Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Nyári Tábor 2011. július 6-10. Selyp


Szeretnéd, ha lenne lehetőség UTK szerint játszani?  

48 szavazat

  1. 1. Szeretnéd, ha lenne lehetÅ?ség UTK szerint játszani?



Recommended Posts

Mivel egyenlőre eléggé bizonytalan, hogy idén (végre, először :D ) el tudok-e jutni a Táborba, viszont szívesen olvasgatnék egy UTK-t nálam jobban ismerő ember tollából a témáról, csupán az lenne a kérdésem, hogy megoldható lenne-e, hogy az említett előadás (természetesen az elhangzása után) felkerüljön valamilyen olvasható formában a honlapra is :?:

viszont elvileg dolgoznak egy feljavított ETK-n, aminek várhatóan a teszt meséi már az ősszel elkezdődnek... :)
Erről honnan hallottál :?: Õszintén szólva nagyon jó lenne, ha kiadnának egy ilyet, mert az ETK beszerezhetetlen, és tele van hibákkal (szerintem az ÚTK sem jobb, csak más hibák meg hiányosságok vannak benne :P ), és az ÚTK-ban sok olyan jó gondolat van, amit bele lehetne építeni a rendszerbe (egy az egyben átvenni azonban sajnos lehetetlen, mert a rendszer egyes részeinek (pl. a harcértékeknek, vagy az Ép-Fp-k számának) teljes átírását igényli :/ ), meg lehet sok más javítás is benne, de őszintén szólva félek, hogy mi lesz belőle, félek, hogy pont azokat a dolgokat építik bele, amiket szerintem nem kéne :) Szóval érdekelne a projekt, hogy mennyire "hivatalos", és hol lehet megtudni róla infókat :)
Link a hozzászóláshoz

Én nekem csak ÚTK-m van tehát arra szavaztam, hogy legyen.

Most már csak azt nem értem: miért adtak ki ÚTK-t ha nem is használják?? :?

Idén ugyan nem megyek mert mát dolgom van, de jövőre akár el is mehetnék 1-2 osztálytársammal bővíteni a tábort.

Link a hozzászóláshoz

Remélem idén eljutok ebbe a táborba, bár elképzelni sem tudom milyen lehet. És egy csapatba is beszállnék. Az ismerőseim TAO, meg Scillya csapatát ajánlgatják, hát remélem egy kezdőt is bevesznek a csapataikba.

Üdv: Borias

Link a hozzászóláshoz
Remélem idén eljutok ebbe a táborba, bár elképzelni sem tudom milyen lehet. És egy csapatba is beszállnék. Az ismerőseim TAO, meg Scillya csapatát ajánlgatják, hát remélem egy kezdőt is bevesznek a csapataikba.

Üdv: Borias

Borias: Kitalálom, az ismerőseid között található Cz, aki fals infókat terjeszt a háttérben. :)

Link a hozzászóláshoz

Na Csá!

Érdeklődve várom Ceripapa előadását ETK vs UTK témában. Bár az UTK ellen szavaztam, mert megszoktam az ETK-s rendszert, de most, hogy belegondolok lehet nem is lenne rossz UTK-s rendszerben is nyerni. 8) *ooooooooowwwwwwww* <---a közönség hüledezve felszisszen :allpotty::P

Üdv: Rizikófaktor (minden bizonnyal a világ legjobb csapata; tíz KM-ből egy NEM minket ajánl)

u.i.: Most csak ekkora volt az arcom, nem vagyok formában. Viszlát nyáron!

Link a hozzászóláshoz
viszont elvileg dolgoznak egy feljavított ETK-n, aminek várhatóan a teszt meséi már az ősszel elkezdődnek... :)
Erről honnan hallottál :?: Õszintén szólva nagyon jó lenne, ha kiadnának egy ilyet, mert az ETK beszerezhetetlen, és tele van hibákkal (szerintem az ÚTK sem jobb, csak más hibák meg hiányosságok vannak benne :P ), és az ÚTK-ban sok olyan jó gondolat van, amit bele lehetne építeni a rendszerbe (egy az egyben átvenni azonban sajnos lehetetlen, mert a rendszer egyes részeinek (pl. a harcértékeknek, vagy az Ép-Fp-k számának) teljes átírását igényli :/ ), meg lehet sok más javítás is benne, de őszintén szólva félek, hogy mi lesz belőle, félek, hogy pont azokat a dolgokat építik bele, amiket szerintem nem kéne :) Szóval érdekelne a projekt, hogy mennyire "hivatalos", és hol lehet megtudni róla infókat :)

Alapvetően nem hivatalos információ, mivel a találkozókon szoktam róla hallani. A lényege, hogy összedolgoznák a régi rendszer könyveit (ETK-MTK-PPL 1-2-HGB, stb.), megszüntetnék az ellentmondásokat, és egységes szerkezetbe kerülne az egész.

Sok más mellett itt található még egy csöppnyi info: http://kronikak.hu/?p=400

Link a hozzászóláshoz

"6. A fórumtagok megtévesztésére alkalmas regisztráció (több becenév/alteregó használata, illetve már meglévő nevekhez nagymértékben hasonlító nick regisztrálása) tiltott. Amennyiben egyértelműen bebizonyosodik, hogy valaki egyszerre több nevet használva fórumozik, azonnali és végérvényes kitiltást kap az összes általa regisztrált felhasználó! E szabály alól kivételes esetben - előzetesen - felmentés kérhető a fórum moderátoraitól."

Azt hiszem ez nem szorul reszeltezesre Crow. Vagy jelentkezz be rendesen vagy ird oda az uzeneted vegere, hogy "Crow voltam" igy feltehetoen nem okozol masoknak problemat a felreertehto bejegyzeseiddel!

A topic a 2011 NYT ugyhogy az identitaszavar tema lezarva.

Off vege.

Link a hozzászóláshoz

Erőpróba?

Ki tud több vagy szebb csípőnyolcast megcsinálni? :)

Vagy ki tud ügyesebben székfoglalózni? :)

Kinek nagyobb a lábán a második ujj, mint az első?

Kinek visszhangzik jobban a tornaterem?

Ki tud alattomosabban böfizni?

Ki tud messzebbre köpni?

Kinek van több foga?

Kinek szélesebb a szemöldöke?

Ki mer lecsúszni a lépcső korlátján?

Vagymi? :D

Link a hozzászóláshoz
Ki tud minél többet idézni (pontosan) különböző szabálykönyvekből -.-

Van egy olyan érzésem, hogy ha ilyet javasolsz, akkor betéve tudod a könyveket. :shock:

Azért azt is megnézném, ahogy Cz teljesíti a Felon által javasolt próbákat... sőt, azokat kombózva. Pl. korláton lecsúszva csípőnyolcasozik a legalattomosabb büfögés kíséretében. :mrgreen:

Link a hozzászóláshoz

Szerintem meg rövidtávú véraláfutás versenyszám legyen mert arra mindenki nevezhet :) Ott még CZ-nek is teremhet babér.

De lehetnének skót versenyszámok is pl. ki tud kevesebbet költeni a nagybevásárláskor de a kocsija ugyanolyan tele van mint a többieknek sőt ugyanaz van benne ;)

Vagy egyszerűen rönkhajító versenyt rendezni.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...