Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kinek kellenek mire és miért a kulcsok?


Recommended Posts

Lejárt az időd Kalandozó!

Úgyérzem most feladtam a leckét számodra! Csak egy Kalandozó volt talpon a homokdűnén aki megszerezte a helyes választ! Még sem volt az olyan elérhetetlen ím! Hahahaa! Aggódom miattad... Komolyan... Ez már az utolsó előtti kulcsom volt! Neked nem lesz utolsó előtti lehetőséged rabláncon a bitóra menet!

A fényes Cor Daleth ím Shadlex birtokába került! Õ volt az egyetlen helyes megfejtő! Részlet a válaszából: "A Tudás Oázisa az Al Abanada emirátusban található varázsló-iskola, föleg az emírség számára képez megbízható embereket, de megfelelő összeg fejében másokat is tanítanak itt."

Már csak egy lehetőséged van kulcshoz jutni! Hamarosan felteszem az utolsó kérdést neked barátom! Lehet ez lesz az utolsó kérdés kalandozó életed folyamán! Hahahaa!

Áááááá ez nem ér. Én is el akartam küldeni a megoldást, feljövök most, 23 óra (azaz a határidő) előtt 24 perccel, és erre már kirakták a megoldást. Fellebezek a shadoni inkvizíciónál! 8)

Link a hozzászóláshoz

? ;

Áááááá ez nem ér. Én is el akartam küldeni a megoldást, feljövök most, 23 óra (azaz a határidő) előtt 24 perccel, és erre már kirakták a megoldást. Fellebezek a shadoni inkvizíciónál! 8)

hmm... még nálam sincs 23:00 fórumidő szerint... csak azt nem értem, hogy miért van... :) +1-es a beállításom lehet, hogy 0-ásra kellene állítani? ;)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...