Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Bemutatkozás


Nefadar

Recommended Posts

akkor bemutatkozok én is...

Póczik Balázs vagyok szekszárdról.általános suli 8. osztály most ballagok és qrvára semi kedvem kiöltözni meg minden.... :evil: májusban leszek 15 éves zenéb?l hip-hop és rock(sub bass mosnter,linkin park,tankcsapda)de ami jo azt úgy általába elviselem...általába itt vok de leginkább csak este...ha nincs itthon hülye bátyám... :wink:

Link a hozzászóláshoz

NA, most végre láthatjátok az igazi arcomat, á la Clive Barker! :twisted:

Naszóval, "röviden" rólam:

Születtem Hajdúböszörményben, 1981. május 11-én (aznap halt meg egyébként Bob Marley is, de ne várjátok, hogy az emlékére rasztát növesztek; amúgy szeretem a "régit" :) ). Ebb?l is látszik hogy nem vagyok már mai fenevad. Éretsségizett ember vagyok, meg van egypár szakképesítésem, de ebb?l ne vonjatok le következtetéseket (pl. normális vagyok, értek néhány dologhoz, stb). Els?dleges érdekl?dési karom, izé köröm:

- film (minden ami kapcsolódik, ízlésem eléggé sajátos, ilyen téren egyébként elég egoista vagyok - imádom mások ízlését bírálni, viszont fordítva... :wink: , filmkészít? szeretnék egyébként lenni, úgyhogy az ötleteimet már gyüjtögetem összefele, már közel járok az 1000-hez, úgyhogy ha valakinek kell csak szóljon bátran :D )

- zene (kész zenem?bolt, minden jöhet kiv.: Lakadalom Lajosék meg Sterbinszkáj&co., mondjuk ez így nem túl korrekt kifejezés, úgyhogy kétbillenty?közt is lehet kérdezni a b?vebb listáról)

- olvasni (szépirodalom /Eco és Tolkien rulezz!!/, sajtó /igényesebbek/, comics /JEEEEEEEEEEEEE!!!/, magam is próbálkozom alkotással, egyel?re nem valami csúcs)

- technika, tudomány, ezotéria, filozófia (el?bbi kett? inkább olyan Deltás szinten, meg ami az utóbbihoz kapcsolódik, utóbbi kett? már szerteágazóbban)

- számtech (azt hiszem ez látszik valamelyest)

- keleti kultúrák (no comment :D )

- RPG (máskülönben nem járnék ide :wink: , egyébként már belekezdem saját fejlesztésben, igaz marha korai stádiumban van de azér' igyekszem)

- képz?m?vek (ez kicsit bolonyult viszonyulás, úgyhogy most nem részletezem)

Na, több most nem jut eszembe :) , úgyhogy ennyi volt a mese mára, aludjatok jól gyerekek, álmodjatok székeket.

Link a hozzászóláshoz

1984 augusztus 24-én születtem Szekszárdon és Tantos Andrásnak hívnak.De a haveroknak Tanti vagyok.Pécsre járok német-töri szakra amíg ki nem rúgnak.Van egy hühye haverom,aki belekavart a regisztrációmba.Ha valakit érdekel,itt az e-mail címe:kunist@freemail.hu,de vigyázzatok,mert e-mail bombával válaszol a kretén.Egyébként rocker vagyok én is.Szerpjátékban a mókust és a Káosz rpg-t favorizálom.Ennyi elég is lesz.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Kissé nehezen, de csak eljutottam odáig, hogy bemutatkozok, hátha érdekel valakit.

Csatlakozva az öregek táborához 1975.02.08-án láttam meg a holdvilágot Békéscsabán és Takács Viktornak hívnak.

Iskoláimon remélem már túlvagyok, kissé elegem van már az iskolarendszer? oktatásból. A közép- és f?iskolámat viszonylag könnyedén túléltem, mivel több id?t voltam kocsmában, mint órán. Végzett közgazdászként jelenleg A Debreceni Egyetemen dolgozm, közben elvégeztem az informatika tanári szakot is, mert kellett a programozáshoz. Ennyit err?l.

Szerepjáték téren f?ként a Mágus, Ars Magica, Gallia, AD&D, Shadowrun, Codex,Star Wars érdekel. A Mágus megjelenése körül játszottam el?ször haverokkal, el?tte csak számítógépes játékokkal.

Leginkább a szerepjátékokban a mágia, misztikum érdekel, szinte mindig mágiahasználóval játszottam, már az els? karakterem is (így visszatekintve kicsit nevetséges) varázsló volt.

Kdevencem az elf faj, illetve az Élet jellem.

Azóta persze fejl?dtem némileg, a nevemhez f?z?dik többek között a varázslói illúziómágia. Szívesen folytatok mágiaelméleti vitákat a szerepjátékok mágiájának kapcsán.

Érdekel továbbá a földi mitológia, a Germán és egyéb mágikus m?vészetek, világkép tisztán elméleti szinten.

Régebben er?teljes fogyaszója voltam a fantasy irodalomnak, manapság eléggé elfoglal az élet, úgyhogy kevés id?m jut olvasgatni, de a jobban sikerült m?vekre mindig lesz id?m. Egyértelm? favorit a Gy?r?k Ura trillógia, Tolkien egyéb m?veivel egyetemben.

Zenében a heavy metalt és a bluest szeretem, bár elég sok mindent elviselek (valószín?leg a korral jár). Leginkább Iron Maiden, Manowar a kedvenceim.

2001 óta n?s vagyok, illetve van egy aranyos kislányom is, mióta megszületett elég kevés id? jut játékra, illetve a régi csapat tagjai is hasonlóképp jártak.

Szerintem ennyi elég, ha valakit érdekel b?vebben, kérdezzen nyugodtan, de chaten nem vagyok és nem is leszek.

Viktor

Link a hozzászóláshoz

En 1991 majus havanak 5.napjan szulettem. Most eppen Amerikaban vagyok, de Debrecenben laktam, es szulettem. Decemberben visszamegyek Magyarorszagra.

Szeretek focizni, meg gorkorizni, korizni, gordeszkazni, es biciklizni, bar biciklim az jelenleg nincsen. Szeretek M.A.G.U.S.-ozni, de DnD-zek is neha. A Shadowrunt ismerem, es jatszom is. :D

Link a hozzászóláshoz

na jó, hamár ennyien, akkor már én is elkövetem a bemutatkozást

születtem debrecen szép városában, 89 április 11-én, tehát most 15 vagyok, és nagyon dühös, mert amerikában élek (jersey megye) és így nem ünnepelhettem meg a 15. szül.napom a haverokkal otthon.

meghaltam 2100-ban, május harminc kettedikén, éltem 111 évet... remélem

leginkább MAGUS-t játszok, de azért van, h már nagyon idegeimre megsy, ekkor előkaparom a D&D-t vagy a Shadowrun-t és górok velük egy ideig, aztán megint MAGUS.

zene leginkább rock (staind, metallica 1-1 száma, iron maiden (4evr) )

szalacsit is szeretem, éljen a részeg parasztember!

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet mindenkinek!

Új vagyok errefelé, és gondoltam a bemutatkozással kezdem:

1989 július 28.-án láttam meg a napvilágot Budapest szmogos ege alatt. Tehát most 15 leszek hamarosan, és már cirka 2-3éve böngészgetek MAGUS, ebben már csak az a probléma, hogy eddig mindössze egyszer jácottam élőben. Sz'al, ha valaki tud velem kb. egyidős társaságról, és a nyáron játszani fognak, akkor lécci szóljon, mer a jelenlegi társaságom soha sem ér rá... :?

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Veichassur: engedd meg, hogy üdvözöljelek körünkben. Remélem jól fogod itt érezni magad!

...mint mondottam, furcsa ember vagyok. Úgy 14évessen jöttem rá, hogy senki (shibon) vagyok, és e felismerés indított el az élet rögös, és nem éppen könnyű útján. Igen, hiszek Ranagol tanaiban is, bár ezeket eléggé sajátos módon értelmezem. A fordulat tavaly ősszel következett be, amikor Ranagol kegyelméből végre shadahinná válhattam. A "valódi" nevemet nem tartom sokra, hiszen baráti körben nem szívessen használom, nick-em pedíg tucatnyi van, így nagyon örültem, mikor végre olyan nevet kaptam, ami illik is rám, és akaratom ellenére a legjobban kifejez. Egyébként elég mókás úton jutottam hozzá, de a legviccesebb az volt, amikor rájöttem... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Darun

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Akkor bővíteném az idejüket itt tengetők sorát. Szegény fekete gyerekként láttam meg a napvilágot... :shock:

A nevem Keller Norbert, 1988. november 05-én születtem Siófokon. Immáron túl vagyok az általánoson és két lábtörésen (az egyikkel kezdtem, a másikkal zártam a sulit).

Jelenleg 10.-es leszek a budapesti EKG- ben (ez egy gimnázium). Évközben Zuglón lakok egy kétszobás albérletben egyedül (15-17 éves hölgyek jelentkezését várom lakótársnak :roll: ). Hétvégenként ill. szünetekben (pld.: MOST) itthon vagyok Siófokon (aki nem tudná, hol van, szégyellje magát!).

Hobbim: van egy 3 éves csíkos boxer kan kutyám, egy kölyök királypitonom, horgászok, vadászni járok, kedvenc sportom a kosárlabda (mostanában nem nagyon volt rá időm), vívás (középkori változat, hosszúkarddal), íjászat; továbbá 4-5 hónapja( :oops: ) MAGUSozom.

Külsőmet tekintve erősen ork-szerű a testfelépítésem (bár az ismerőseim többsége szerint nem így van, mindegy...lehet, hogy csak én látom így). 182 cm magas, 98 kiló, szőke hajú, kék(izé...zöld...változó) szemű, szemüveges (-0,75 -ös) vagyok.

Nincs túl sok barátom( 5-6), de akikkel jóban vagyok azokkal happy minden. A csajok körében nem vagyok túl népszerű (feltéve, hogy havernál több akarok lenni!Odáig minden OK), biztos az atlétatermetem miatt...:evil:

Na ennyi lettem volna, aki bővebb információt szeretne az e-mailen elérhet.

Link a hozzászóláshoz

Nos, Pred: a hobbik, amiket felsoroltál, tökéletesen megegyeznek az enyémekkel... bár én itt az USA-ban nem annyira hanyagolom a kosárlabdát...

szerintem meg nem kellene az atlétatermeted miatt aggódni, 15 vagy (16?) ember! az még nem feltétlen az a nagyonnagyon csajozós kor... van még 2 (vagy 1) éved összejöni valakivel, ha nem egyel több...

Link a hozzászóláshoz

Kicsit uj vagyok, gondoltam, hogy bemutatkozom...

Debrecenben lattam meg a napvilagot 1990 Majusaban. Sotetbarna haju gyerek vagyok, es most novesztem a hajamat. A szememet eddig barnank tudtam, de nemreg eszrevettem, hogy nem is barna, hanem annak a zoldes valtozata, vagyis zoldesbarna. jelenleg NEM Magyarorszagon tartozkodom.

Hobiim: szeretek gorkorizni, teniszezni, korizni, biciklizni, habar kecajom nincsen hozza, szeretek meg HKK-zni, meg szerepjatekozni. Majdnem minden sportot jatszok, es szertetek. Leginkabb a kezilabdat, es a focit szeretem, de a focit azt nem nezem, es partatlan vagyok (ugyertem, hogy nem mondom azt, hogy FUJ-FUj Fradi!!!!, vagy valami...).

Leginkabb kapus vagyok, mind a focian, mind a keziben. Kosarazni nemnagyon tudok, de azert probagatok.

pogozni is tudok, tudjatok, azaz az ezkoz, amire raalsz, es ugralsz rajta. A rekordom 52, mindig probalom nagyobbra tenni ezt a szamot, de mar nem nagyon megy a dolog.

Link a hozzászóláshoz

Üdv mindenkinek!

Egy ideje fórumozok, bár ez nem látszik meg, de a bemutatkozás kimaradt. Ezt most pótolom.

1986. július 31.-én születtem. Jelenleg Zalaegerszegen lakom. Szeptembertől az ELTE Informatika Karára fogok járni. Szeretek szerepjátékozni, számítógépezni, olvasni és horgászni. Már vagy másfél éve Mágusozom. Szeretem az akciófilmeket és a horrort. Szeretem a rapet és a technot. Egyenlőre ennyi.

Ha valaki jobban meg akar ismerni, az kérdezen bátran.

Link a hozzászóláshoz

Üdv üdv Kalandozók!

Én is bemutatkoznék, bár igaz már egy ideje fent vagyok.

Születtem 1988.05.28.-án Szegeden. Kicsit nehéz gyermek korom volt, mert fater nem dolgozott sokáig és lemondós életem volt. De mára ez megváltozott, mármint nem az hogy már nem vagyok lemondós, hanem fater talált a Matavcomnál állást. Muter pedagógus és vele nem igazán jövök ki(sőtt egyáltalán nem jövök ki :twisted: :twisted: :twisted: ).Gyűlöljük egymást. Jómagam mint testvérem a Hunyadi János

Link a hozzászóláshoz

Üdv üdv Kalandozók!

Én is bemutatkoznék, bár igaz már egy ideje fent vagyok.

Születtem 1988.05.28.-án Szegeden. Kicsit nehéz gyermek korom volt, mert fater nem dolgozott sokáig és lemondós életem volt. De mára ez megváltozott, mármint nem az hogy már nem vagyok lemondós, hanem fater talált a Matavcomnál állást. Muter pedagógus és vele nem igazán jövök ki(sőtt egyáltalán nem jövök ki :twisted: :twisted: :twisted: ).Gyűlöljük egymást. Jómagam mint testvérem a Hunyadi János

Link a hozzászóláshoz

No mit is mondhatnék magamról:

Azokban a szép hetvenes években (igaz Mazsi) születtem. Az rpg-vel még a MAGUS megszületése előtt ismerkedtem meg egy klub keretein belül. Eljött nálam is a D&D korszak ( gyakás ezerrel ). Nos ez kb. fél évig tartott amikor a szerencse úgy hozta, hogy sikerült megismernem milyen is az igazi szerepjáték. Itt kezdődött a szerelem..., ami azóta is töretlenül tart. Ott voltam nem egy rpg játék megszületésénél, haldoklásánál, és esetleges elbukásánál. Ezalatt a tízen-x év alatt rengeteg barátot szereztem, és vesztettem el. Valamikor aztán 2002-2003 környékén felhagytam a rendezvényekre járással, és megszakadt a kapcsolatom rengeteg ismerőssel (tudjátok a munka...). Egy partival azért hetente még játszottunk de már nem volt ugyanaz az érzés. Valami elszakadt bennem.

Aztán nem tudom, hogyan de rábukkantm az

Link a hozzászóláshoz

Üdv

Nem sokat fórumozok, szóval talán azért is csak most írok egy bemutatkozást. No nem baj... hol is kezdjem:

1988. március 29-én születtem, barna hajam van, zöldesbarna szemem, 'általában' szemüveget viselek. Jelenleg a Közgazdasági Politechnikumba járok, most fogom kezdeni a 11. évfolyamot. A jövőre nézve nem igen vannak konkrét terveim. Talán a közgáz egyetemre szeretnék menni. A matekot és az infót favotizálom, melyek hál istennek jól is mennek...

Az Rpg-s "hátterem" nagyjából úgy kezdődött, hogy Diabló 2 :) na igen... aztán jöttek a komolyabbak... Baldur's Gate, Icewind Dale, Neverwinter Nights stb. Ezen kívül mudoztam.

Naszóval hát megismertem Bahamuthot és Leviathant. Velük kezdtem el szerepjátékozni (ti. magus)... Nagyon tetszett és azóta is játszok, ha tehetem.

A Vampire-t próbáltam ki még, de az nem tetszett...

Kicsit "világibb" dolog:

Zene: nos, ha ezt megkérdezik, akkor mindig azt válaszolom, hogy nem szeretem kategorizáli magam. Épp úgy meghalgatok Bikinit, mint ATB-t, stb. és utána eldöntöm, hogy tetszik vagy nem.

Nah kb ennyi...

Üdvözlet

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...