Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.
Keresés Itt
  • Több lehetőség...
Eredmények keresés, amik...
Eremények keresése...

Zene

Gambit

Recommended Posts

Sziasztok!

És igen lesz Korn és Metallica, Ausztriában, de én Bécsújhelyr?l tudtam. Na mindegy aki tud nézzen utána pontosan. De a Slipknot lesz itthon is ingyen....és engem onnan csak a Korn érdekelne, de azért most nem adok ki annyi pénzt.

A Bonanza szerintem örökzöld...én féligmeddig azon n?ttem fel, és még mindíg imádom.

A klaszikusokról csak annyit, hogy én is szeretem persze nem ismerem az összeset, de nekem az egyik kedvenc Smetanatól a Moldva :wink: .

De ezeken kívül rengeteg régi zenéért oda vagyok mint a Jazz, Swing és hasonlók. Szerintem ezek is hatalmasak.

Link a hozzászóláshoz
Ezer bocs Nefi, amiért nem mentem, csak valami idióta asszondta hogy késöbb kezdik és 9-11ig fog tartani, akkor pedig nem értem volna haza... :( [Mazsinó rá a tanu :wink: ]

És, milyen volt :?:

Végül én sem mentem el, mert a diszkósok elvették a kedvemet akikkel Gegét?l hazafele "beszélgettem" a villamoson, mondták, hogy ?k a rokkerek és lesz vmilyen együttes ma a ZPben és mennek, én meg inkább nem, mellesleg tanultam :(

A Bonaza Banzait én is szeretem, de most nagy kedvencem amit hallagtok az EDDA :D

Link a hozzászóláshoz

Én általában mindig a hangulathoz passzoló zenét rakok be, ami fentezi világhoz hűen általában rock (Metallica, Iron Maiden). Már a felkészüléskor eldöntöm, hogy melyik jelenethez mi fog passzolni. Jelenleg sajnos velünk játszik két diszkós is, kiknek sérti a fülét a jó rock (SZENTSÉGTÖRÉS!!!), így sajnos zene nélkül kell játszanunk :cry:

Link a hozzászóláshoz
Én leginkább a Gyu. zenéjét szoktam hallgatni. azon szinte minden tipusú zene rajta van. a harci jelenetekhez nagyon jó és élvezetes tud lenni, de persze az gyászosabb jelenteken is jó tud lenni. Amúgy én szinte mindig arra szoktam elaludni :oops: :roll: :D

igen ezt szoktam én is ha filmzenéket hallgatunk :D

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Sziasztok, még új vagyok, de érdekel a zene és természetesen a szerepjáték. 17 éves csaj vagyok és szeretem az Apokalalyptikát, Metallicát és Kispált...

Tökéletes! :) Csak a sorrenddel van egy is prolem ;)

Metallica, Apocalyptica, Kispál :) :)

Persze még csak nem is említettem a Maiden-t, a Black Sabbat-ot, a Type-O-Negative-ot. Meg még annyi mindent! :)

Éljen a metál! :)

Link a hozzászóláshoz

Én elektronikus zene műfajainak úgy 80%-át hallgatom. De szeretem a rap és a hip hop nem populáris oldalát, sőt egy-két rock számot is (pld System of a down). A legjobb zene az elalváshoz Jean Michelle Jare - Oxygen. Éljenek az új arcok, főleg, hogyha lány az! :P :wink:

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Ez most nem fog idevágni, csak meg szeretném jegyezni, hogyha valaki szereti a régi magyar sámánzene és a pörgős rock keverékét ajánlom neki a Magura nevű zenekart. Én Tokaj- Hegyelján hallottam őket először és nagyon bejött. :D

Ennyi. Pá!

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...