Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Hulla

Online Klubszoba

Próbáltad-e már az online szerepjátszást?  

35 szavazat

1. 1. Próbáltad-e már az online szerepjátszást?

• Nem, de épp azért vagyok itt.
    • Próbáltam, de elsőre nem jött be igazán.
    • Próbáltam, tetszik és még most is játszom/játszanék.

Recommended Posts

Sziasztok!Egy átlagos komoly srác vagyok.Először vagyok ilyen helyen és szeretném jobban megismerni magát a szerepjátékokat,nem igazán értek hozzá,de gyorsan tanulok!Magát a szerepjátékot értem de a különféle szabályokat nem tanulmányoztam még teljesen át,emberek jelentkezését várom akikkel meglehet ezt tanulni,kilehet próbálni.Jelentkezést itt vagy e-mailban várok:szveteczp99@gmail.com

További szép napot!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
39 perccel ezelőtt-kor petyaaa írta:

Sziasztok!Egy átlagos komoly srác vagyok.Először vagyok ilyen helyen és szeretném jobban megismerni magát a szerepjátékokat,nem igazán értek hozzá,de gyorsan tanulok!Magát a szerepjátékot értem de a különféle szabályokat nem tanulmányoztam még teljesen át,emberek jelentkezését várom akikkel meglehet ezt tanulni,kilehet próbálni.Jelentkezést itt vagy e-mailban várok:szveteczp99@gmail.com

További szép napot!

Szia!

Mindenekelőtt üdv nálunk! Az az igazság, hogy a közösségünk a hagyományos asztali szerepjátékot preferálja. Ennek alapvető követelménye a személyes jelenlét. Persze lehet online is játszani, de az mégsem az igazi, bár lehetséges, hogy téged épp ez a szegmense érdekel a dolognak, hiszen ebben a témában írtad a fenti sorokat. Ettől függetlenül javaslom, hogy néhány ponttal egészítsd ki a hozzászólásodat. Pl.: merre laksz, milyen stílusú játék érdekelne, milyen idős vagy, mikor érsz rá játszani stb.

Üdv,

H.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés