Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.
Keresés Itt
  • Több lehetőség...
Eredmények keresés, amik...
Eremények keresése...

Egyéb rendezvények (nem MAGUS)

Recommended Posts

Köszönöm SAS az egyetértésedet. Én már leírtam a véleményemet. Ha megyünk egyáltalán mesélni azt is csak azért, hogy öregbítsük a hírnevünket. Tényleg kellene kedden egy nevet kitalálni. Tehát kedden várom a névadó ötleteket.

Most bizonyos dolgok kitalálása után kéne találni ugye valakit, aki felveszi a kapcsolatot a deltával. Pl Mazsinó, ha elvállalja...

SAS

Link a hozzászóláshoz
Ha én írok egy jó modult, akkor azt nem adnám ki csak úgy. Szerintem, baráti körön belül meg lehet tenni, de mások hasznára nm dolgozom... vagy kérem a részem.

Ez a véleményem.

Az a baj, hogy sokan nem értik meg, hogy az ember nem feltétlen profitot akar, mert én ís írok szívesen hobbiból, DE nehogy már valaki más szedje magát meg belőle...

SAS

Link a hozzászóláshoz
Emberek nos ez azért fura, hogy ennyien egyet értünk. Kíváncsi leszek akkor ki lesz az aki megírja a modult. Egyszerűen szeretném látni ki az aki nem tud olvasni a sorok között. Sajnos tartok tőlle, hogy sokan lesznek....

Itt van például rögtön Brochem az rpg.hu-n ezt reagálta:

Elszomorító amit itt látok!!

Most már tényleg azt gondolom, hogy nincs igazi szerepjátékos ma Magyarországon!!!!

Egy modult megírni csak a pénzért és a haszonért, holott a mesélés éppen arról szól, hogy a publikumot szórakoztassuk!

Én igenis írni fogok modult és őszintén nem érdekel, hogy a Deltavision mit csinál vele, mellesleg a CÉG -et ismerve nem hiszem, hogy bárkivel is ki akarnának ba**ni!!!

NoKoment

SAS

Link a hozzászóláshoz

Kéremszépen emberek ez hülye, vagy hülye????

Az ilyen emberek miatt tartunk ott ahol. Néha nem szabadna a vevőnek elnézőnek lenni. Az ilyenemberek miatt hiszik az a kereskedők, hogy mindent lehet ebben az országban. Gratulálok neki a modulíráshoz, de majd ha az unokája is ugyanemiatt szenved a boltokban meg mindenhol minden nap akkor forogjon csak a sírjában.

Link a hozzászóláshoz
Kéremszépen emberek ez intelligencia-képessége alacsony (kb.: 3-6), vagy intelligencia-képessége alacsony (kb.: 3-6)????

Az ilyen emberek miatt tartunk ott ahol. Néha nem szabadna a vevőnek elnézőnek lenni. Az ilyenemberek miatt hiszik az a kereskedők, hogy mindent lehet ebben az országban. Gratulálok neki a modulíráshoz, de majd ha az unokája is ugyanemiatt szenved a boltokban meg mindenhol minden nap akkor forogjon csak a sírjában.

Hát nem tudom... Azért egy biztos a hozzászólások nagyon tanúságosak, csak azért nem bíztatok senkit, mert ugye mesélni fogunk, ha minden jól megy.

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=3739

SAS

Link a hozzászóláshoz

aki jártas itt forumon és jönne jövöhét szombaton a talira cd-fübe (14-15 ora között vmikor idöpont még nem biztos) az kérem jelezze már itt ha lehetne.köszönet.

eddig tudok Felonrol, Kukacról, Hunterról,Shadlexről, Zoltánról no meg rólam. ja és igen Alysium kacsingat még a téma felé és ne feledkezzünk meg Tyby jönni akarásról sem.

Tök jó lenne ha nem csak beszélnénk róla... szal íííírjatok. Ha meg nem jöttök akkor azt :roll: :cry: :wink: :D

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...