Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Zene


Gambit

Recommended Posts

Na ennek örülök.... :)

Szerintem is jobb, mint disco-ba járni, az hü*eség, és sz*r, lagalábbis nekem nem tetszik. Mondjuk van olyan szám, amit én is szeretek és a disco-ban is előfordul. De nagyon ritka az ilyen szám. Én már vagy 2 éve nem voltam disco-ban, kétszer voltam egyben és egyszer egy másikban, de nem volt valami mély benyomásom róluk.

Link a hozzászóláshoz

Engem eddig ha jól emléxem, egyetlen diszkóba ráncigáltak be egyszer haverok. De az 5 km-re volt a déli határtól (jóval Pécs alatt), egy vidéki nem tudom milyen buli volt (asszem Búcsú) és kicsikét részeg voltam :) . Mondjuk annyira, hogy nem tudtam kik visznek hova és miért. Persze a haverok is csak a poén kedvéért vittek be, és végül nem is lett olyan rossz a dolog (egy olyan faluban, ahol még nem láttak Opel Astra-t, teljesen mást értenek a 'disco' alattt :) nem egy E-klubbot kell elképzelni. ) Szóval végeredményben ez az alkalom még tök hangulatos is volt, csak sajnos nem sok mindenre emléxem.

TAO

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Én pont ma hallottam, hogy (bár nem a közeljövőben lesz) május 27-én(?) lesz egy Bonanza koncert. Bár lehet ez nektek már nem új információ, de azért gondoltam szólok hátha...

Ha esetleg tudtok róla valami konkrétabbat szóltok majd? :roll: Lécci! Köszi!

Egyébként engem is érdekelne a közeljövőben valami jó kis koncert Pesten. A legjobb lenne ha csütörtökön lenne, bár ennek nem túl nagy a valószínűsége igaz? Na mindegy.

Sziasztok!

Link a hozzászóláshoz

Hát nem is tudom, de az utolsó beszólásom elég érdekes hangokat váltott ki. De amilyen stilusú zenét hallgattok úgy is öltözködtök? Én nekem jó mert imádom a Kornt és mindenki levágja rólam pedig nem is húzok fel együtteses pólokat. Maradjunk annyiban, hogy a Deftones jó és, ha valakinek nem tetszik akkor ezt ne olvassa el. Arra lennék kiváncsi, hogy a szerepjátékosok milyen zenét hallgatnak

(töbség ?)

Link a hozzászóláshoz

Azt nem tudom a szerepjátékosok milyen zenét hallgatnak, de én szinte mindenevő vagyok kivétel a disco, és tuctuc. A Kornt én is szereten, egyébként Nirvanán nőttem fel, de most nem kezdem el sorolni, mert valószínűleg az összes most itt eszembe sem jutna. Hogy így is öltözködök-e?

Hááát...amíg gimis voltam eléggé látszott az öltözködésemen milyen zenét hallgatok, de sajna mióta fősulis lettem nem nagyon érzem jól magam abban a társaságban olyan cuccokban, mert nagyon kilógok a sorból. Tudom most ez úgy hangzik, hogy nincs egyéniségem, meg megyek a tömeg után, de ez nem így van, csupán iskolában a kultúráltabbik felemet veszem elő ennyi az egész, mert bár nem szeretem a felületes embereket, de nem is akarok teljesen elzárkózni az emberek közül, és sajnos még a mai napig is ítélnek az öltözködés alapján. Egyébként meg ha olyan kedvem van mostanság is felveszem a Nirvanás pulcsimat, és olyankor nem érdekel ki mit mond.

Ja, az öltözködés azért érdekes abban a fősuliban, mert eddig olyan 600 emberből eddig max 10-el találkoztam, aki szereti a rock zenét, de ők se hirdetik túlságosan, a többi, meg cicababa, meg discós. Az a 10 ember is szét van szórva az évfolyamokon, szakokon, és nem járnak sehova. Szóval így nem egyszerű.

Link a hozzászóláshoz

Rajtam meg nem látszik hogy mit hallgatok, csak az hogy nem vagyok a legújabb divatirányzatok feltétlen híve. De az jól esik neked ha vagy egy társaságban, akik soha nem érintkeztek alternatív emberekkel és egyenesen kinéznek valakit ezért? Igaz, hogy ők az ostobábbak, de én világéletemben különc voltam, és lassan kezdem unni, úgyhogy kompromisszumokat kötöttem magammal. Ja, és nem ítélek el senkit a látszat alapján , de ha mégis ebbe a hibába esnék ezen még mindíg tudok változtatni ha megismerem jobban. Mondjuk így is azt veszek fel amit akarok, csak a szakadtabb darabokat fesztiválokra tartalékolom.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...