Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Zene


Gambit

Recommended Posts

Nos én leginkább Nirvana-t hallgatok mostanság. De Nightwish, AC/DC, Apocalyptica, Beatles, Evanescence, kevés Enya, Guns and Roses, INXS, Jimmy Somerville, Keane, Khaled, Linkin Park, Metalica, Red Hot Chilli Peppers, System of a down, Scars of Life is megtalálható a zenetáramban. Ezeken kívül szeretem a Nikkelblack-et, Dimmu Borgir-t, Tankcsapdát is. Hát talán kimaradt pár, de igazából én a jó zenét szeretem, szóval nehéz lenne azt mondani, hogy csak Rock-ot hallgatok.

Ja és persze szeretem a saját számaimat is! :D 8)

Link a hozzászóláshoz
Nos én leginkább Nirvana-t hallgatok mostanság. De Nightwish, AC/DC, Apocalyptica, Beatles, Evanescence, kevés Enya, Guns and Roses, INXS, Jimmy Somerville, Keane, Khaled, Linkin Park, Metalica, Red Hot Chilli Peppers, System of a down, Scars of Life is megtalálható a zenetáramban. Ezeken kívül szeretem a Nikkelblack-et, Dimmu Borgir-t, Tankcsapdát is. Hát talán kimaradt pár, de igazából én a jó zenét szeretem, szóval nehéz lenne azt mondani, hogy csak Rock-ot hallgatok.

Ja és persze szeretem a saját számaimat is! :D 8)

Ezek jók.

J és a saját számaidon van is mit szeretni. ;)

Link a hozzászóláshoz

Remélem sikerül kimenni a szigetre egy hétre, mert nagyon tervezem már két éve, de csak napokat voltunk. Sátorral mennénk le, és 1 hétig csak részegedés lenne! :twisted:

Venes: Ha tudnád milyen zenéket írtam mostanában! 8) Majd ha tudom, akkor studioban felveszem őket, és megírom CD-re. Ha szerencsém van NYT-re meglesz, és majd táplálom az egomat! :lol: :twisted: :P

Link a hozzászóláshoz
Remélem sikerül kimenni a szigetre egy hétre, mert nagyon tervezem már két éve, de csak napokat voltunk. Sátorral mennénk le, és 1 hétig csak részegedés lenne! :twisted:

Levi de 2 éve még csak 13 éves voltál, persze hogy nem engedtek. :P

Mellesleg mi értelme van részegedni egy hétig? :roll: Gondolom nem kevés pénz is megy el így egy hét alatt.. sosem értettem ezeket a mai fiatalokat. :D

Link a hozzászóláshoz
Remélem sikerül kimenni a szigetre egy hétre, mert nagyon tervezem már két éve, de csak napokat voltunk. Sátorral mennénk le, és 1 hétig csak részegedés lenne! :twisted:

Venes: Ha tudnád milyen zenéket írtam mostanában! 8) Majd ha tudom, akkor studioban felveszem őket, és megírom CD-re. Ha szerencsém van NYT-re meglesz, és majd táplálom az egomat! :lol: :twisted: :P

Tessék csak csinálni, tessék egot növelni, de azért ne az egekig. :lol:

Link a hozzászóláshoz

Hol lesz SOAD? Azon ott leszek én is!! 8)

Ha szigeten az oké lenne.

Hallottam viszont valami mást is ami eléggé feldobta a napomat, de sajnos nem tudom mennyi az igazságtartalma. Szóval a pletyka az volt hogy a Korn jön a Sportszigetre. A SSz oldalán nincs semmi használható infó. Tud erről nekem valaki valami konkrétat mondani? :roll:

Link a hozzászóláshoz

Nos ha valaki még nem tudná:

Jön a Szigetre a Korn!!!!!!!!!!

Én tuti ott leszek!!! Még valaki?

Esetleg találkozhatnánk is előtte, ha van hozzá kedve valakinek. Gondolom nem én vagyok itt az egyedüli Korn rajongó.

Egyébként ti szoktatok nyáron fesztiválokra járkálni?

Pl: Sziget, Sportsziget, Tokaj Hegyalja fesztivál, Wanted (mostmár Wan2) mezőtúri fesztivál, EFOTT, Vekeri tó (Debrecen), Volt (Sopron), más egyéb?

Link a hozzászóláshoz

Thya ki ne hagyjátok a Szegedi fesztiválokat! :)

Szegedi Ifjúsági Napok, meg nemtom milyen nagy rendezvények, fesztiválok szoktak még itt lenni. És most nem a halászlé-napokra gondoltam. :D

Amúgy Sportszigetre szoktam járni, bár tavaly nem voltam. Idén talán leszek, ha jó az időpont. Tudja amúgy valaki mikor lesz?

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Voltam Green Day koncerten, kegyetlen jó volt. Az előzenekar, asszem Alvinék voltak, majd 9-11 között játszott a főzenekar. Nagyon jóléreztem magam. Az egyetlen zavaró tényező, a szakadó eső volt...:)

Továbbá, ott leszek majd Szigeten, meg szeretnék elmenni Volt fesztiválra, csak ide nincs kivel. Ha megy valaki, szóljon!

Link a hozzászóláshoz

Greeen Day koncert? Volt? Hol? Mikor? És én miért nem tudtam erről??? :shock: :shock: :cry:

Na ennyit a tájékozottságomról.

Nos Volt fesztiválon lehetséges hogy ott leszek, ha belefér az idömbe és a pénztárcámba, ha úgy jön ki a lépés akkor szólok oks?

Amit már most mondok hogy Wanted/Wan2 fesztiválon Mezőtúron tuti hogy ott leszek, elejétől a végégig.

Sziget pedig tuti a Korn elötti naptol az utána levöig biztos, a többbi pedig lehetséges.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Green Day június 9. Papp László Budapest Sportaréna 20:00

Ha mész, mindenképp szólj, elvileg tudod a mobilszámom. Én nagyon szeretnék ott lenni, de egyedül inkább otthon maradok. Sztem megoldható lenne, h akik jönnek még az oldalról. azokkal megbeszélni és közösen elmenni, egy helyen foglalni szállást. Vélemények?

Bemásolok ide némi infót a http://www.sziget.hu/volt/ oldalról.

A jegyárak és a két legolcsóbb szálláslehetőség.

"Jegyárak:

Napijegy elővételben 4000 Ft, a helyszínen 4500 Ft.

Háromnapos bérlet elővételben 8900 Ft, a helyszíne 11900 Ft.

A VOLT Fesztivál

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...