Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Antail

Alternatív szerepjáték est

Recommended Posts

BSG-ből én is kimaradok szerintem (képtelen vagyok rávenni magam, hogy megnézzem az első évadot most, hogy már ketten is végignézték mellettem az első néhányat), viszont tényleg jó lenne tudni mikor lesz micsoda. Cyberpunkból sem akarok kimaradni, de Hulláé is érdekesen hangzik. SirTom meg akkor most csak a minilarpot csinálja, vagy mesél is valamit, mert az nem mindegy.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
"Nem fog fájni jeligére" jelentkezik lelkes kezdő. A Battlestar Galactica játékból úgyis kimaradok, megpróbálkozom ezzel - feltéve, hogy nem ismerem még a sztorit, nem veszem el a helyet más kezdőtől, és a KM elviseli a fapofám.

Ha az ifjú titánokkal nem tudom feltölteni a játékot, természetesen a hozzád hasonló kezdők is helyet kaphatnak a party-ban. :mrgreen:

Egyébként Felon tudtommal az első este lesz az Alter_night. Szóval azzal kell számolnod. ;)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Péntek délutáni érkezést tervezek. Ez nem ütközik tudtommal az alternatív esttel, nem szeretnék senkinek keresztbe szervezni.

Elég sok dolgom van mostanság, emiatt a BSG nagyon képlékeny (20-25% esély).

Mese ettől függetlenül mindenképp lesz, világ, kaland jellege és egyebek majd idővel (legkésőbb a helyszínen).

Kb erre lehet készülni.

Ha valaki jóban van Kronosszal, akkor kérjen tőle nekem pár órát még a napi 24-hez, hogy mindent beletuszkolhassak egy napba, amit tervezek. Nem kell véglegesen, az elköv 4-5 év elég. :D

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Közben megnéztem a mesélői témát, amit Z nyitott, és abban benne van, csak nem láttam a szememtől. :)

Szóval akkor viszont.. én félénken jelentkeznék arra a Valami másra.. ha esetleg nem akar más hölgy, nem szeretném senki elől elvenni a helyet :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Úgy tűnik ebben az évben kevés az érdeklődő az alternatív dolgok iránt.

Lehet, hogy mindenki csak magusra van kiéhezve.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Darkgod: vagy csak nem akarja minden idejét lekötni... hanem csak sima társasági életet akar élni... :)

szerintem lesz majd még ott spontán szerveződés is, ha éppen ráérnek az emberek és van kedvük hozzá... :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Amennyiben lesz Shadowrun, abban benne vagyok :)

Sajnos Ceripapának nem lesz ideje, csak egy MAGUS modullal készülni, így leszedtelek a Shadowrun listáról!

Z

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Viszont a CP az majdnem Shadowrun :mrgreen: Nem tudom mennyien vagyunk már CP-re (CsK azt mondta négyen már megvagyunk), de ha nem elegen/DarkGOD bevállalja akkor szerintem ott is szívesen látunk.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Viszont a CP az majdnem Shadowrun :mrgreen: Nem tudom mennyien vagyunk már CP-re (CsK azt mondta négyen már megvagyunk), de ha nem elegen/DarkGOD bevállalja akkor szerintem ott is szívesen látunk.

CPvel az a probléma hogy egyáltalán nem volt még hozzá szerencsém eddigi pályafutásom során, uh lehet inkább akkor valami MAGUS temhez csatlakoznék be

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Világképben van különbség, de az is egy mondatban összefoglalható, így nem lehet akadály, ha csak az SR-t ismered.

Röviden: kiveszel mindent, ami mágia és megkaptad a CP-t. A többi különbség olyan sallang, aminek mélyreható ismeretére jó mesélő mellett nem nagyon van szükséged.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...