Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Táborpóló!


Recommended Posts

Üdv,

előbb néztem a befizetéseket, és ott "8k pólópénz", ami nem igaz, mert 10k, mivel a 5db-ot rendelünk, 2db Fenixtől, 2db Frostytól, 1db tőlem(Ceriék nem szóltak hogy az ő rendelésükkel is foglalkozzak, ők valszeg megoldják maguk.).

E mellett marad 19-10=9, meg amit eddig befizettem 12, vagyis 21k, ami ugyebár a "kajás" tábordíj.

Szépeket! :D

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Akkor Fenyx befizetését tisztázni kell, én úgy tudom, már egyszer megérkezett a befizetése a pólóra.

Atvyét és Frostyét pipáltam, Ulmiét is láttam, hogy megérkezett..

Rajman nem tudom mikor, de elég későn írta be a pólórendelést, ráadásul ki sem fizette, így neki nem tudunk pólót biztosítani.

Bárkinek még utolsó óhaj-sóhaj? Ma estig bezárólag lehet jelezni, ha már el lett küldve a pénz (legkésőbb holnapig meg kell érkezzen), de még sincs esetleg a listán.

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Elkészültek a pólók, rövid átnézés után stimmeltek, a speciális kérések is teljesítésre kerültek elvileg.

A plotter nem boldogult a bonyolult ábrával, így fotónyomtatás került a pólókra, ami sajnos kerettel van, ellenben színes. A nyomtatott ábrák azonban strapabíróak, kifordítva, 40°-on mosva elég sokáig bírják repedés nélkül.

Üdv!

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...