Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kinek kellenek mire és miért a kulcsok?


Recommended Posts

A csapattagok egymás között cserélgethetik a Játékban majd.

A modulban felhasználható! :mrgreen:

Z

Arra valamilyen szinten lehetett számítani, hogy a modulban felhasználható... gondolom erre majd egyrészt rá kell jönni, hogy hogyan, másrészt, meg aztán megkönnyíthet bizonyos dolgokat. Gondolom én.

A cserélgetést egyébként a nyertesek között gondoltam. Ezek szerint viszont azt nem lehet... az viszont, hogy a csapattagok között lehet, az azt jelenti, hogy minden csapattagnak érdemes játszani, és csapaton belül érdemes továbbadni megoldást (csapattól függően), mert alkalmasint növelheti a csapat (nyerési) esélyeit a kulcsos játékban :)

Azért azt megkérdezném, hogy mennyire fontos szerepe lesz a modulban? Döntő lehet a modul megoldásában? ;)

Leírásként gondolom annyi lesz első körben a kulcsokról, amennyit a drága kufárunk elárul. :-P a többi információt, gondolom, majd a modulban kell megszerezni. :)

Link a hozzászóláshoz
Jellemző, hogy még a nyereményjátékot is szétkérdezed, Catsmile :)

Sosem pihensz, mikor alszol? :)

Nekem az lenne a kérdésem, hogy ha Catsmile nyer kulcsot, akkor hogyan lehet tőle ellopni? :P

Felon: ez csak a természetes kiváncsiság... és nem tudom, hogy függ össze az alvással... :-P

arról nem is beszélve, hogy az információ hatalom :) meg egyébként is, inkább örülnél, hogy helyetted (is) én teszem fel a kérdéseket... :-P

ellopni meg az előzőek szerint csak akkot lehetne, ha egy csapatban lennénk... :-P

meg egyébként sem hagynám... utolérne a kín és a büntetés... ;) persze mindkettő akár édes is lehet... ;)

Link a hozzászóláshoz

Majd elmesélem hogy függ össze :)

Ok, cserélgetni lehet, csapattagok között, de engem nem ez érdekel.

Egyébként én nem viccből kérdeztem, hogy hogyan lehet ellopni.. persze nem csak Catsmile esetleges kulcsai jöhetnek szóba, Hulla is nyert már ;) És akkor mindjárt nem is kellene azon aggódnia, hogy kaphat-e még :)

Mivel a csupor-tulaj azt mondta Atvynak, hogy gyorsan pakolja el, nehogy ellopják, gondoltam ez felhívás keringőre. Nos? :)

Link a hozzászóláshoz

Hulla: szerintem sorsolás kérdése... ha többször is ki leszel sorsolva, akkor szerintem simán lehet több kulcsod... :)

Felon: egyetértek... tényleg felhívás egy keringőre... ha megnézed a legutóbbi kérdésnél is ott a figyelmeztetés... :) a kérdés igazából az, hogy csapaton belül érdemes-e ellopni... mennyire szolgál magán és mennyire szolgál csapatérdekeket? és ha már itt tartunk... csak a játékosként tudod, hogy van egy kulcsotok... a karaktered nem biztos, hogy tudja... :-P

Link a hozzászóláshoz

Mindenki karakterének lett a nyereményjáték hirdetve, és mindenki előtt húzzák ki a nyertest (tehát nem pm-ben közlik a szerencséssel/szerencsétlennel), így igen, tisztában van vele a karakterem, hogy ki nyerte :P Legalábbis én így értelmezem.

Amúgy hangsúlyoznám: nem csapaton belüli dologra gondolok, akkor nem lopni akarnám, hanem szépen mosolyognék :D Amúgy azt hiszem feltűnhetett, hogy se veled, se Hullával, de még Atvyval se vagyok azonos csapatban. :) A te kérdésedet ne vetítsd rá az enyémre. :)

No de további reagig megvárom inkább a választ. Feltételezésekkel úgysem megyünk semmire.

Link a hozzászóláshoz

Az eredményhirdetés az szavakkal történik, tehát minden karakter tisztában van ki nyerte.

Tehát csapaton belül a csapattagok is tisztában vannak azzal, hogy társuk mit nyert.

Tehát saját belátásuk szerint akár meggyilkolhatják a csapattagukat (a táborban játék alatt) a kulcs miatt, ha annyira kell nekik.

:tuzes:

Link a hozzászóláshoz
Lopni nem lehet. Ha valaki eladja a másiknak természetesen eladhatja. Kérdés, hogy talál-e rá vevőt? Kérdés, hogy valaki el akarja-e adni? 8)

Táposoknak: csak pénzért lehet eladni, amit nem lehet visszaváltani TP-re.

Antail:

hát, amíg nem tudjuk, mire jó, addig mindkét részről zsákbamacska eladni... :)

ha már a nyereményjáték alatt el lehet adni, akkor közvetettem keletkezhet Tp... mivel kevesebb pénzt kell Tp-ből váltani... vagy az eladás is csak a modul alatt lesz érvényes és csak csapat szinten?

Link a hozzászóláshoz

És, ha csak 7 válaszadó lesz akkor is? :D

Amúgy ezek szerint a kulcsokat egy fogadóban nyerjük meg. Egy "ismeretlen" személytől. A kulcsokat csak eladni illetve cserélgetni lehet. A modulban derül ki, hogy mire jók.

Azt megkérdezhetem, hogy honnan szerezte őket? Valamint azt, hogy mennyire lesz hátrányban az a csapat, aki nem szerez egyet sem? :D

Link a hozzászóláshoz

A kulcsokat nem egy fogadóban osztja az emberkénk, hanem egy konkrét helyszíntől mentes (itt most nem a körülmények, hanem maga a kulcs megszerzése a lényeg) piac egy szegletében.

Azért lehet egymás között eladni, hogy szabad kezet kapjatok a felhasználásáról.

A modul megoldható kulcsok nélkül is, ám a kulcsokat megfelelő helyen és időben használva előnyökre tehettek szert.

üdv. Z

Link a hozzászóláshoz
Majd elmesélem hogy függ össze :)

Ok, cserélgetni lehet, csapattagok között, de engem nem ez érdekel.

Egyébként én nem viccből kérdeztem, hogy hogyan lehet ellopni.. persze nem csak Catsmile esetleges kulcsai jöhetnek szóba, Hulla is nyert már ;) És akkor mindjárt nem is kellene azon aggódnia, hogy kaphat-e még :)

Mivel a csupor-tulaj azt mondta Atvynak, hogy gyorsan pakolja el, nehogy ellopják, gondoltam ez felhívás keringőre. Nos? :)

Ööö... azt akarod mondani, hogy túlságosan pihent vagyok? :-P

Jut eszembe, a már nem kell elemelned e remek elemet, mellyel rekeszeket engesztelhetsz... ;) mivel nyertél egyet... :D

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...