Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Egyéb rendezvények (nem MAGUS)


Recommended Posts

Üdv!

Minden Live-.osnak! A héten lehet jelentkezni a Tapolcai Live RPG találkozóra. A rendezvény 3 napos, ez az ország egyik -ha nem A- legnagyobb Live találkozója. Körülbelül leszünk 80-an. Mindenki aki jönne, jelentkezzen a megadott módon, és örülnék, ha szólna nekem is.

Bemásolom a tájékoztatót, hadd teljen a fórum:

Háttérinformációk:

Hát üdv itt a háttérinfóknál kalandor...

Nagy játékra készülünk az idén tele minden jóval...

Az új szabályrendszer is azt mutatja hogy 1500-al megy a munka, mint látod az új honlap is

készülget...

Van egy nagyon komoly változtatás...

Nincsen idén pénzváltás! Mindenki kap alapból 20 aranyat és ennyi ebből kell garázdálkodnotok.

Azt viszont elárulom lesz MÉZSÖR! Ja és a taverna még szebb külalakot kap. Persze mondanom

sem kell idén már nem műanyagpohárból itatjuk a népet.

A Taverna az NJK-k és egyéb JK-k magas száma miatt valóban fogadó résszel bővül...

Több mint 1 km2 új játékterület! Remélem örültök. Ja rossz hír viszont hogy megváltoztatjuk a

táborhelyeket.

Az idei cselekménysor nemhogy nem 1 szálon fut hanem annyin hogy nem tudjuk megszámolni.

Figyelők persze idén is lesznek persze nem tudom minek mikor mindenki szabályosan játszik. :)

- Én nagyon sok embert várnék a mostani játékra njk-nak de akár játékosnak is, kóbor 2-4-6 fős

csoportban várndoroknak, különböző tisztségekbe, Erdőlakóknak, pigmeusoknak , roham

druidáknak ,X szárnyúaknak. Vagy amit akartok...

- Bárkitől bármilyen ötletet elfogadok ésszerű határokon belül. Amúgy ha szerény ízlésünknek nem

tetszik az ötlet akkor úgyis nemet mondunk. :)

- A Varázstekercseket mi adjuk nektek csak meg kell írni. Persze limitált darab tekercset kaptok

de utánpótlás mindig akad.

- MÉZ-SÖR-HEGYEK!!! :)

- A Kocsma marad, csak egy szösszenetnyit nagyobb lesz , fogadó funkcióval

- A terület kicsivel nagyobb lesz .a játékidő 3 nap (Péntek-- szombat --vasárnap)

- Terjedelmesebb és megoldhatóbb küldetésrendszer.

- 100.000.000.000 mellékküldetés ami történettől független de segíti azt.

- És hát persze sok meglepetés...

A játék helyszínéül továbbra is Tapolca-Diszel és környéke szolgál.

A játék időpontja: július 1-2-3

A játék díja: 2000.-ft vagy 100 euró, választhattok

Továbbra is rózsaszín csekken várjuk a jelentkezéseket a következő címre:

Tp-live

8297 Tapolca-Diszel

István u.5

A csekkekkel kapcsolatban az a kérésem hogy április előtt ne adjátok fel. Ráértek vele a nyár

elején. Aggódni nem kell mindenkinek lesz helye.

Örömmel venném ha attól függetlenül hogy feladtad e a csekket vagy sem, Mail-ben jeleznéd

részvételi szándékodat.

Jelentkezési lap letöltése(még nincs kész) a fentebb feltüntetett címre küldjétek

Jelentkezni továbbá lehet a : tplive@freemail.hu címen

Vagy a 0620/520-68-90 (Elison) telefonszámmal

Sok szerencsét kíván a TPLIVE csapat!

c from http://www.trivus.fw.hu

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Jobb helyet nem találtam, azért itt érdeklőnék, hogy lehet e valamit tudni arról a riportról amit a Caelumi Játékokon készített (ha jól emlékszem) Antail koma...

Érdekelne a dolog jópár embert (főleg minket szervezőket) hogy milyen végeredményre jutott a tisztelt riporter úr... ;)

Ha csak én vok béna és nem találtam meg, akkor bocsi, de ha lusta kutya volt Antail akkor jövőre minden résztvevővel kell csinálnia egy riportot büntiből... :D És ha az idei 170 emberre gondolok és hozzáveszem azokat akik még jönnek, akkor elég sok dolga lesz... :shock:

Üdv!

Homár

Link a hozzászóláshoz

Ha esetleg valaki nem lenne még képben.

Most vasárnap tartjuk meg 5. alkalommal a Live Szervezői Találkozót, amelyre minden fantasy live szervezőt, leendő szervezőt, és érdeklődőt szeretettel várunk. Természetesen az általunk ismert csapatokat már korábban megkerestük, de itt a kalandozok.hu fórumán csak most jutott eszembe szólni.

Ha valakit érdekel e remek esemény, akkor itt talál bővebb infókat:

http://www.ostromjatek.hu

megjegyzés: az "Egyesület" menüpontot érdemes aktívan nyomkodni, hogy az összes ezzel kapcsolatos cikket megtaláljátok.

A reklámszöveget másra hagyom, én csak annyit mondanék, hogy kár kihagyni. Jó muri szokott lenni. :))

Link a hozzászóláshoz

Zalaegerszegen ismét live fantasy. Az időpont egyenlőre kétesélyes, vagy február 24-e, vagy március 4-e. A nevezési díj 1000Ft, amit előre kell elküldeni. 4-5 fős csapatokat várunk, kollégiumot tudunk biztosítani. Pontos információkat a 0620-913-5618-as számon kérhettek Metál Gábortól. Megmondja hova kell küldenetek a pénzt, megbeszélhetitek vele a kollégiumi szállást stb.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...