Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Zene


Gambit

Recommended Posts

Ha már itt tarunk én megemlíteném az egyetlen jó tüctüc számot: Benny benassi - satisfaction.

Nos kedves Tyby a fent említett szám valóban a "tüctüc" kategóriába tartozik, aki csak Drum&Bass-t hallgat az pedig vessen magára :)

Najó ebbe most nemenjünk bele... :)

Vyergas: elhiszem hogy a Plazacickányok kedvenc muzsikája de miaza Plazacickány??? :))) Kerestem a Bestiben de nincs benne :)))

Üdv: Kyr

Link a hozzászóláshoz

Na jó... A plázacickány hozzád hasonló negatív intelligenciával rendelkező divatmajom, aki folyton a plázáka járja, oldalán egy érdekes négylábúval, a plázacicával. (90-60-90) Ezt írd bele a bestibe, mert nagyon veszélyes. Fertőző kórja a divatőrület. Körönként félszer támad, tüctüc zenét kisugárzó varázsgömbjével... :lol:

Link a hozzászóláshoz

na jólvan.még mielött az az összes olyan embert utálni/irtani/pusztitani kellene a sárgolyón, aki NEM rocker, azelött hagyjátok abba a más zenei stílsut kedvelők szapulását.

Vyergas:mért baj az, ha vki nem rocker/punk/anarhista, mittomén.???mért baj az, ha pl ÉN igenis mást szeretek, mint az oldalon lévő nagy átlag rocker.ÉN pl nem szeretem a disco zenéket, de egy rendesebb D'n'B -re arra már tok pörögni.amugy meg minden evő vagyok zenében, csak a végleteket nem birom hallgatni.pl: brutál rock/metál/dance/tchno/stb.

ergó mint kiderül én nem vok rocker, nem vok plázacickány, akkor én mi vagyok???tudom hülye:D:D:D ez nem kérdés.

amugy meg a plázacickány kifejezés nem helytálló, mert amit te leirtál az a DISZKÓPATK

Link a hozzászóláshoz

Na akkor most kérek elnézést mindenkitől, akit az írásom érzékenyen érintett. Ez POÉN akart lenni, de ezek szerint csak én találtam viccesnek :roll:

Szóval, úgy konkrétan nincs bajom a plázákkal, és azokkal se, akik valóban azért mennek oda, amiért te mondtad. Azonban vagy egy bizonyos réteg, aki ráadásul kemény techno fan (nagy általánosságban), akinek a hétvége abból áll, hogy elmegy a legújabb csótányroppantójával villogni a plázába. Na látod, ezt a sznob, divatmajom, elhülyült ifjúságot szólom én le, nem az átlagembert, és nem is kifejezetten valamely zenei stílus követőit. És nem csak a disco zene kedvelőit, mert ennek vannak bizonyos elfajult punk verizói is (2000 tetoválás, piercing minden tettájékon, stb.) akikkel szintén nem vagyok igazán kibékülve. Én csak azt mondtam, hogy hozzám a rock van közelebb, de a végleteket elvetem. Ez egy szubjektív vélemény akart lenni, nem akartam én senkit cseszegetni...

Link a hozzászóláshoz

És Vyergas-nak igaza van...Én példát is tudok mondani...Osztálytársaim..(lányok..) Suli után elmentek 1 bizonyos plázába...(a suli 13:00 kor ért véget..)és én+CS 20:00 ra mentünk oda megnézni 1 filmet....és a találkoztam a lányokkal...akik 13:00 ÓTA ott kószáltak a Plázában...azt nem értem mi mindent lehet ennyi ideig csinálni ot?? :shock: Merthogy a lányok konkrét cél nélkül mentek oda??

Link a hozzászóláshoz

Vannak olyan emberek, akik nem céllal mennek valahova, hanem csak azért, mert nem akarnak otthon lenni vagy csak éppen a barát(nö)jukkal akarnak lenni. De én sem találom nagyon értelmesnek azt, hogy mennek-ide oda EGÉSZ nap. Azt még megértem, ha sétálnak 1 maximum 2 órát, nézegetik a kirakatokat, beszélgetnek. És aztán beülnek 3 fimre egymás után. Ennek van valami értelme is. De annak szvsz nincs, hogy 6* megnéznek mindent, nevetgélnek és szívják az EVE-t mert az a menö.

Nekem semmi bajom sincs azokkal, akik nem rockerek, hiszen a társadalomban még mindig ( :(:) ) több olyan ember van, aki nem rocker. Most nem térek ki a divatrocker és hasonló fogalmakra. Szóval engem általában nem szokott érdekelni, hogy milyen zenét hallgat az illetö. @huszárral is jól elvagyok, pedig én elég keményen rocker vagyok.

Szóval én is szapultam régebben mindenkit, aki nem rocker. De ez most már nincs így. Legalábbis addig, amíg ök nem szólják le azt, amit én szeretek...

Csak ennyit akartam... :wink:

Link a hozzászóláshoz

Én pl nem vagyok rocker. Hallgatok ugyan metalt és rockot is, de nem tartom magam rockernek, mivel nem is vagyok az. Hallgatok teljesen más zenéket is (diszkó, tuctuc meg mittomén kizárva persze). Van viszont rengeteg rocker, punk, hiphopper, sőt még néhány diszkós ismerősöm is, és én mindegyikkel elvagyok, nem nézem le őket azért, mert más zenét hallgatnak. Na jó a diszkósokat gyakran igen, de azért van 1-2 ismerősöm az ő fajtájukból is, és nyugodtan állíthatom, hogy jó fejek :) .

TAO

Link a hozzászóláshoz

Figyu TAO!Nekem is van diszkó és raper ismreősöm aki jóarc..de ennek 2 oka van.. :!:

:arrow: 1. vagy nagyon eltévedt szegény..mert alapból normáli lenne ccsak nem votl senki aki tanítsa..és rossz útra tért..

:arrow: 2.A nagy számok törvénye alapján is így kell lennie..mert 1000 diszkósból 1noormaalis kell hogy legyen..mert ezt diktálják a nygszámok törvényei.. de ez csak szvsz..ha nem tetszik..nyugodtan lehet anyázni...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...