Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Egyéb rendezvények (nem MAGUS)


Recommended Posts

*user fogja a fejét*

Jáááj, jézusom, sokszor nagyon szégyellem hogy lánynak születtem...

No, a helyzet, mivel ilyen dinamikusan változik au idöpont, BIZTOS, hogy sem én, sem TAO nem leszünk jelen. Amúgy is igen kérdéses volt...

Szóval ránk NE számitsatok.

Link a hozzászóláshoz

nos ismételten megpróbálunk szervezni egy talit aminek az időpontját még nem döntöttük el, de okkulva az előzőekből inkább azt kérdezném meg, h kinek meik lenne a jobb??kiírnék itt négy lehetőséget ami lehetne - legalábbis szerintem, ha meg nagyon nem teccik a népnek akkor meg találjátok ki ti :D

mind a négy a tavaszi szünetben van:

=>márc 23. - szerda du: 3tól ameddig kedve van a társulatnak...

=>márc 24. - csütörtök du akár 2től is lehet....

=>márc 25. - péntek du ugyanaz mint csüt :D

=>márc 26. - szombat du ugyanaz mint csüt. :D

- én a márc 24-ét favorizálom, hiszen az már a szünet első napja, akkor elvileg szinte mindenki ráérne.

- a helyszín a cdfű, ezért ajánlatos, h mindenki hozzon magával néminemű kézpénzt, amit elteázhat - ez nem kötelező.

- aki jön az kérem itt jelezze!!! thx ;)

Link a hozzászóláshoz

Helló mindenkinek, aki olvasgat errefelé.

Most olvastam, h kéne köszönés meg elköszönés egy-egy ilyesfajta irományhoz így én is megteszem.

Nos csak annyit szeretnék mondani, h az előzőleg kiírt találkozó pénteken lesz tarva vala, azaz március 25-én.

Nem tudom, h megkérdezzelek-e titeket is, h mikor kezdődjön a találkozó. Én azt javallom, h vmikor du esetleg kora du, úgy 2-3 magasságában.(igen, h ernek is jó legyen).De ha ezzel valakinek problémája van az nyugodtan szóljon!!

Üdvözlettel: @

Link a hozzászóláshoz

Milyen régen nem volt már "spontán" kalandozókos összeröffenés, nem gondoljátok?

Chaten beszéltük, hogy esetleg ha befér egy eme rettentően rövidke időbe, ami még táborig hátravan, akkor lehetne egyet tartani. Amire ki tudja, hátha eljönne pár ember, megismerni a naaaaaagy kalandozókat (lásd Antail, Con Salamander, Ben Kenobi) .

Nos?

Link a hozzászóláshoz

Én totál benne lennék egy egynapos kisebb taliban, úgyis Bp-en szállok át hazafelé menet, sőt, még talán ott is tudnék aludni. Úgyis unom már Szolnokot, megaztán csak 2 vizsgám lesz, mert sikeresen elintéztem a többi lehetőségemet, de ez részletkérdés. Meg persze vizsgák után is jó. Szóval csak szóljatok.

Szóval /me jelentkezik. :D

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...