Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Hulla

Online Klubszoba

Próbáltad-e már az online szerepjátszást?  

35 szavazat

1. 1. Próbáltad-e már az online szerepjátszást?

• Nem, de épp azért vagyok itt.
    • Próbáltam, de elsőre nem jött be igazán.
    • Próbáltam, tetszik és még most is játszom/játszanék.

Recommended Posts

Ezennel az Kalandozók Online Szerepjáték Klub megnyitja kapuit minden szerepjátékos előtt!

Reményeink szerint minden ide betérő játékos jól fogja érezni magát és messzire viszi a Klub jó hírét.

Első lépésben, és hogy beindítsam a klubéletet, kíváncsian várom az ötleteket, hogy közületek a közeljövőben ki milyen szerepjátékot játszana itt szívesen?

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Vándor

Sziasztok. A nevem Tombácz Tamás. 6 éve Magusozok, 3 és fél éve mesélek. Sajnos a másik oldalon ahol eddig voltam, ellustultak a játékosok, sok vot a várakozási idő a válaszokra, így nem lehetett jól összehangolni a csapatot, még ha csak 4 emberről is volt szó. SZ.T írt nekem egy levelet, hogy nézzek fel ide, hátha érdekel. Nos itt vagyok.

Érdeklődési kör:

M.A.G.U.S. ETK szabályokkal (vagy másikkal, de azt nem ismerem)

CODEX

Főként játékosként szeretnék kezdeni, de ha nincs hova és van 2-3 játékos jelentkező, indíthatok én is kalandot mesélőként. - Gyakran vagyok fenn interneten, időpontot megbeszélhetünk, ha megvannak a szereplők.

Ezenfelül, ha vannak Szegediek/Szolnokiak - Élő játékra is beszállhatnátok hétvégente/vagy megbeszélt időpontban.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Én szabályrendszerek közül sajnos csak a M*-t ismerem, azon belül is kimaradt nekem az Inomis változat. És gyakorlati próba hiányában ÚT-ről sincs még tapasztalatom.

Szeretek játszani, de most elsősorban mesélő szeretnék lenni. Elsősorban olyan játékosoknak szoktam mesélni akiknek nem a kockadobálás legfontosabb. Szívesen mesélek bármit amire igény van, de rendszer és világ ismeret hiányában inkább MAGUS-t illetve free mesélést vállalnék!

Darun

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv néktek!

Jómagam is szívesen játszanék MAGUS-t eme online formátumban. Ismerem és szeretem az régi, klasszikus ETK rendszerét, kiegészítőivel együtt, valamint a legújabb, Tuan-féle UTK-t is. Mindkét rendszerben szívesen játszanék, viszont erre általában csak hétköznap késő délutánonként de inkább főleg esténként, illetve szombatonként érnék rá, viszont szombaton nem mindig.

Tisztelettel: Lord Nova

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok Kalandozók!

Örömmel tapasztalom, hogy MAGUS-ra kezd összejönni egy csapatra való játékos. Gondolom nektek is feltűnt, hogy kb. annyi a játékos, mint a szervezés alatt álló mese. Engedelmetekkel azt javasolnám, próbáljátok úgy alakítani a dolgokat, hogy mielőbb játszani tudjatok. Sőt, aki eddig mesélőnek jelentkezett, az nyugodtan lehet - ha ideje engedi - játékos is!

Sok sikert,

Hulla

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Vándor

Üdv, Gaizer Bence vagyok, 4-5 éve ismerkedtem meg a szerepjáték műfajával, annak idején LOTR RPG-t játszottunk, de én leginkább a M*-t szeretem. Sajnos nincs sok alkalmam játszani, évente egy-két hét akad, amikor olyan ismerőseimmel találkozom, akik érdeklődnek a dolog iránt. Játékigényemet emiatt általában különböző anyagok tanulmányozásával, illetve modulok írásával elégítem ki régóta. Sajnos az utóbbi időben viszonylagosan hanyagoltam a dolgot, tehát inkább játékosként szállnék be kalandba. Leginkább UTK szerint szeretek játszani, de az ETK sem akadály, illetve nyitott vagyok új rendszerek megismerése felé.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Vándor

Üdv Mindenki!

16 éve játszom, sajnos az utóbbi két évben nagyon keveset, mivel külföldön élek.

Szerepjátékos pályafutásom során inkább mint DM/KM ténykedtem, de szívesen hajigálom a kockákat a játékosként is. Magus, Shadowrun ,Ars Magica, Call of Cthulhu a kedvenceim,

de játszottam Forgotten Realms t, Earthdawn-t , Star Wars-t, Vampire-t is

meg persze kipróbáltam egy csomó egyéb rendszert .

Nagyon szívesen játszanék online, mesélhetek is akár.

Talán egy jó kis Magus életútjáték lenne az első számú favoritom , régi szabályrendszer szerint.

Várom az ajánlatokat és a lehetőséget

wakefulknight

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv Mindenkinek!

Nem láttam még kiírást, de szívesen beszállnék egy WoD mesébe. Nekem az új verziós alapkönyv illetve, a Werewolf kiegészítő van meg.

Ettől eltekintve még csak egyszer játszottam, úgyhogy abszolút kezdőként játszanék.

Ha valaki kedvet érez egy mesélésre, feltétlenül írjon. :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok,

Játszok élőben is, és kipróbálnám milyen ez az online szerepjáték, mert látok benne fantáziát.

Rólam annyit, hogy nem is olyan régen tötlöttem be a 35. életévemet. 16 éves korom óta, nagyobb megszakításokkal játszok, a rendszerek, melyeket ismerek: MAGUS ÚTK, SR, SW, D&D, CODEX, KÁOSZ.

Alapvetően most csak játszanék, mert látom itt mesélőből nincs hiány.

Sinka Laci/sika

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Dömötör Dánielnek hívnak, 20 éves vagyok, jelenleg Nagykanizsán élek. Tavaly egy haverom mutatta be a MAGUS világát, vele játszottunk is néhányat, akkor még 3man. Közben ő elköltözött, és ittmaradtunk KM nélkül, de a többi játékostársam arra a véleményre jutott, hogy érdekességnek jó volt, de nem akarnak foglalkozni a MAGUS-al többet.

Engem viszont továbbra is érdekelne és szeretnék Ynev világában kalandozni. Jelenlegi tudásszintem teljesen nulla, a könyveket nem olvastam, ETK szerint játszottunk ugyan, de inkább a játék volt fontos, ezért a könyvekből épp csak azokat a részleteket olvastuk át, ami a karakterhez fontos volt.

Ennélfogva nem is csapatot keresek most, mert mindenkinek idegesítő lenne egy tudatlan kezdő a csapatban, inkább csak tanácsot szeretnék kérni, kinek melyik MAGUS verzió jön be leginkább, melyikbe érdemes belemélyednem, melyik könyv megismerésével lehet nagyobb esélyem, hogy később bekerülhessek kalandokba? Elvégre egy játékot ismerő kezdő sokkal kevésbé zavaró, mint egy tudatlan :)

Válaszokat előre is köszi

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Vándor

Sziasztok! :)

Én vagy 15 éve Mágusoztam utoljára! :)

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mehet ez a neten.

Örömmel vennék részt a játékban! :)

Skype-on elérhető vagyok: druida.borealis a felhasználónevem...

Sziasztok! :)

DB

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

modul: Hammalun bukása. (saját történet)

játékosok száma: max 4, min 3 fő

Előtörténet: semmi különös elvárás... azon kívül, hogy érthető, illetve sárkányok, kráni aquirok és a többi finomság lehetőleg mellőzve legyen.

TSZ (tapasztalati szint): 1 és 2. között. Mivel csapat játékra gondoltam, ezért szeretném, ha kiválasztanátok magatok közül 1 valakit akire a csapat hallgat, úgymond ő a vezér. (Õ lenne a 2. TSZ-ű játékos)

Jellem: KÁOSZ-HALÁL illetve KÁOSZ és HALÁL jellem mellőzését kérném

Kaszt: Mivel a ZH (zászló háború) idején mukodunk -> 3692 tavasza, és a vörös oldalon állunk hadba ezért, legjobb lenne az Északi Szövetség kasztjait kijátszani. Különleges kaszt esetén Pszi-ben megbeszéljük.

Történet: Áldozat lészen diadalunk nevezetű modul alapjaira hajaz, de nem az.

Szabálykönyv: ÚTK-ra gondoltam, viszont ha a csapat mást szeretne (kivétel d20) akkor az is belefér.

Posztolás: Először heti 1-2 alkalom, később tervezek többet is.

Játék: Online fórumos, (később lesz internetem otthon) akkor áttérhetünk chatre v másra

Jelentkezni Pszi üzenetben lehet.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Vándor

Akkor lesz végülis online játék skype-on? Mert ha igen akkor beszállnék mint tapasztalatlan kezdő. Az ÚTK-ba már belemélyedtem de nem akadály más sem mert nem ismerem igazán. Még soha nem játszottam (ismeretségi körömben nincs senki aki tudna és szeretne) de nagyon szívesen elkezdeném.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Akkor lesz végülis online játék skype-on? Mert ha igen akkor beszállnék mint tapasztalatlan kezdő. Az ÚTK-ba már belemélyedtem de nem akadály más sem mert nem ismerem igazán. Még soha nem játszottam (ismeretségi körömben nincs senki aki tudna és szeretne) de nagyon szívesen elkezdeném.

Sztem adj valami elérhetőséget, hogy a potenciális társak akár most akár később rád találjanak.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés