Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Sychter

M.A.G.U.S. regények, és novellák

Mennyit vagy hajlandó kiadni egy MAGUS regényért?  

82 szavazat

1. 1. Mennyit vagy hajlandó kiadni egy MAGUS regényért?

• 2500+
    • 1500-2500
    • 500-1500
    • 0-500
    • Nem adok ki pénzt regényért, ha olvasni akarok kölcsönkérek vagy ajándékba kapom
    • Beszerzem illegálisan...

Recommended Posts

Üdv!

Segítségeteket szeretném kérni. Olyan M.A.G.U.S. regény(eke)t keresek, aminek a főszereplője vagy erőteljesen szereplője egy tolvaj kasztú karakter.

Remélem tudtok ilyent/ilyeneket ajánlani.

Előre is köszönöm.

Üdv

Az első tolvaj karakter, ami most kapásból eszembe jut: Sianis. Alan O'Connor egy több regényben is felbukkanó főhőse. Nekem egyébként nem mindegyik ilyen regény tetszett, de az egyik, ami nagyon: a Kék Éjszakák Árnyai. Ajánlom.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Van egy aprócska könyvesbolt itt Bp-n.. aminek van honlapja is. Itt lehet találni magus regényeket, régebbieket, szabálykönyvek is akadnak. Most éppen PPl2-t láttam 790-ért, de van Renegát és Gro-Ugon farkasai is 690ért. :)

Ha valakinek megtetszik, csapjon le rá. Ha vidéki, akkor esetleg el is megyek érte, és elpostázom neki szívesen.

http://konyvudvar.net/

Illetőleg természetesen van sok más fajta könyv is, 100, de akár még 50 forintért is lehet vadászni, érdemes böngészni, vissza-visszatérni, frissül.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Hát., átküzdöttem magam a két esszéköteten... a ŐTLAV és a TNAÉD könyveken. Kemény volt. 

Rövid értékelés: A MAGUS vigíliájának entrópikus teratómiája. (és akkor ebben benne is van minden). 

Ez már egy teljesen másik MAGUS... lenne, ha foglalkoznának vele. Nagyon érdekes, hogy az oldalakon keresztül ömlengő és skizofrén előszót író szerkesztő, aki önmagát titulálja a MAGUS örökösének és viszi tovább a zászlót, kicsit később, az új rendszert nyögvenyelősen reklámozó riportban már óvatosan, de parkolópályára tette a két könyvet - tehát vélhetően nem ennek világára épül majd ki az "új MAGUS". Ranagol adja. 

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
7 órával ezelőtt-kor MagyarGergely írta:

Üdv!

Hát., átküzdöttem magam a két esszéköteten... a ŐTLAV és a TNAÉD könyveken. Kemény volt. 

Rövid értékelés: A MAGUS vigíliájának entrópikus teratómiája. (és akkor ebben benne is van minden). 

Ez már egy teljesen másik MAGUS... lenne, ha foglalkoznának vele. Nagyon érdekes, hogy az oldalakon keresztül ömlengő és skizofrén előszót író szerkesztő, aki önmagát titulálja a MAGUS örökösének és viszi tovább a zászlót, kicsit később, az új rendszert nyögvenyelősen reklámozó riportban már óvatosan, de parkolópályára tette a két könyvet - tehát vélhetően nem ennek világára épül majd ki az "új MAGUS". Ranagol adja. 

Azért - ahogy a könyvről írt kritikámban is írtam - van pár jó dolog benne. Azokat kár lenne veszni hagyni.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...