Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Alternatív szerepjáték est


Recommended Posts

Ha tudok menni - mert azért ez sem biztos még - akkor a pénteki nap az optimális. Munka után irány Selyp és akkor szombaton nem kell annyira sietni. Persze nektek akkor már megy majd az x. magus forduló, így túl sokáig nincs értelme ott téblábolnom. :)

Emellett most vasárnap meglátogatott Dii és beszéltünk a táborról is. Több minilarp ötlete is felmerült. Ha van kedvetek, akkor a Bábelhez hasonlóan most is tarthatok egy kis játékot. Tegnap már tervezgettem is egy kicsit... Mit szólnátok mondjuk egy Battlestar Galactica larphoz? :P

6-7 játékos, a teljes idő max 4 óra, ebből 3 marad a játékra, a többi az előkészület és az összefoglaló beszélgetés.

Link a hozzászóláshoz
Üdv

Milyen sok jelentkező van akkor én is bővítem a kínálatot CoC avagy Call Of Cthulhu-t horror szerepjáték mesélést tervezek. Megfelelő jelentkező esetén (3-5 fő) nekiállok a modul megírásának és néhány H.P Lovecraft regény elolvasásának hangulat végett. Ezért előre szeretném a biztos jelentkezőket.

Üdv

Ia! Ia! Cthulhu fhtagn!

Jajjj... bár ne írtad volna. Már annyi játékra mennék, hogy nem tudom megszámolni lassan egy kezemen. :D Szeretem Lovecraft novelláit, könyvet még nem olvastam tőle, csak a Necronomicont. :)

Link a hozzászóláshoz

Emellett most vasárnap meglátogatott Dii és beszéltünk a táborról is. Több minilarp ötlete is felmerült. Ha van kedvetek, akkor a Bábelhez hasonlóan most is tarthatok egy kis játékot. Tegnap már tervezgettem is egy kicsit... Mit szólnátok mondjuk egy Battlestar Galactica larphoz? :P

6-7 játékos, a teljes idő max 4 óra, ebből 3 marad a játékra, a többi az előkészület és az összefoglaló beszélgetés.

Én neveznék rá. Bár ár nem emléxem, mettől meddig láttam, de anno az egyik ker.csat. adta és én követtem is! ;)

Szóval +1 ;)

Link a hozzászóláshoz

Áhhh.... :evil: szöveg, szöveg, szöveg.... :he: olyan rég volt már az az első osztály (meg másodjára is régen volt). Én most nem szeretném kikeresni az első tankönyvből minden betűt :konyves: , amit leírtatok, és végigolvasni ezt a sok hozzászólást, de érdekelnének hogy jelenleg milyen alternatívák vannak szerepjátékokra.

Mit szólnátok egy szavazáshoz, vagy egy táblázathoz, ahol láthatjuk, hogy ki-mit hajlandó mesélni, és hogy kik jelentkeztek rá? Persze a következő kérdés akkor az, hogy ki ér rá visszaolvasni a témát, és összegyűjteni az infókat...

Link a hozzászóláshoz

Valami Egészen Más

ismertető

A V.E.M. egy napjainkban játszódó "misztikus" történet, mellyel pár hónappal ezelőtt találkoztam, és amelyről már akkor eldöntöttem, hogy majd egyszer le szeretném mesélni.

Kinek? Bárkinek, kivéve azt, aki már ismeri a sztorit, de hogy mi az alapmű, azt csak a táborban árulhatom el. Szóval ez most "csak" előjelentkezés. Ami viszont korlátot jelent, hogy max. 2-3 úr és 1 hölgy lehet a partiban. Azt is szeretném hangsúlyozni, hogy szívesen mesélnék ifjú titánoknak is, akik úgy érzik, itt az idő, hogy végre egy "komolyabb" játékban is kipróbálják magukat. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy fapofa team lesz, de az eszetlen antiszoc sorozatgyilkosoknak, vagy az stand up comedy funoknak most nincs helye ebben a játékban.

Hogyan? Fix karikat kaptok, közvetlenül az alapműből. Inkább személyiségeket, mint adathalmazokat. Szóval azt kellene kijátszani, kb. hétköznapi embereket. (Ez A kihívás!) Ha már itt tartunk, nem lesz nagyon rendszer sem. Ha olyan a szitu, hogy van szerepe a véletlennek, elguríthatunk egy-két "d"-t, de semmi több.

Mikor? A történet jó eséllyel nem fér majd bele abba az egy alter estébe. De ha a résztvevők jól érzik magukat (és én azon leszek), akkor rászánhatunk még egy-egy délutánt vagy estét.

Szóval a fentiek megismerése után várom az előjelentkezőket. Csak bátran! "Nem fog fájni" jeligére! :wink:

Üdv,

H.

Link a hozzászóláshoz

No, azt hiszem itt az ideje, hogy tisztázzunk valamit. Teljesen fantörpikus az alternatív est, de jó lenne már tudni, hogy mikor lesz :)

Azaz a tábor melyik estéjén..

Merthogy ettől - úgy gondolom - teljesen független módon működne SirTom meséje, amire már jelentkeztem, de esetleg érdekelne ez a fapofáncsos történet is.. Szóval illene tudnom/tudnunk, hogy mivel kell/lehet számolni.

Tomot meginterjúvoltam már, hogy mikorra várható az érkezése, vagy ide válaszol, vagy majd jelzem, hogy mit mondott.

Szóval szervezők?! :)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...