Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Nyári Tábor 2011. július 6-10. Selyp


Szeretnéd, ha lenne lehetőség UTK szerint játszani?  

48 szavazat

  1. 1. Szeretnéd, ha lenne lehetÅ?ség UTK szerint játszani?



Recommended Posts

Hopp még 1 kérdés:

Lesz valakinél laptop és internetelérés a tábor alatt? Ha igen:

- fújj, nem táborba való, kockaaaaa!

- szeretnék odakéreckedni naponta 120-150 másodpercre :)

Haligali!

Lesz de titok h ne legyen fújj. És szólj odaadom természetesen. Majd az úton megtárgyaljuk.

Köszi ;)

Link a hozzászóláshoz
Hopp még 1 kérdés:

Lesz valakinél laptop és internetelérés a tábor alatt? Ha igen:

- fújj, nem táborba való, kockaaaaa!

- szeretnék odakéreckedni naponta 120-150 másodpercre :)

Elvileg nálam is lesz, ha éppen életet tudok lehelni bele... :D

Kocka vagy nem kocka, akár munka ügyben is szükségem lehet rá... és nem nagyon tervezek a gép előtt ülni, a játékra meg mindent kinyomtatok, ami szükséges... könyv meg majd csak lesz valakinél, ha mégis lenne valami szükséges dolog... :D

Link a hozzászóláshoz
Ez az időintervallum-behatárolás arra enged következtetni, hogy valamiféle internetes függőségben szenvedsz. Az NYT alatt ez pont meg tud szűnni!

Téves következtetés. :) Bár a levezetett eredmény épp helyes (internetfüggő vagyok), simán kibírtam eddig is és kibírok ezután is egy tábort internet nélkül, valamint másokat is gyakran erre bíztatok. :P Most kivételes okokból kényszerülök netcsekkolásra napi rendszerességgel, bővebben személyesen.

Link a hozzászóláshoz
nem félek én... annyira :)

majd ott kiderül h a JK-knak mennyire kell félniük tőlem és nekem mennyi piára lesz szükségem h elviseljem őket :)

Krümm-krümm. Mint a tábortájékoztató is tartalmazza, TILOS a táborba alkoholt hozni. Igen, ha a szomszédos boltból hozod, az is szabályt szeg.

Ellenben a kávét nem tiltja. Hoz valaki rezsót, hogy kávéfőzés után ottfelejthessem, és véletlenül felgyújtsam a tábort? :tuzes: És ha már itt tartunk - ki hoz poroltót?

Link a hozzászóláshoz
nem félek én... annyira :)

majd ott kiderül h a JK-knak mennyire kell félniük tőlem és nekem mennyi piára lesz szükségem h elviseljem őket :)

Krümm-krümm. Mint a tábortájékoztató is tartalmazza, TILOS a táborba alkoholt hozni. Igen, ha a szomszédos boltból hozod, az is szabályt szeg.

Ellenben a kávét nem tiltja. Hoz valaki rezsót, hogy kávéfőzés után ottfelejthessem, és véletlenül felgyújtsam a tábort? :tuzes: És ha már itt tartunk - ki hoz poroltót?

ááá... eledddig sose nem volt alkohol a Nyári Táborban... egy csepp sem... :D

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

A teljes tábortájékoztató szerint Alkoholt, Drogot tilos a táborba hozni. Utóbbit nagyon szigorúan betartjuk (ezért minden táborlakó felelős, mivel "a visszaélés kábítószerrel Magyarországon egy a közbiztonság elleni bűncselekmények csoportjába tartozó bűncselekmény"!), előbbinél a felelős (főként a mennyiséget illetően) én vagyok. (Viccen belül és kívül is.) Nyilván nem várjuk el, hogy senki ne igyon meg egy-két sört esténként, az eljárás bevett módon az alábbi:

A szabályzat szerint alkoholfogyasztás lehetséges, azonban kizárólag mértékkel!

11. :arrow: 18 év alattiaknak az alkoholfogyasztás TILOS!

12. :arrow: 18 éven felüliek fogyaszthatnak alkoholt mértékkel. Az egészséges határ túllépése esetén (részegség, hányás, kötekedés) az illetőnek el kell hagynia a tábort és a befizetett tábordíjat sem kapja vissza!

Ez már egy ideje jól működik, nagyon kevés a negatív kiugrás. Örülnénk neki, ha ez idén is így lenne, TAO már nem szeret annyira végtagokat törni.

De tud. :)

Ez nem egy fenyegetés-tartalmú hozzászólás, főként az újaknak szól. :peace:

Üdv!

CS

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Élményekben gazdag, sikeres tábort kívánok nektek, legyen rátok jó idő. :)

Aztán majd igyatok valamit az egészségemre. :) (persze csak mértékkel, nem akarok senkinek törött végtagokat, sem azt hogy TAO-nak kirekesztve kelljen élnie, az erdőben kóborolva, mert senki nem barátkozik vele)

Csináljatok sok-sok képet, és várom az élménybeszámolókat.

Link a hozzászóláshoz

Voltam, sőt már meg is jöttem. :)

Weilon csokorba szedi a JK-kat, a többiről semmit nem tudok.

Én KAMB-ot meséltem végül (Kobolds Ate My Baby), Scylla majd biztosan beavat a részletekbe.

A parti: Felon, Hulla, Tao, Mate, Scylla. Az eredmény: Torg Királyhoz (Éljen TORG Király!) eljuttatták a csecsemőt, teljes siker. 4 bátor kobold áldozta életét a szent ügy érdekében. Egyikkel villám végzett, egyet egy eltévedt nyílvessző terített le, egyet a feldühödött diákok és tanárok tapostak agyon, egy pedig kézitusában vesztette el nyamvadt kis (akarom mondani hősies) életét. Jó volt, ez a lényeg. :P

Éljen TORG Király!

Link a hozzászóláshoz

ÉLJEN TORG király!! :D

Hiányzottál Sneer, sok másokkal egyetemben, de azért igyekeztünk :) Scyllának a koboldos történetein kívül lesz ötlete örömjátékra is, ki tudja, tán még meg is tudjuk valósítani.

Nem meséljük el, hogy hogyan került tovább a kupád az újabb legjobb szerepjátékoshoz, mert lassan szállóige lesz, és érdekeseket gondolnál :D

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...