Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Alternatív szerepjáték est


Recommended Posts

BSG-ből én is kimaradok szerintem (képtelen vagyok rávenni magam, hogy megnézzem az első évadot most, hogy már ketten is végignézték mellettem az első néhányat), viszont tényleg jó lenne tudni mikor lesz micsoda. Cyberpunkból sem akarok kimaradni, de Hulláé is érdekesen hangzik. SirTom meg akkor most csak a minilarpot csinálja, vagy mesél is valamit, mert az nem mindegy.

Link a hozzászóláshoz
"Nem fog fájni jeligére" jelentkezik lelkes kezdő. A Battlestar Galactica játékból úgyis kimaradok, megpróbálkozom ezzel - feltéve, hogy nem ismerem még a sztorit, nem veszem el a helyet más kezdőtől, és a KM elviseli a fapofám.

Ha az ifjú titánokkal nem tudom feltölteni a játékot, természetesen a hozzád hasonló kezdők is helyet kaphatnak a party-ban. :mrgreen:

Egyébként Felon tudtommal az első este lesz az Alter_night. Szóval azzal kell számolnod. ;)

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Péntek délutáni érkezést tervezek. Ez nem ütközik tudtommal az alternatív esttel, nem szeretnék senkinek keresztbe szervezni.

Elég sok dolgom van mostanság, emiatt a BSG nagyon képlékeny (20-25% esély).

Mese ettől függetlenül mindenképp lesz, világ, kaland jellege és egyebek majd idővel (legkésőbb a helyszínen).

Kb erre lehet készülni.

Ha valaki jóban van Kronosszal, akkor kérjen tőle nekem pár órát még a napi 24-hez, hogy mindent beletuszkolhassak egy napba, amit tervezek. Nem kell véglegesen, az elköv 4-5 év elég. :D

Link a hozzászóláshoz
Viszont a CP az majdnem Shadowrun :mrgreen: Nem tudom mennyien vagyunk már CP-re (CsK azt mondta négyen már megvagyunk), de ha nem elegen/DarkGOD bevállalja akkor szerintem ott is szívesen látunk.

CPvel az a probléma hogy egyáltalán nem volt még hozzá szerencsém eddigi pályafutásom során, uh lehet inkább akkor valami MAGUS temhez csatlakoznék be

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...