Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Silmeniel

Egyéb rendezvények (nem MAGUS)

Recommended Posts

A város által vetett árnyakban rebesgetik, halk szavú öregek suttogják alkoholtól és dohányfüsttől bűzlő ivókban, titkos chatszobákban gépelik be hamis nickeket viselő informátorok, zárt igazgatósági űléseken avatják be a legfelsőbb vezetőket...

... terjed a hír ...

Mr Johnson újra árnyvadászokat keres.

5 fős csapatok jelentkezését várja.

jelige: "Szelek szárnyán"

Az akciót november 17-ére tervezik. Részletek rövidesen.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Kedves kalandozótársaim!

2012.10.20.án Debrecenben megrendezésre kerül a XIII. Mentálcsavar Találkozó.

Szeretettel várnak mindenkit a szervezők, játékoscsapatokat, ám KALANDMESTEREKRE is nagy szükség van!

Mivel én is megyek Debrecenbe, meg a versenyre is, előtte pénteken, ez jelenthet könnyebbséget a vállalkozó kedvű KM-eknek.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Shadowrun verseny 2012

2012. november 17. (szombat)

http://sr2012.ostrom.hu/

Elindult tehát a jelentkezési szakasz, várunk minden kalandozót nagy-nagy szeretettel.

M* alapkönyvet ez alkalommal otthon lehet hagyni és taktikusra váltani.

A kalandozók ugyanis hullanak, mint a legyek, de a paranoid árnyvadászoknak még van esélyük. :tuzes:

Hú de gonosz vagyok... :viragos:

Részlet az első novellából:

- Biztos, hogy ez az a ház? – kérdezte Seldar unott hangon.

- Nem’tom, de nem mindegy? Ha eggyel arrébb, akkor majd oda is bemegyünk.

- Ezt most nem mondod komolyan. Hasra ütve szétlövünk mindenkit odabenn, aztán legfeljebb a hullák fölött majd azt mondjuk, hogy bocs, eltévesztettem a házszámot?

- Szerintem nem sokan hallanák, de amúgy se nagyon szoktam elnézést kérni.

- Na mondjuk ez igaz.

- Ühüm.

- De ez akkor is egy AA-s környék, legalább azt a rohadt hangtompítót tennéd fel…

tovább olvasom

Szerkesztve ekkor: , Sir Thomas által

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Gördül tovább a szekér, már alig több, mint egy hét van hátra a versenyig. 12 csapatunk van, további helyek még elcsíphetőek és egyelőre nem láttam kalandozókos csapatot. Ez egy tökéletes lehetőség arra, hogy kipróbáljátok a Shadowrunt, mert nem kell rá karakterekkel készülni. A honlara kikerült a 3. novella is, szóval most már tetemes olvasnivaló akad a jelentkezőknek. Ne kérdezzétek, hogy melyik novellát írtam én... Legyen elég annyi, hogy a munka oroszlánrészét Douwe és Varshi végzi, én csak kontárkodom.

Ne tétovázzatok, jelentkezzetek! :mrgreen:

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Április 26-án lesz egy Star Wars verseny, illetve májusban Shadowrun.

Részletek később, csak szerettem volna jelezni, hogy lehessen már készülődni.

A Star Wars verseny érdekessége, hogy a legújabb, Fantasy Flight Games szabályok szerint megy majd, egyedi kockákkal stb.

Már csak az újdonsággal való ismerkedésért is érdemes lesz eljönni...

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ugyan a táborba nem tudok elmenni, de tök jó, hogy ezt kiírtad, mert a honlapot megnéztem, és szívesen lenéznék a klubba valamelyik péntek este. Hogy mikor, azt még nem tudom, de felírtam. :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Szia Tao!

Mostanság tényleg a pénteki klubbunk kicsit pang. De a belvárosban is tartunk klubbnapot a Káoszban, minden második hét csütörtökén.

És ahogy Tohony monda minden kedves érdeklődöt várunk a táborunkba és a klubbnapjainkra.

Ha valakinek kérdése lenne az írjon egy emailt gyenesattila90@gmail.com

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Két rendezvényt is figyelmetekbe ajánlok.

Mindkettő most hétvégén lesz (február 6), utóbbira pedig még lehet jelentkezni játékosnak, akinek van kedve, ideje ilyen remek kis programokra ellátogatni.

1 - Kalandorok Társasága találkozó (alcím: D&D akkor és most)

Egynapos szerepjáték találkozó, de nem verseny, hanem a játék öröméért jönnek össze az emberek. Öreg rókák szervezik, jó muri. Helyszín: ZIC.

http://kalandoroktarsasaga.hu/

2 - Fagyott Világ (hadijáték/larp)

Sokadszorra megrendezett, évnyitó élő szerepjáték (harcorientált), ahol összejön az ország krémje kicsit fagyoskodni és szerepjátszani. Egyedi hangulat, remek jelmezek, kötetlen stílus. Erre még jelentkezni is lehet 1-2 napig, nagyon ajánlom!

https://www.facebook.com/events/1633337043596164/

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Kalandorok Társasága találkozó (alcím: „…ezt már láttam valahol!”)

Időpont: 2016. október 1. (8-20h)

Egynapos szerepjáték találkozó, de nem verseny, hanem a játék öröméért jönnek össze az emberek. Öreg rókák szervezik, jó muri. Helyszín: ZIC.

http://kalandoroktarsasaga.hu/

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdvözletem minden régi és új Kalandozónak!

Ha megengeditek szeretném ehelyütt is reklámozni a Ciklusok Rabjai nevű élő szerepjátékot, melyet idén Június 29-30-án rendeznek Fülöpházán. 

Az immáron több éven keresztül vezetett történet idén is fordulatokkal teli, jó hangulatú eseménynek ígérkezik, melyet középkori fantasy stílusban tartanak a szervezők.

A történet Alac világán játszódik, ahol megannyi mesés faj egyedei élnek, számtalan varázslatos helyszínen.

A közelmúltban a varázslóállam, Yech'tha vezetője, megmérgezte a kontinens legnagyobb államának, Veitonnak a királyát, ami háborút robbantott ki a földrészen.

Eme háború végeztével Veriton új királyt készül választani, aminek sorsát egyformán befolyásolják nemesek és közemberek...

Ha érdekel az esemény, szívesen várom itt a kérdéseket, illetve a világról és történetéről bővebben utána tudtok olvasni a:

https://ciklusok-rabjai.webnode.hu/ -honlapon.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok újfent!

Az előzőekhez kapcsolódóan Szellő (Nyári László) rendez egy ott alvós, bulizós, bográcsozós larp fegyver készítő hétvégét azoknak, akiket csak az tart vissza, hogy nincs megfelelő felszerelésük a játékra.

A jó hangulat garantált az eredmény csak az egyén ügyességétől függ, de minden segítséget megadunk.

Az esetleges költségekért és egyéb kérdésekért  forduljatok nyugodtan hozzá, vagy keressétek fel a LARP craft című facebook eseményt.

Szép napot mindenkinek! :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés