Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Egyéb rendezvények (nem MAGUS)


Recommended Posts

Köszönöm SAS az egyetértésedet. Én már leírtam a véleményemet. Ha megyünk egyáltalán mesélni azt is csak azért, hogy öregbítsük a hírnevünket. Tényleg kellene kedden egy nevet kitalálni. Tehát kedden várom a névadó ötleteket.

Most bizonyos dolgok kitalálása után kéne találni ugye valakit, aki felveszi a kapcsolatot a deltával. Pl Mazsinó, ha elvállalja...

SAS

Link a hozzászóláshoz
Ha én írok egy jó modult, akkor azt nem adnám ki csak úgy. Szerintem, baráti körön belül meg lehet tenni, de mások hasznára nm dolgozom... vagy kérem a részem.

Ez a véleményem.

Az a baj, hogy sokan nem értik meg, hogy az ember nem feltétlen profitot akar, mert én ís írok szívesen hobbiból, DE nehogy már valaki más szedje magát meg belőle...

SAS

Link a hozzászóláshoz
Emberek nos ez azért fura, hogy ennyien egyet értünk. Kíváncsi leszek akkor ki lesz az aki megírja a modult. Egyszerűen szeretném látni ki az aki nem tud olvasni a sorok között. Sajnos tartok tőlle, hogy sokan lesznek....

Itt van például rögtön Brochem az rpg.hu-n ezt reagálta:

Elszomorító amit itt látok!!

Most már tényleg azt gondolom, hogy nincs igazi szerepjátékos ma Magyarországon!!!!

Egy modult megírni csak a pénzért és a haszonért, holott a mesélés éppen arról szól, hogy a publikumot szórakoztassuk!

Én igenis írni fogok modult és őszintén nem érdekel, hogy a Deltavision mit csinál vele, mellesleg a CÉG -et ismerve nem hiszem, hogy bárkivel is ki akarnának ba**ni!!!

NoKoment

SAS

Link a hozzászóláshoz

Kéremszépen emberek ez hülye, vagy hülye????

Az ilyen emberek miatt tartunk ott ahol. Néha nem szabadna a vevőnek elnézőnek lenni. Az ilyenemberek miatt hiszik az a kereskedők, hogy mindent lehet ebben az országban. Gratulálok neki a modulíráshoz, de majd ha az unokája is ugyanemiatt szenved a boltokban meg mindenhol minden nap akkor forogjon csak a sírjában.

Link a hozzászóláshoz
Kéremszépen emberek ez intelligencia-képessége alacsony (kb.: 3-6), vagy intelligencia-képessége alacsony (kb.: 3-6)????

Az ilyen emberek miatt tartunk ott ahol. Néha nem szabadna a vevőnek elnézőnek lenni. Az ilyenemberek miatt hiszik az a kereskedők, hogy mindent lehet ebben az országban. Gratulálok neki a modulíráshoz, de majd ha az unokája is ugyanemiatt szenved a boltokban meg mindenhol minden nap akkor forogjon csak a sírjában.

Hát nem tudom... Azért egy biztos a hozzászólások nagyon tanúságosak, csak azért nem bíztatok senkit, mert ugye mesélni fogunk, ha minden jól megy.

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=3739

SAS

Link a hozzászóláshoz

Milyen tali lesz ez kérem szépen? 8)

És ha már ebben a témában vagyok: van vk akinek nincs csapata de szeretne jönni III. nyílt mesélésre? Mert Chipie és én megyünk. Gondolom megint 5fős csapatok lesznek ezért kérek mindenkit hogy jelezzen ha beszállna. Ha lehet ne "darkos fílinget árasztó zoológuss" legyen a kedvenc karija. :P

Link a hozzászóláshoz

aki jártas itt forumon és jönne jövöhét szombaton a talira cd-fübe (14-15 ora között vmikor idöpont még nem biztos) az kérem jelezze már itt ha lehetne.köszönet.

eddig tudok Felonrol, Kukacról, Hunterról,Shadlexről, Zoltánról no meg rólam. ja és igen Alysium kacsingat még a téma felé és ne feledkezzünk meg Tyby jönni akarásról sem.

Tök jó lenne ha nem csak beszélnénk róla... szal íííírjatok. Ha meg nem jöttök akkor azt :roll: :cry: :wink: :D

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...