Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Antail

Hivatalos hírek a táborral kapcsolatban

Recommended Posts

Sziasztok!

Érkezett csomó befizetés, holnap este fogom őket beírni, mert most nem megy a banki rendszer!

üdv. Z

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Egyelőre úgy néz ki, hogy csak 20-an leszünk a táborba a befizetéseket követve! 8)

Kérem mindenkit, hogy aki nem látja magát vagy csapattagját a listán az mihamarabb pótolja a befizetést és jelezze a késést felém.

üdv. Z

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet Mindenkinek!

Extra TP-Vadászat indul!

Szeretnénk egy kis kedvességgel előrukkolni azoknak akik nem csak ültek eddig a karakteralkotási rendszeren, hanem már kész kidolgozott karakterkoncepciójuk van a táborra, illetve azoknak akik néhány plusz TP-ért hajlandók határidő előtt elküldeni a karaktereik.

A karakterek és előtörténetek beküldési határideje június 29, de aki előbb beküldi az naponta 30 TP-vel gazdagíthatja karakterét. Természetesen ezeket a pluszpontokat beszámolva kell a karaktert beküldeni, tehát nem lehet utólag elkölteni a TP-ket a táborban.

Példa: én beküldöm most vasárnap a karakterem, mert végülis kész, akkor az azt jelenti, hogy 12-én küldöm el, tehát 29-12 = 17 nappal előbb küldöm be, tehát 17*30 => 510 TP-vel többet költhetek el a karakteralkotási rendszer szabályai alapján.

Lehet továbbá a táborban elkölthető extra TP-ket is szerezni, ám ez csak a szép egyszerű és ötletes előtörténeteteken múlik, amit persze ugyancsak a karakterrel együtt küldötök. 8)

Kíváncsi vagyok ki lesz a leggyorsabb TP-vadász!

üdv. Z

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Mivel csak csekély számú KM-kérés érkezett határidőre és szeretnénk, hogy a táborban a lehető legjobban érezzétek magatok, ezért június 26. éjfélig kérjük az elmaradt csapatok KM preferencia sorrendjét!

üdv. Antail

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Aki szeretne NYT képeket feltölteni az oldalra az jelezze és csinálok neki hozzáférést.

Üdv,

Z

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

hoi,

én már megosztottam, ahova én feltettem, de ha kell és adsz logint meg címet, akkor ide is feltolom szívesen.

üdv,

Dae

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...