Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Zene


Gambit

Recommended Posts

Hmm mintha valami többletjelentést éreznék emögött. ;) Egyébként mondtam már, hogy 5 általad felrakott szám közül legalább 1-re rákattanok és folyamatosan hallgatom? :)

Persze, hogy van többletjelentés ;) Az, hogy lesz szept 17-én lesz Hiperkarma ZP-ben, és én nem tudok menni, pont Zalában leszek :P Nem mondtad még, de örülök, ha kattansz :)

Link a hozzászóláshoz

Patrice-t szvsz nem tőled.. egy olyan cd-ről hallottam először, ami mindig az autómban volt, és halovány gőzöm se nincs, hogy honnan "örököltem", sose volt gazdája :D Aztán persze elhussant a gyönyörűséges plüss dobókockámmal együtt.. és én több, mint egy éve nem voltam hajlandó Patrice-t hallgatni, mert.. csak azé.

Ha mész Jamaicába, itthon ne merészelj hagyni engem :D

Hát ez meg.. csak van.

S ez is.

Link a hozzászóláshoz

Nem tudom volt-e, de a Quimby forever :)

Ez a zene meg különösen kedves, egyik előtörimben visszaköszön néhány versszak :)

Az agyonhallgatott Most múlik pontosan-on kívül is csak jó zenéjük van.. még akkor is, ha a "kócos kis romantika tejfoga a szívembe mar" :)

És megy nekik a szekér, még csak nem is nyikorog :) Pedig "ragad a hajnal" :)

No és "neki megadom magam" :)

Link a hozzászóláshoz

Valamijé karamella-illatot érzek..

Ehhez most nincs hozzáfűznivalóm:)

Ezt meg csak szimplán imádom

Szét lehet erre esni, elég populáris hozzá, szó se róla..

Persze ez nem puzzléz össze, de attól még hallgatható

http://www.youtube.com/watch?v=QYEd3_Xa ... _embedded#!

Talán egy ilyen inkább alkalmas arra, hogy összepakoljon. Utat mutatunk a vaknak hazafelé (apropó meséltem már, hogy voltam a Vakok intézetében?!)..

!

Ha annyi emberrel beszélsz naponta, mint én, akkor tudod, hogy "kevés az ember, sok az emberszerű lény", sokszor még embernek sem hallatszanak..

!

A CSÍK zenekar mindig érdekeset hoz :)

!
Link a hozzászóláshoz

Phű.. most kicsit megijedtem, hogy milyen elborult vagyok, hogy a mostanság legkedvencebb dalomat nem vagyol képes befogadni.. bevallom, nem értem mi az, ami fura rajta :D Szvsz a szövege és a zenéje is hatalmas.. arról a mondatról nem is beszélve, hogy "...mert nem lehet már nem veled lennem".. hjaj :)

Közben meg oratóriumokat éneklek.. elég erős kontraszt? :shock:

Csak félve jelzem, hogy a Kicsi kicsiszolt kő haloványan emlékeztet Ákos Kicsi szív című szerzeményére, vagyishát hasonló hatást vált ki belőlem. :)

No de mindegy is, különbözünk.. látod, én meg a metáltól hullatom a hajam.. :roll:

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...