Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Könyvajánló


Recommended Posts

Holdfényember? az egy Chapman novella, nem? most nem 100%, de nekem asszem megvan... kölcsönadjam @huszár???

A Pokol (mármint ha a büyük-röl szól...) akkor nem sok köze van A Korona és kehelyhez... Annak a Koponya és tőr lenne a III. része, de persze nem jelent meg.

Most(?) jelent meg, szal nemrég mittomén kitől az Anyrok alkonya novellák a hatodkorból alcímmel egy új MAGUS regény (persze az Inomi-tól... :evil: ). nekem nagyon bejött... ellentétben Eric Crowe új könyvével (Gorviki pokol), ami sztem csapnivaló... :?

Gem: Olvasd el a Fogadalom c. MAGUS regényt... jórészt a Délvidék nomádjairól szól, és a függelékben elég sokat foglalkozik a sámánokkal... biztos teccene...

Link a hozzászóláshoz

Info mindenkinek.

Az összes inomi által kiadott könyvet meg lehet rendelni a www.alexandra.hu online könyváruházban, minden online rendelt könyvre 15 % kedvezmény van(a vadi ujjakra is). a postaköltség+csomagolás kb 900frt. de ha a vásárlásod értéke meghaladja a 10000frt akkor ök állják a postaköltséget.

Egyébként minden alexandra könyvesboltban, meg lehet rendelni ezeket a könyveket, s egy-két héten belül lehozattják.

Gem a könyv amit keresel valoszinüleg ez:RUSSEL, IAN - Fogadalom. ennek a boritoján van egy sámán aki kék füstel varázsol :D . az alexandra oldalán találsz rola ismertetöt, csak keress rá a könyv cimére. vagy a plazaban érdemes lenne rákérdezned.

Az inomi oldalán szintén fent vannak a könyvismetetök: ynev.inomi.hu

scylla

Link a hozzászóláshoz

Ejnye-ejnye d3st... :evil: nem olvassuk el az elözö oldal hozzászólásait... 8) - na jó, ha túl hosszúak, akkor néha én sem :wink: :roll: 8) de azért az ilyenekre figyeljünk oda

[...] az Anyrok alkonya novellák a hatodkorból alcímmel egy új MAGUS regény (persze az Inomi-tól... ). nekem nagyon bejött... [...]

namind1, csak ne ismételjük saját magunkat...

Link a hozzászóláshoz

d3st: És, elolvastad már? Hmmm... a vége elég khmm-hrög-prix-bruhuhu szóval kicsit fura nem? Látszik, hogy több író agyszüleménye. Nem eléggé átgondolt, nem elég egységes...

Voltam az INOMI boltban!

Ha érdekel valakit kifejtem... hááát, elég mókás volt :twisted: :twisted: :twisted: namind1, vettem egy új könyvet (Eric Van Dien Bábjáték). Egy gorviki köbor lovag-ról szól és az eleje nagyon bejött, komolyan teccett... aztán a 60. oldal után... pfúúú :roll: :shock: :cry: tiszta gáz... semmi történet, ármány, jellem... halál egysíkú :( csak mennek, mennek, és mennék, ki tudja miért... a föhös néha bekattan és mindenkit lemészárol... áááhhhh... borzalmas :evil: :evil: :evil: Remélem az 'és más elbeszélések' jobb lesz, vagy elküldöm az inomit a büdös p :oops: csába.

Link a hozzászóláshoz

Na igen, Anyrok alkonya.. Ki mondta, hogy nem egységes? CTalán azért nem, mert NEM regény, hanem novelláskötet.. és szerintem igenis jól kapcsolódnak egymásba a történeteke. Ha valakinek az iylen stílus nem jön be, akkor a Lobogók hajnalát el se olvassa, mert az még inkább részekre van bontva...

Szegény Ceriak... én nagyon megsajnáltam a végére...

Üdv; Thapsshy

Link a hozzászóláshoz

Akkor most alkossunk véleményt a Goframia kötetéröl.

Szerintem csak azért adták ki, hogy még így, mielött kijön az új MAGUS keressenek egy rakat pénzt. ilyen utolsó kísérlet...

SOK hülyeséget írnak le, amivel önmaguk ezelötti 10 évét hazudtolják meg (bár szerintem csak írtak valamit valakinek a nevében...)

de vannak benne érdekes dolgok... JÓ összefoglaló olvasmány, amit közülünk szerintem nagyon sokan meg tudtak volna írni...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...