb. (hmmm... ha jól emlékszem) 2-2,5 éve. Azóta jáccogatunk.

Kedvenc időtöltéseim közé tartozik elmázás( aki nem tudja mi az az jó sűrűn szégyelje magát, ha valakit érdekel nagyon helyes, kérdezzen!!!), amikor van kalandunk a MAGUS-ozás(ez nálunk egy külön műfaj :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ), (számító)gépezés, olvasás nem annyira, de szoktam. Kötelezőkön(najó ezt nem mindig) kívül általában csak fantasy, de abból minden.

Hmmm... meglepődve tapasztaltam, hogy mennyien sportolnak(tak) ebben a társaságban. Főleg mennyien úsztak. Hát én is úsztam, és asszem én viszem a pálmát, mert (hmmm... kiscsoportba hány évesen megy az ember??? namindegy) onnantól tudok úszni és 10 évig pedig versenyszerűen nyomtam.

Ja, külsőség. Mitnemondjak nem vagyok egy világszépség: 195 cm, ~100kg, barna szem, barna haj,jahh és ha nem derült volna ki a teremtés koronáihoz tartozom ami a nememet illeti.

És még valami:

LAMMR 4EVER

Link a hozzászóláshoz

Te állat lelőtted a poént. Eleddig senki nem tudta (legalábbis azt hiszem/remélem), hogy közöm van ahhoz a marha Kyr-hez. Mind1. Ha már erre járo, akkor pár hónapnyi reg. után már bemutatkozni is kéne... :lol:

Szóval mint ez a dilinyós nyótcz mondta én is épp a 11.et járom (még vagy 4 évig :lol: ) Hogy hogy megy? Megy. Na jó, döcög. Hogy mit csinálok? Fantasy, szerepjáték minden mennyiségben. Sport rögbi volt, most versenyszerűen semmi. Zene? Nézzétek meg a zene rovatban az írásaimat :lol: Testalkat? Épp hogy kilátszom a fűből a 178 cm-emmel (mások ezt is tagadják, szerintük max ennyi mm lehetek...) Hát ennyi.

Lamm

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

nos, beláttam azt, hogy nekem is be kellen mutatkoznom.

nos a nevem Orsi(amit utálok...), református sulikban koptatom a padokat. Jeleleg az általános gimnáziumába járom már négy éve.

Gimnazista kettő lettem(bár nem hiszem, hogy sokra fogom vinni...) Ikrek jegyében születtem, bak akszendenssel.

Hat évvel, és egy nappal vok fiatalabb TAO-nál.

Történelem a kedvenc tantárgyam, bár egyelőre még azzal vok lefoglalva, hogy túléljek egy napot.

no, ennyi.

és nem vok szép lány...

Link a hozzászóláshoz

Nevem:Boricza Zoltán 1987-09-27-én születtem Komlón.Szemem színe barna és zöld keverékével elég csúúúúúúnya. :evil: Vállig érő világosbarna a hajam színe,Nem vagyok szemüveges, most már. 501-es Szakmunkás és zsakközép iskolába járok,a szakközepes részén, most második évemben járok.A ROCK zenét hallgatok.Két hónapja kezdtem el dobolni (imádom)!!!Hobbim pedig a gördeszka,csak egy gond van hidegben nem igazán jó deszkázni. :? Persze hogy ne felejsük ki a MAGUS-t,Újra elkezdtem játszani,az ok, az hogy az állandó kaland mesélőnk elhagyott,és áttért egy másik szerepjátékra! :x

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Gondoltam én is bemutatkozom, hogy er?sítsem az "öregek" táborát.

1977.08.19-én születtem Budapesten.

Sajna már minden iskolát, amit lehetett elvégeztem, vegyészmérnökként végeztem a BME-n. Jelenleg kuatóként dolgozom az Akadémián.

Elég hamar rájöttem, hogy a sok tanulásba az ember belehülyül, ezért elkezdtem sportolni, valamint szerepjátékozni. 14 éve játszom különböz? szerepjátékokat. Eleinte még Harc és Varázslatot, majd jött a Mágus, D&D, Shadowrun, Vampire. De a Mágus maradt nagy kedvencnek. Különböz? csapatokkal szoktam játszani, Van egy Budapesti bagázs, valamint egy Szegedi. Van 3-4 ember, aki szokott mesélni (köztük én is), és váltogatni szoktuk, hogy mindenki játszhasson is.

Mint említettem sportolok is (ami sajnos nem látszik rajtam... :( ), eleinte kosaraztam, röpladáztam versenyszer?en, de meguntam. Aztán elkezdtem harcm?vészetekkel foglalkozni, mostmár 9 éve.

Ezért is szoktam rendszeresen kardm?vésszel játszani. :D

Elég hamar rájöttem, hogy nem nagyon szeretem ezt a világot, ami most körülvesz, és ezért is szeretem annyira ezt a másik világot, amit a sport, valamint a szerepjáték tud nyújtani. Valamint nagyon sokat köszönhetek annak, hogy szerencsére hasonló érdekl?dés? emberekkel találkozok ezáltal, és így barátokra is leltem. :)

Az

Link a hozzászóláshoz

Üdvözletem a többi fórumozónak, különösképpen a n?i nemet képvisel?knek! :lol:

Bemutatkozás... hmmn... hát mindent biztos nem írok le, mert azt senki sem olvasná végig, olyan unalmas, száraz, hosszú, és stb. lenne.

Kezdeném azzal, hogy '85 szeptember 27-én kárhozott el a világ, mikoris el?bújtam ÉN! :twisted:

Nem éppen mondhatom magam mindennapi esetnek. 2 éves korom környékén szüleim megtudták, hogy egy elég ritka, de visszafordíthatatlan betegségben szenvedek. Latinul nem tudom, de izomsorvadásnak nevezik.

Ennek következtében úgy döntöttek beadnak egy gyermekintézetbe, gyengébbek kedvéért, "lelencházba".

Itt nevelkedtem mindenki kedvenceként, 10 csodálatos esztend?n keresztül. Majd jött a költözés, s át egy másik intézetbe. Jelenleg is itt tartózkodom.

Ennyt az önéletrajzról. :)

Céljaim... nem sok van. Élni, és kiélvezni ami adatott.

Kedvelt dolgok... rock, metál, goth zene minden mennyiségben! :lol:

Kedvelt RPG-k... leginkább M.A.G.U.S. , s egy kicsit próbálkoztam a VAMPIRE vel is.

Nah.. szerintem ennyi elég isa volt. :lol:

további kellemes forum-olgatást!

Link a hozzászóláshoz

Hello mindenkinek!

Na vegre csak raszantam magam hogy irjak ide is valamit :)

Bar chaten mar regota vagyok forumozgatni meg csak most kezdtem el.

20 eves vagyok. Bagoly Gabornak hivnak Hajduboszormenyben lakom (varos Debrecentol par km-re) jelenleg nem tanulok sehol. Egy internetkavezoban dolgozom mint mindenes :) Otthon nincs netem ugyhogy mindig innen szoktam netezni.(Amivel eleg gyakran van gond de ezt a csetelok mar tudjak :) )

Szeretem a rockot(Tankcsapda, Metallica, stb.), metalt(Nightwish, Rhapsody, Cross Borns, Alhana, Mithril :wink: stb.), klasszikusokat (ez allatt ertem a komolyzenei klasszikusokat meg a klasszikus popot, rokcot szoval mindent ami mar klasszikus :) )

Filmek kozul mindent megnezek ami nem sablonos es tenyleg jo.Azok kozul is szeretem a regieket :)

Ha valakit meg erdekelnek infok rollam :roll: akkor altalaban 12:00-20:00-ig mindig vagyok cseten. Lehet nem elerheto de fenn vagyok :)

Nos egyelorre ennyi de remelem meg sokat irok ide :P

Üdv Oshram alias VSZ alias CB (Copyright by Nefadar) :lol:

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...