Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Silmeniel

Egyéb rendezvények (nem MAGUS)

Recommended Posts

A város által vetett árnyakban rebesgetik, halk szavú öregek suttogják alkoholtól és dohányfüsttől bűzlő ivókban, titkos chatszobákban gépelik be hamis nickeket viselő informátorok, zárt igazgatósági űléseken avatják be a legfelsőbb vezetőket...

... terjed a hír ...

Mr Johnson újra árnyvadászokat keres.

5 fős csapatok jelentkezését várja.

jelige: "Szelek szárnyán"

Az akciót november 17-ére tervezik. Részletek rövidesen.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Kedves kalandozótársaim!

2012.10.20.án Debrecenben megrendezésre kerül a XIII. Mentálcsavar Találkozó.

Szeretettel várnak mindenkit a szervezők, játékoscsapatokat, ám KALANDMESTEREKRE is nagy szükség van!

Mivel én is megyek Debrecenbe, meg a versenyre is, előtte pénteken, ez jelenthet könnyebbséget a vállalkozó kedvű KM-eknek.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Shadowrun verseny 2012

2012. november 17. (szombat)

http://sr2012.ostrom.hu/

Elindult tehát a jelentkezési szakasz, várunk minden kalandozót nagy-nagy szeretettel.

M* alapkönyvet ez alkalommal otthon lehet hagyni és taktikusra váltani.

A kalandozók ugyanis hullanak, mint a legyek, de a paranoid árnyvadászoknak még van esélyük. :tuzes:

Hú de gonosz vagyok... :viragos:

Részlet az első novellából:

- Biztos, hogy ez az a ház? – kérdezte Seldar unott hangon.

- Nem’tom, de nem mindegy? Ha eggyel arrébb, akkor majd oda is bemegyünk.

- Ezt most nem mondod komolyan. Hasra ütve szétlövünk mindenkit odabenn, aztán legfeljebb a hullák fölött majd azt mondjuk, hogy bocs, eltévesztettem a házszámot?

- Szerintem nem sokan hallanák, de amúgy se nagyon szoktam elnézést kérni.

- Na mondjuk ez igaz.

- Ühüm.

- De ez akkor is egy AA-s környék, legalább azt a rohadt hangtompítót tennéd fel…

tovább olvasom

Szerkesztve ekkor: , Sir Thomas által

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Gördül tovább a szekér, már alig több, mint egy hét van hátra a versenyig. 12 csapatunk van, további helyek még elcsíphetőek és egyelőre nem láttam kalandozókos csapatot. Ez egy tökéletes lehetőség arra, hogy kipróbáljátok a Shadowrunt, mert nem kell rá karakterekkel készülni. A honlara kikerült a 3. novella is, szóval most már tetemes olvasnivaló akad a jelentkezőknek. Ne kérdezzétek, hogy melyik novellát írtam én... Legyen elég annyi, hogy a munka oroszlánrészét Douwe és Varshi végzi, én csak kontárkodom.

Ne tétovázzatok, jelentkezzetek! :mrgreen:

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Van egy 3 fős csapat (ostromosok), +1 főt kersnek az SR versenyre. Ha valakit esetleg érdekel (akár kezdőként is), szóljon, és összehozzuk velük.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Április 26-án lesz egy Star Wars verseny, illetve májusban Shadowrun.

Részletek később, csak szerettem volna jelezni, hogy lehessen már készülődni.

A Star Wars verseny érdekessége, hogy a legújabb, Fantasy Flight Games szabályok szerint megy majd, egyedi kockákkal stb.

Már csak az újdonsággal való ismerkedésért is érdemes lesz eljönni...

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

bakker , ez nem forditva lesz??? az facebook oldalatok a terveknél még forditva volt...az a gáz hogy star warsra mentem volna, ha az lett volna majusban, mivel aprilisi idopont már be van könyvelve másra... :-(

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok

Idén ismét lesz Sziriusz Tábor. Most már 10 napon át. 2015 július 22 - 31 között. Szerepjátékok, társasjátékok, beszélgetések, sörözgetések... kemping, strand, kockulás akár. Részletek a www.sziriusz.hu oldalon. Helyünk van még, lehet jelentkezni ;)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ugyan a táborba nem tudok elmenni, de tök jó, hogy ezt kiírtad, mert a honlapot megnéztem, és szívesen lenéznék a klubba valamelyik péntek este. Hogy mikor, azt még nem tudom, de felírtam. :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

A pénteki klubnapokon mostanásg ( munka, vizsgák) miatt kicsit pangás van, de egyeztess Gyenes Dáviddal ;)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Szia Tao!

Mostanság tényleg a pénteki klubbunk kicsit pang. De a belvárosban is tartunk klubbnapot a Káoszban, minden második hét csütörtökén.

És ahogy Tohony monda minden kedves érdeklődöt várunk a táborunkba és a klubbnapjainkra.

Ha valakinek kérdése lenne az írjon egy emailt gyenesattila90@gmail.com

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Köszi, keresni foglak valamikor a következő hetekben-hónapokban. :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Két rendezvényt is figyelmetekbe ajánlok.

Mindkettő most hétvégén lesz (február 6), utóbbira pedig még lehet jelentkezni játékosnak, akinek van kedve, ideje ilyen remek kis programokra ellátogatni.

1 - Kalandorok Társasága találkozó (alcím: D&D akkor és most)

Egynapos szerepjáték találkozó, de nem verseny, hanem a játék öröméért jönnek össze az emberek. Öreg rókák szervezik, jó muri. Helyszín: ZIC.

http://kalandoroktarsasaga.hu/

2 - Fagyott Világ (hadijáték/larp)

Sokadszorra megrendezett, évnyitó élő szerepjáték (harcorientált), ahol összejön az ország krémje kicsit fagyoskodni és szerepjátszani. Egyedi hangulat, remek jelmezek, kötetlen stílus. Erre még jelentkezni is lehet 1-2 napig, nagyon ajánlom!

https://www.facebook.com/events/1633337043596164/

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Kalandorok Társasága találkozó (alcím: „…ezt már láttam valahol!”)

Időpont: 2016. október 1. (8-20h)

Egynapos szerepjáték találkozó, de nem verseny, hanem a játék öröméért jönnek össze az emberek. Öreg rókák szervezik, jó muri. Helyszín: ZIC.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdvözletem minden régi és új Kalandozónak!

Ha megengeditek szeretném ehelyütt is reklámozni a Ciklusok Rabjai nevű élő szerepjátékot, melyet idén Június 29-30-án rendeznek Fülöpházán. 

Az immáron több éven keresztül vezetett történet idén is fordulatokkal teli, jó hangulatú eseménynek ígérkezik, melyet középkori fantasy stílusban tartanak a szervezők.

A történet Alac világán játszódik, ahol megannyi mesés faj egyedei élnek, számtalan varázslatos helyszínen.

A közelmúltban a varázslóállam, Yech'tha vezetője, megmérgezte a kontinens legnagyobb államának, Veitonnak a királyát, ami háborút robbantott ki a földrészen.

Eme háború végeztével Veriton új királyt készül választani, aminek sorsát egyformán befolyásolják nemesek és közemberek...

Ha érdekel az esemény, szívesen várom itt a kérdéseket, illetve a világról és történetéről bővebben utána tudtok olvasni a:

https://ciklusok-rabjai.webnode.hu/ -honlapon.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok újfent!

Az előzőekhez kapcsolódóan Szellő (Nyári László) rendez egy ott alvós, bulizós, bográcsozós larp fegyver készítő hétvégét azoknak, akiket csak az tart vissza, hogy nincs megfelelő felszerelésük a játékra.

A jó hangulat garantált az eredmény csak az egyén ügyességétől függ, de minden segítséget megadunk.

Az esetleges költségekért és egyéb kérdésekért  forduljatok nyugodtan hozzá, vagy keressétek fel a LARP craft című facebook eseményt.

Szép napot mindenkinek! :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

NYILT VILÁGOK - IX. Kalandorok Társasága Találkozó

Időpont: 2019. május 25. (8-20h)

OHE támogatással szervezett egynapos szerepjáték találkozó, de nem verseny, hanem a játék öröméért jönnek össze az emberek. Öreg rókák szervezik, jó muri. Helyszín: ZIC.

Még keresnek mesélőket is, jelentkezés gondolom valahol éprilisban indul. Észnél kell lenni, mert gyorsan betelnek a legjobb helyek. :D

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok, 

Sajnos a Ciklusok Rabjainak helyszínével kapcsolatban problémák merültek fel, így a játék helyszíne átkerült 2621, Verőce, Ótársa köz 1. szám alá. 

Az időpont változatlanul június 28-29.

A szervezők a kedvezményes regisztráció időpontját június 9-ig kitolták.

Részletek a honlapon.

Várunk mindenkit szeretettel, és jó felkészülést kívánunk a Kalandozok.hu Nyári táborára. :)

Szép napot mindenkinek!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Az idei Kamara Larp hétvége 2020 november 5-8 közt kerül megrendezésre. 

Helyszín még keresés alatt, részletek év közben kerülnek publikálásra.

Idén lehetőséget biztosítunk új dizájnerek debütálásához, amihez egyrészt mentorálást, másrészt oktatást is biztosítunk. Ha tehát tehetséget és energiát érzel magadban ahhoz, hogy játékot írj, várjuk jelentkezésed szeretettel. Ezzel kapcsolatban rövidesen kiírjuk a gyakorlati tudnivalókat! 

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...