Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Egyéb rendezvények (nem MAGUS)


Recommended Posts

Sziasztok!

2004.január 3-án, J.R.R. Tolkien professzor születésének 102. évfordulóján a Magyar Tolkien Társaság ismét rendezvényt szervez a Corvin moziban.

Reggeltől estig tartó változtatos programokkal, fellépésekkel, színdarabokkal, különleges vendégekkel várunk szeretettel mindenkit. Amint kiderülnek a végleges és pontos programok, jelzem.

Link a hozzászóláshoz

Ha jól hallottam kedves Silmeniel, te nagy Gyűrűk Ura rajongó vagy. Kiváncsi lennék, neked mi a véleményed a művekről és a világáról?

A film jól sikerült vagy lehetett volna jobb is?

No persze ne ide ird le, hanem nyitok neki egy külön topicot. Igy a találkozó elött izgalmas téma lesz. Gondolom erről mindenkinek van egy-két hozzáfűzni valója.

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Vendégek: úgy tudom, nem lesz külföldi vendégünk... :( Andy biztosra lemondta, Billy is ha jól hallottam... :( :cry:

Ugyanakkor a film magyar szinkron-stábjának több tagja jön, úgyhogy lehet majd beszélgetni a színészekkel, a fordítókkal, állítólag még egy mini-szinkronstúdiót is berendeznek, ahol meg lehet nézni, hogy készültek a dolgok...

Beugró... Hm... Ha jól értesültem, akkor 300-500 Ft között lesz... De ezek még azért nincsnenek kint, mert nem biztos infók. De tessék menni szépen kvízezni, stb... :)

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Zalaegerszegen lesz egy jó kis játék.Ime az infók:

Január 17-én kerül megrendezésre a kalandmodulbajnokság,D&D 3 rendszer és MAGUS,9-10 órai érkezéssel.

Cím:Zalaegerszeg Ady út 1. A buszállomáshoz közel, de a vasúttól is csak 15 perc gyalog.

Helyszín(az ismert nevein ahogyan rá lehet kérdezni):HEMO,Tiszti Klub,Honvéd Kaszino.

8. szintű karakterekkel.A nevezési díj 1000FT.Természetesen mindenki kap ajándékot+ lesz díjjazás (pl.A legtöbbet fogyasztó KM, a legszerencsétlenebb JK, értsd a játék során végig 01 dobálgató JK stb.)

Büfé is lesz előreláthatóan.

KM-k akiket ismerhettek Magusban Crowstone és én próbálok valamit felcsillantani eme tudományból.

CZ,Gem,Józsi (a magas srác a TT első napján) játékos lesz kellene nekik a segítség!! Gyertek el!:)

A többi KM is régi szerepjátékos élmény velük játszani, de győződjetek meg róla magatok!!!

Ha valakit érdekel írjon a sneer@freemail.hu-ra vagy ide privet.Akkor megadom a telefon számom vagy felhívom és a részleteket megbeszéljük.

Szeretettel vár mindenkit a Dagadt Denevér Szerepjátékklub

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Úgy látszik megkaptam a szóvivő szerepet így megint én írhatom be a következőket:

A Dagadt egerszegi Denevérek februárban is jönnek egy dobással.Talán egész nagyra fog sikerülni.Február 21-én live lesz.Pontosan éjszaka lesz a rendezvény.Fedettpályás.Szabályok az alábbi címen olvashatók: http://www.extra.hu/egerszeglive

Ez a héten valószínüleg ki lesz egészítve.

Ahol még lehet olvasni részleteket http://www.nexus.hu/legenda

A fórum, zalaegerszegi Élő Szerepjáték Találkozó résznél

Szálás intézése ügyében bátran keressetek engem.

A dark zalaiak nagy része NJK lesz.Aki nem bírja az arcunkat itt a lehetőség hogy elkalapájon minket! ,)

üdvözlettel,

Link a hozzászóláshoz

Tavaszi találkozók egyike!

Amit már sokaknak említettem, lesz egy hivatalos MAGUS verseny is még az ET szabályai szerint (gondolom).

Itt http://atjaronap.sf.hu/ bővebb infót találtok róla.

Tessék csapatokba rendeződni és megvívni az elsőségért! :P

Én is ott leszek mert szeretnék egy mesélés és játéktechnikai előadást tartani. Remélem oda is benéztek majd. :wink:

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz
Lenne egy kérdésem:

aki CSAK Mazsinó mestert szeretné megnézni, annak is meg kell vennie a jegyet egész napra? :?: :?: :?:

Igen, mindenkinek jegyet kell vennie. Érdemes eljönni, mert egész nap aki nem játszik a versenyen, az mozizhat orron át is. :D

Darun: Ha gondolod mehetünk együtt korán reggel, innen a Nyugatitól.

Mit szólsz?

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...