Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Zene


Gambit

Recommended Posts

Cserébe egy kis érdekesség, Lucia

Hm.. tetszik :) Köszi :) a leányzót ismertem, a Silence c zenéje benne van a kedvenc listámban :)

Már be is szereztem a discography-t. :)

Szinte teljesen biztos voltam benne, hogy neked bejövős lesz :)

A ritmusa, a ritmusa, olyan hétvégi, nemde? :)

Annyira érdekes a hangja.. kicsit olyan, mintha ott ülne az ágyam szélén, és onnan nyomná.. :)

Link a hozzászóláshoz

Már hivatalosan a The Lion King musical a világ legsikeresebb színházi előadása. 6.2 milliárdot hozott a konyhára. Sikerével maga mögé parancsolta az Operaház Fantomját. Érsekesség képen: az Avatar, a világ legsikeresebb filmje 2.7 milliárd dollárt keresett.

Szerintem teljesen vitathatatlan és megérdemelt a siker. A teljes előadás hanganyaga:

Link a hozzászóláshoz

Edward Sharpe and the Magnetic Zeros egy Los Angeles-i zenei kollektíva... nehéz lenne együttesnek nevezni, mert pár előadótól eltekintve a csapat folyton változik. Előadásaikban a folkot, a rockot, a bluest és a gospelt ötvözik. Inkább ilyen hippi életérzés jön át tőlük. Talán másnak is tetszik:

Szerkesztve ekkor: , Daru által
Link a hozzászóláshoz

Talán a többség egy kicsit fiatal itt hozzá, de nekem ez egy komoly filmélmény volt anno, ezt a kis dalt pedig naphosszat elhallgatnám:

Akinek a gyomra pedig már eltelt a manapság ránk ömlő vizuális moslékkal szerintem nézze meg a

, hátha ...

:rolleyes:

Szerkesztve ekkor: , Hulla által
Link a hozzászóláshoz
Talán a többség egy kicsit fiatal itt hozzá, de nekem ez egy komoly filmélmény volt anno, ezt a kis dalt pedig naphosszat elhallgatnám:

:) Ez a dal gyerekkorom nagy kedvence.. annó volt a falucskánkban (igen, a zalai dombok között) egy régi malom, amit átalakítottak turistaháznak. Ide vitték le a gyerekeket nyaranta 2-3-4 napra a környező településekről egyfajta táborba, ahol kézműveskedni lehetett, meg közösségépíteni, és más egyéb szocializációs dolgokat művelni. Ott találkoztam először a szövéssel, az agyagozással, és azokkal a dalokkal, amiket este a tábortüzek mellett tanítottak az aprónépnek. Ez is köztük volt, és nagy harc ment a szóló részekért ;)

Szóval most pár pillanatra újra az a nagyon sötét hosszú hajú, frufrus, copfos, négerbabára barnult, rózsaszín suhogós melegítős apró lányka lehettem, aki kipirult arccal, csillogó szemekkel bámult a gitáros bácsira, miközben torkaszakadtából énekelte a sorokat, törökülésben, a többi hasonszőrűvel. Köszi :) /uramatyám, mikbe nem öltöztettek minket az ősök annó.. :D/

És ha már olasz, és ezt is énekelhettem már /bár pöpedlit később, minthogy a tojáshéjas tábortüzek voltak/ a Muzsika hangjai egyik forgatási helyszínén, akkor fogadjátok szeretettel.. hatalmas erő van benne..

https://www.youtube.com/watch?v=DzdDf9hKfJw

TAO, a mi országunkban az sajnos nem elérhető :/

Link a hozzászóláshoz

Hoztam nektek egy kis kóstolót a péntek esti buliból :) Most voltam másodszor kimondottan DM buliban, és még most sem tudom semmihez sem hasonlítani. Annyira valós, és annyira más dimenziós egyszerre.. Néha olyan, mintha marionettmazdagon lógnának a tagjaid, és nem is te mozogsz a zenére.. máskor olyan, mintha egyetlen kollektív tudatban lennél az összes jelenlevővel, de valahogy mégis külön világban, mindenkitől elzárva. Tudatmódosító nélküli tudatmódosítós állapot ez egy olyan teremben, ahol dől rád a falakból ez a zene. :)

Ha jönnek még, én elmegyek a koncertre, az fix :)

Az első koncertfelvétel lesz, ezért bocsi, de úgy gondoltam, hogy kicsi ízelítő nem árt abból a hangulatból, ami ezeken az eseményeken jelen van. :)

Best friendeknek :)

https://www.youtube.com/watch?v=Q3PuxiuQIFk

Õ azt hiszem még nem volt ebben a topicban.. a fentitől teljesen más. :) De azért "hagyom, hogy eluralkodjon mindenen" :)

A szobádban.. ahol a szavaidba kapaszkodok.. többek közt :)

És ez már csak az utózönge.. :)

Szerkesztve ekkor: , Felon által
TAO, a kekeckedő miatt :P
Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...