Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Bemutatkozás


Nefadar

Recommended Posts

Kedves Dragon!

Meglepődve olvastam a bemutatkozásod utolsó részét, pontosabban azt, amelyikben részletezed, hogy a Szolnoki fősulira jelentkeztél és fel is vettek. Nevezetesen azért, mert én pont ott, pont azon a szakon leszek most szeptembertől másodéves. :D

És ha jól tudom ott leszel NYT-n is. Na mindegy..egyszerűen csak örülök neki, hogy mást is elsodor a sors innen Szolnokra. :) Ez lehet jó/rossz is, de azért ennek felettébb tudok örülni.

Levelezős, vagy nappali szakos leszel?

Link a hozzászóláshoz

Természetesen levelezős ( tudod meló).

Én is örülök neki, jó ismerős arcokkal talizni. Remélem nem lesz túl gáz mert vagy 5-6 éve nem matekoztam. Cumi. Na mind1. Van néhány műszakis haver aki átlök a kezdeti nehézségeken, és az exemmel egy évfolyamon leszek tehát no gáz. Persze sok ismerős végzett ott, tehát király lesz He-he

Link a hozzászóláshoz

Jó (vagy rosz, nem is tudom) tudni, hogy sokan járnak, jártak hasonló cipőben.

De azért lordságod ne legyen úgy megrázva. Ilyen az élet. Tudod három fajta ember létezik:

1 Azt se tudja mi van körülötte ( boldogtalan ember, mert nics célja, és csak teng leng jobb esetben boldognak hiszi magát)

2 Tudja de képtelen irányítani (néha boldog mikor sikerül valami, néha nem, mert látja a bajt kicsit előre)

3 Tudja, hogy mi történik, iránytja ha kell és próbál változtatni azon amit mások nem is fognak fel (tudja mi a célja, hova tart, és mi akadályozza ebben-igazán boldog ember)

Nos én szeretnék a harmadikba tartozni (nem sok kell hozzá)

A baj az, hogy ebben az orszában az emberek 95%-a az első csoportba tartozik.

Konklúzió:

Ezért tart ott az rpg ahol...

No, mind1

Link a hozzászóláshoz

Jó (vagy rosz, nem is tudom) tudni, hogy sokan járnak, jártak hasonló cipőben.

De azért lordságod ne legyen úgy megrázva. Ilyen az élet. Tudod három fajta ember létezik:

1 Azt se tudja mi van körülötte ( boldogtalan ember, mert nics célja, és csak teng leng jobb esetben boldognak hiszi magát)

2 Tudja de képtelen irányítani (néha boldog mikor sikerül valami, néha nem, mert látja a bajt kicsit előre)

3 Tudja, hogy mi történik, iránytja ha kell és próbál változtatni azon amit mások nem is fognak fel (tudja mi a célja, hova tart, és mi akadályozza ebben-igazán boldog ember)

Nos én szeretnék a harmadikba tartozni (nem sok kell hozzá)

A baj az, hogy ebben az orszában az emberek 95%-a az első csoportba tartozik.

Konklúzió:

Ezért tart ott az rpg ahol...

No, mind1

hát, én inkább az 1-és 2-es között. mikor hogy.

Ilyenkor szeretek Debrecenben élni.

sohasenkivel nem találkozok... :(

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet!

Már viszonylag rég óta vagyko többé kevésbé folyamatos olvasója eme honlapnak, de sajnos, múlthét szerdáig nem volt szerencsém felfedezni eme fórumrészt.

Az alábbi "előtörténet" ennek, Jagger - élménybeszámolóban olvasható - hathatós közreműkösésének, és a táborban olvasható sok fantasztikus és kevésbé fantasztikus előtörténetnek köszönhető. (Terjedelme miatt senkinek sem ajánlom :) )

-----------------------------------------------------------------------------

Negyed századdal ezelőtt egy késő-őszi déli harangszó annyira erős benyomást tett rám, hogy gondoltam megnézem a kinti világot. Eleinte szőkén, zöldszemmel örvendeztettem meg a szülőket (komoly), aztán miután az értelem máshonnan nem talált utat egyszerű elmémbe, ezekből szívta el folyamatosan a fényességet. Két éves korom óta, így barna szem - barna haj kombinációra váltottam, azonban szellemileg is megmaradtam ezen a szinten...

Senkit nem akarok untatni hányattatott gyermekkorommal - valószínűleg senki nem szereti eme belsőségeket.

Első szerelem: hét évesen, egy hasonló korú Commodore64-be. Azóta akkut monitorfüggő vagyok, ez teljesen pótolja a cigi és alkohol helyét az életemben...

Link a hozzászóláshoz

Jagger vagyok

1999-ben születtem újjá a Tapolcai kiképzőtáborban.

Lelkem megkeményedve egy nő miatt itt vált jéghideggé. Belsőmben tombol a kétely és a félelem, ajkam közt acélos szavak törnek vel, nevetést vagy fájdalmat okozva egynek vagy mindenkinek.

De hogy arról is írjak, ami itt szokás, kötlögetek néha mint tyúkanyó a tojást.

Szívemben, lelkemben, testemben élő fájdalom, egy kiáltással szakítom át az ajkamon. Gyorsan feledem a kis tüzeket, melyek főnixként támadnak bennem évek múlva fel.

De hogy ne lássátok sanyarú sorsom, leírom, hogy nem vagyok, gyenge léhűtöm ember, de lusta az vagyok.

Link a hozzászóláshoz

Eredeti törölve, módosítás, újítás, egyszerűsítés.

'86.04.02. 9ker

Jelenlegi lakhely: Pilisszántó.

Egyetem: PPKE-BTK, lengyel német. Ki nem állhatom. - jelenleg hivatalosan harmadév.

m.a.g.u.s.: '98 óta.

egyéb hobby:

sport - jelenleg csak passzív. Korábban volt: úszás, cselgáncs, kézilabda, foci, kerékpár. versenyszinten: kézilabda. CSapatok: Honvéd BSE, Budakalász.

ének - Pilisi visszhang kamarakórus, Jazz and more jazzvegyeskar, Adj hangot! musical-koncerttársulat, Seventeen Big band

zene - New age, Miriammusic

halgatni is szeretek, persze.

írás/olvasás

Link a hozzászóláshoz

Na hali!

1986. 03. 06.-án születtem, Békéscsabán.

Békésen lakok.

Fekete hajú, kékszemű, 175cm magas vagyok.

Kedvenc színem a fehér és az ezüst. Kedvenc időtöltésem a szerepjáték.

Szakképző suliba járok ügyvitel szakra. Ha befejezem ezt a sz*rt, szeretnék katonának menni.

Hiszek istenben.

SOHA NEM HAZUDOK. Esetleg viccelek, vagy kerülöm az igazságot.

Zene: Rapper vagyok, de más zenét is szívesen meghallgatok kivéve ha ilyen semmitérő TUCCC-TUCCC.

Együttes: D12, Belga, ...et cetera...

Akit gyűlölök: Manson

Film: A gyűrűkúrát szeretem. De imádom a horrort és a scifi-t is.

Színész: Travolta

Nő: Sophie Marceu

Szerepjáték: Csak a M.A.G.U.S.-t ismerem igazán de szeretném kipróbálni a TIMELORDS-ot is.

Kedvenc kasztom a fejvadász és a varázsló, esetleg kombinálva.

K. faj: Wier, Elf

A törpéket utálom. Nem akarok megsérteni senkit, de szerintem nem más mint egy izomagyú szőrgombóc.

HMM.. nem tudom mit írhatnék még, úgyhogy egyelőre ennyi.

Ég áldjon mindenkit.

Link a hozzászóláshoz

Úgy látom hogy én az idősebb korosztályt fogom erősíteni az 1979. május 5-ei születésemmel. Május mindig is a kedvenc hónapom volt. Szerintem a legszebb hónap az évben.

Több, mint 10 év már. 93' volt azaz esztendő, amikor megismertem valamit, ami azóta is kitölti életemet és egy kicsit megváltoztatta gondolkodásomat is. Persze, igen! Ez a szerepjáték. Akkor az "első" magyar, a MAGUS. Bár előtte is foglalkoztam én a lapozgatós könyvekkel, így simán rabul ejtett az rpg világa. Akkoriban még szinte senki nem ismerte. Tényleg az elsők között érezhettem magam.

Idővel természetesen nagyon sok játékot megismertem, és azt kell mondanom, hogy kedvencem nincs, szeretem mindet ami csak rpg.

Sok-sok iskolába jártam én már, tán ezért is van hogy most már nem koptatom eme padokat, inkább áldásos tevékenységet végzek egy bizonyos nyomdában, mely úgy hirdeti magát, hogy "Több, mint nyomda".

Megpróbálok én is harcolni a magyar szerepjátékos társadalomért, de néha elkeserítő dolgokat látok. Elég ha néhány fórumozó írását elolvasom és olykor elfog a méreg... Mindig is úgy éreztem, hogy a szerepjáték egy komoly, de szórakoztató időtöltés, amit nagyon magas színvonalon lehet űzni.

Most röviden az apróságok...

Szín: Fekete-fehér-vörös

Étel: olasz, mexikói paradicsomos kaják

Ital: gyömbér, és a sörök

Sport: Foci minden mennyiségben!!!

Film: Rettenthetetlen, Vissza a jövőbe tri

Színész: de Niro, mel gibson,

Színésznő: Sophie Marcou, Julia Roberts

Könyv: Fantasy, horror, scifi regények és a Tüskevár

Hobbi: RPG, horgászás, foci, net, és tán a legfontosabb a nők!

Zene: minden kivéve a szélsőségeket

Kaszt: Tűzvarázsló

Isten: Sogron :)

Faj: Ember

Legfontosabb karakterem egy 5 év alatt 9.szintig jutott Sogron útját járó tűzvarázsló.

Hát ennyit rólam!

Sogron

Link a hozzászóláshoz

Dicsö utat

Jéé van ilyen rész is. :)

'87 ben születtem. 2m körüli ember sötétkékszem rendkivül ronda arc berendezés. Fáraószakállam nö éppen. A hajam hosszunak mondható.

Rendkivül anti sociális ember tudok lenni. egyépként pihologus leszek ha nagy leszek (remélem) vagy pszihopata. De az egyik biztos.

3 éve magusozom szeretem ezt a játékot, bár a wampirét is nagyon favorizálom. Szerep játékozni egyre kevesebbet tudok.

Zenei stilusom hát mondjuk hogy korcs vagy alternativ. Meg halgatok mindent. De az über az Ossian és a Rammstein.

Sörívó vagyok:D

Külsömhez még anyit ha valaki lát egy teljesen feketébe öltözött Cowboj csizmás és kalapos embert, kin sipcsontig érő fekete szövetkabátvan és pesten vagy Fóton látja az nagy valószinüséggel én vagyok.(ha valaki nem adja át a helyét egy jött ment nyugdijasnak csak azért mert csorgatja a nyálát a helyére az én vagyok)

Na enyi elég is lesz a dicséretből.

üdv

Link a hozzászóláshoz

1986. szeptember elsején születtem Mosonmagyaróváron.Teljes nevem Ékes Zsolt.

3 éve M.A.G.U.S.-ozom és fél éve már játszom a Vampirral is.Hobbym ezenfelül a foci.Játszani azt nem tudok annyira, de játékvezetőként működöm két éve.Történelemtanár leszek ha minden összejön.Sajnos csak most lett netem így most tudok csatlakozni a társasághoz.

Link a hozzászóláshoz
Xiasztok :twisted:

Hát, vok, élek, szerintem látjátok, hogy ki vok.

Én egy fiú vok.

Ezért nem hasonlítok a tesómra...

De ő se rám...

Hála az égnek...

:wink:

mit mondjak még?

vok, és létezek.

Kérdezzetek, é válaszolok...

hi...

Mikor születtél? Milyen jegyben? Honnan vagy?(ezekre vagyok kíváncsi. Bocs a faggatásért, de te írtad, hogy lehet kérdezni....:)

Link a hozzászóláshoz
Xiasztok :twisted:

Hát, vok, élek, szerintem látjátok, hogy ki vok.

Én egy fiú vok.

Ezért nem hasonlítok a tesómra...

De ő se rám...

Hála az égnek...

:wink:

mit mondjak még?

vok, és létezek.

Kérdezzetek, é válaszolok...

hi...

Mikor születtél? Milyen jegyben? Honnan vagy?(ezekre vagyok kíváncsi. Bocs a faggatásért, de te írtad, hogy lehet kérdezni....:)

öcsim 1992. 03.01-én született Debrecenben a szülészeti osztályon:) reggel nyolc órakor:) iskolára készült a gyerek amikor kipottynat.)

halak eddig...

akszendensét még nem tom, bocsi:(, de olyan hiperaktív, h aligha lehet lelőni, csak fórumra feljönni lusta...

remélem nem baj, ha én válaszoltam, csak lyukas órám van, jelenleg... :roll:

Link a hozzászóláshoz

Üdv mindenkinek!

Ha már itt vagyok, illene bemutatkoznom...

1989 március 21.-én születtem Bonyhádon. Nagyjából 1 méter 80 magas vagyok, rövid sötétbarna hajam van, és kék szemem van. Inkább rokkot halgatok, pályaválasztás terén a történelem érdekel a legjobban, a triumvirátusok és a dinasztikus házasságok helyett inkább háborúkat kedvelem, lásd százéves háború...

A szerepjáték alapjaival 9 évesen ismerkedtem meg. Mindkét bátyjám játszott Magus-t. A játékot 14 évesen kezdtem egy iskolai diáknapon.

Azóta abba sem hagyom...

Link a hozzászóláshoz

Még nem mutatkoztam be soha itt, de lehet h egyesek azért már ismernek:

88-ban a bak jegyében láttam meg a kék szememen keresztül a napvilágot a szmogos Budapesten ahonnan testvéreim és az én egészségügyi állapotom érdekében a szülők kiköltöztek(persze velünk együtt)Azóta Õrbottyánban élek, ahol a jókorára megnyúltam olyannyira h a fejem teteje, ahonnan a hosszó szőke hajam lóg( :) ),elérte az 1, 88m-t is.

Õrbottyán ideális haver-baráti összeröffenésekre tehát szerepjátszásra is ideális.

Elég különös módon ismertem meg a játékot:alföldi unokabátyám nekem és a bátyámnak csak úg le mesélte a mintakalandot és megtetszett.Elhintettük a baráti körben a magokat ami elég döcögósen( 3-szor újra)indult, de utána biztos lett és a játékok egyre jobbak voltak főleg h bátyám és én rákattantunk a Chapman ésa hasonló regényekre amik kicsit kibővíteték Ynevről alkotott képünket,egy idő után oda fajult a dolog h arra lettem figyelmes h bátyámmal Ynev politikai helyzetét tárgyaljuk!De ez így volt rendjén.

Legszívessebben metalt hallgatok(In Flames,Dimmu,Children,Finntrool)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...