Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Zene


Gambit

Recommended Posts

Darrick: Na ezzel most utdnék vitázni, de maradjunk annyiban, hogy nekem nem jön be... kicsit az az érzésem, hogy ez a vérengzös image valójában felettébb igénytelen zenét takar... (mondjuk ez elég nagy általánosítás, mert tulajdon képpen minden death, black és a goth zenék nagy részéröl ez a véleményem ) na persze ez alól vannak kivételek, de

szvsz a Slipknot nem az...

Ezzel egyet kell értenem gangler ,ja és igen hallotam már a Dance of the Dath c. albumiot szerintem is sirály!

Link a hozzászóláshoz
Amúgy olyan régies az Iron Maiden azért nem

szeretem azok a sikonyálások szerintem borzasztoak!

Igen, sajnos tudom mire gondolsz, de az új abum egészen más! De most komolyan... nem hittem volna, hogy Bruce-ék ilyen jó zenét hoznak össze... sőt, velem igazán a Dance of Death szerettette meg a Maiden-t. Még a Best of the Beast se jött be ennyire, de ezt hetekig hallgattam... 8)

OSSIAN! A magyar metal isten... hu-hú, és végre vagizhatok, hogy dedikált gitárom van :wink: Nemtudom ti hogy vagytok vele, de én a régi felállást valahogy jobban szerettem (Maróthi Zolivan a vilanygitárnál). Nekem hiányyzik a hangja. Amelett hogy iszonyatosan jól gitározott, énekesnek sem volt semmi... Sokkal karakteresebb, karcosabb hangja volt mint Endrének (lásd: Rock katonái) és az valahogy jobban is ilett a zenéjükhöz...

Úgy fél éve még én is éjjel-nappal Lásd!-ot hallgattam, de kihozhatnának már egy új albumot... mert az Amíg tart mondjuk nagyon ott van, de azért elég hamar meg lehet unni... :roll: Egyébként olyanokat hallok, hogy az énekes srácnak elszállt az agya és most ilyen beképzelt, ellenszenves 'fúúú!-én-vagyok-a-rocksztár-ünnepeljetek!!!' szitnen viszonyul az olyan 'közönséges halandókhoz' mit mondjuk a rajongói... :shock: :? :(

Link a hozzászóláshoz
Gonodolom ismeritek a system of a Down nevű együttest. Ti milyen stílusba sorolnátok?

Én ismerem imádom azt a zenét amit ők játszanak.De azt hogy hova sorolnám azt nemtudom. :?

Depresszió? A dobos húga a csapattársam volt és ők is nagyon jó zenét játszanak szvsz

Te itt most az együttesre gondolsz mert az fasza zenét játszanak,de

az Amíg Tart albumukat hallotam állitolag a Tiszta Erőböl nem olyan jó zene.

Link a hozzászóláshoz
Nem tudom, kardból biztos, hogy Katana + Wakizashi lenne a választásom, és nem a 10000 forintos darabok. Igaz egy tisztességes kard nem olcsó, de mint mondják lelke van...

TheElf : ez most hogy jött ide?? Visszanéztem 1-2 oldalt a fórumon, de nem értem ez mire volt válasz.

Mindenesetre ha már felhoztad... Igen a japán kardok baromi drágák... és lelkük van. Épp ezért utálom azt, ha valami újgazdag vesz egy ilyen kardot (esetleg tényleg jót is, mert neki telik rá), és nem ért hozzá, csak kirakja a falra díszkardnak. Ez szerintem gyalázás. Csak olyanok érdemlik meg a kardot, akik értenek hozzá, és tisztelik azt. Bár az ilyen újgazdagok ritkán jutnak hozzá olyan kardhoz, ami TÉNYLEG igazi katana. (itt már az eszmei értékű fegyverekre gondolok) Azt is a fegyver megsértésének tartom, ha valaki nem tudja használni, csak nekiáll vele hadonászni vagy suhintgatni. (kivéve gyakorlás, de aki tényleg katanát tanul használni, az nem egyből azzal kezdi, és mire odajut, hogy katanát vesz a kezébe, már elég szépen fogja a kezébe a kardot.)

Egy ilyen fegyver csak akkor mozog tisztán és szépen, ha olyan kezébe került, aki ismeri és tiszteli.

A mesterem kardját senki nem meri megérinteni...

Üdv,

TAO

Link a hozzászóláshoz
Nem tudom, kardból biztos, hogy Katana + Wakizashi lenne a választásom, és nem a 10000 forintos darabok. Igaz egy tisztességes kard nem olcsó, de mint mondják lelke van...

TheElf : ez most hogy jött ide?? Visszanéztem 1-2 oldalt a fórumon, de nem értem ez mire volt válasz.

Egyszerű: Én akkor írtam amikor a többi ilyen offtopic ki lett véve a témából, így az én válaszom bennmaradt, szerintem Antail a többit áttette valahova :)

Link a hozzászóláshoz
én leginkább a divatzenébe sorolnám őket, valaha amikor senki sem ismerte őket még akkor még hallgattam, de most már nem, mert az összes deszkás is ezt hallgatja

Mivan akkor ha deszkások is hallgatják én is deszkás vagyok de nem

azt a zenét hallgatom leginkább hanem a Korn zenét meg az

ilyeneket!

Nem ezért mondtam, csak azóta meguntam. Kornt és ilyeneket nem hallgatok, mert leginkább a dalamos metált szeretem, igaz nem vetem meg a death/black metált sem és a punkot sem

Link a hozzászóláshoz

Nefi: Majdnem én is beírtam valami hasonlót, mint Darric, de aztán olvastam a hozzászólásod. De mnondjuk még így is belekötök: 1. Hogy lehet egy álltalad régebben kedvelt zenekart megunni. Ezt nem vágom...

2. (ez nem neked szól Nefi) Azt nem értem, hogy miért van az a ,,rockerek" körében, hogy azok az álltaluk kedvelt zenekarok mellyeket felfedez a nag ,,közönség" hírtelen útálni kezdik? Miért van az, hogy a divatzene ként hallhat ó kedvencüket már nem szeretik? Miért ciki?

Link a hozzászóláshoz

A rock elvben az emberi kapcsolatokról is szól a kis koncertről a klubbokban, és arról hogy olyanok csinálják akikhez közel vagy nem milliomos megközelíthetetlen sztárok, pont ez az ami a lényege, a barátság a sztárolás helyett az emberi kapcsolatok a sztárság helyett, ha ezt egy együttes elfelejti akkor sokszor veszik el a lényeg. Ettől még a zenéjük lehet jó, de a rocker nem attól rocker, hogy rockzenét hallgat.

Link a hozzászóláshoz

No igen ami már olyan, hogy a csapból is az folyik az unalmas is lehet, sőt egyy fontosabb dolog van: Már nem tükrözi az egyéniségedet. Egy rocker pedig lázadó is és fontos neki a saját (és társai) egyénisége, mert erről is szól a dolog. Akik így érezbnek azok viszik a társaságot akik a zene, és sok más külsőség miatt ment oda de követő az pedig ezt átveszi. Mert ugye nem minden rocker valóban az...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
  • Új...