Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Vándor

Flamek a karakteralkotással kapcsolatban

Recommended Posts

Vándor

hejj,

nem akarok belepofázni, de mégis azt teszem. Catsmile, már egy ideje látom hogy csak kérdezel kérdezel kérdezel... Ezzel nincs baj, de a kérdéseid javára úgy is csak az KM fog tudni válaszolni akivel majd játszol, másrészről pedig játsz/alkosd a karid kicsit érzéssel, úgy sem tudod elrontani... nagyon :) Hadd pihizzenek kicsit a KMek.

nah szépeket!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Vándor
hejj,

nem akarok belepofázni, de mégis azt teszem. Catsmile, már egy ideje látom hogy csak kérdezel kérdezel kérdezel... Ezzel nincs baj, de a kérdéseid javára úgy is csak az KM fog tudni válaszolni akivel majd játszol, másrészről pedig játsz/alkosd a karid kicsit érzéssel, úgy sem tudod elrontani... nagyon :) Hadd pihizzenek kicsit a KMek.

nah szépeket!

Atvy voltam..

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
hejj,

nah szépeket!

Atvy voltam..[/quote:37srs4qj]

én kérek elnézést...

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

re,

gondoltam h félre lesz értve, itt nem bánt senki senkit, csupán véleményt formáltam, nah mind1, ennek tényleg nem a fórumon hanem PM-ben lett volna helye.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...